Looking for a vendor Metüülfenidaat

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tere kõigile,

Otsin puhta metüülfenidaadi kristallide/pulbri tarnijat.
Ma ei soovi tablette/tablette/kapsleid.

Ma ei otsi suuri koguseid, vaid kolm või neli grammi.

Tänan
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Kas leidsite allika?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ma tegin seda juba ammu, ei mäleta küll, kus, ma vaatan ringi. Ma kuidagi kaotasin huvi metüülfenidaadi vastu, sest ma kasutasin seda, et aidata kellelgi koksist lahti saada, ja selgus, et amfetamiini + mdma segu tegi veelgi paremat tööd...
 
View previous replies…

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Aitäh vastuse eest, cubesquare! Amph + MDMA on suurepärased, kuid ma leian, et fenidaadid on funktsionaalsemad, kui tegemist on kontsentratsiooni ja keeruliste ülesannetega.

Kui te teate head müüjat metüülfenidaadi, etüülfenidaadi või isopropüülfenidaadi jaoks, andke mulle palun teada. Seal, kus ma asun, ei saa metüülfenidaati isegi retseptiga - see on otsas.

Samuti, kui te teate ritaliinhappe müüjat, tundub, et see kogukond võib anda head nõu, kuidas seda konverteerida.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Hei! Jah, see oli selleks, et koksist lahti saada.
Ma olen regulaarne väikese annuse amfetamiinsulfaadi kasutaja.
Ainult hommikuti, sub 30mg. Mul on töö, mis nõuab täielikku kognitiivset funktsiooni ja kõrget kontsentratsioonitaset.
Minu jaoks ei aidanud metüülfenidaat siin midagi.
AS töötab minu puhul suurepäraselt.
Mul on ka 1mg melatoniini 45 minutit enne iga päev.
Raseemiline amfetamiinsulfaat töötab minu jaoks nagu adderall vist...
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Ma olen amfidega samal rajal, kuid minu arvates töötavad fenidaadid minu fookusega paremini.

Ma ei ole tegelikult proovinud metüülfenidaati, vaid ainult etüülfenidaati ja isopropüülfenidaati. Kui ma olin laps, ei eksisteerinud ADHD-d kui seisundit minu riigis, nii et mind ei diagnoositud kunagi.

Leian, et nii amf- kui ka fenidaadid aitavad mul keskendumisega toime tulla, kusjuures viimased on tõhusamad. Mis puutub pakkumisse, siis uurin ritaliinhapet.
 
Top