Mikrolaine (väike) skaala: 1-Fenüül-2-nitropropeen (P2NP)

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Kas keegi on viimasel ajal seda täpset retsepti proovinud? Ma tean, et Jesse_pinkman_ tegi seda mõned aastad tagasi. Aga ta läks siis Gallium Tangent...

Tahaks kuulda mõningaid kogemusi, õppetunde, näpunäiteid, nippe või nippe? Tänud kõigile juba ette.

Mikrolaine (väike) skaala:
1.
Bensaldehüüd 100 ml, nitroetaan 100 ml, jäääädikhape 25 ml ja n-butüülamiin 20 ml pannakse 500 ml keeduklaasi.
2. Keeduklaasi peale pannakse kummikinnas.
3. Keeduklaas pannakse mikrolaineahju.
4. Mikrolaineahju võimsus seatakse 750 W. Ahju lülitatakse sisse ja segu soojendatakse keemiseni. Segu jahutatakse toatemperatuurini.
5. Sammu 4 korratakse mitu korda. Vähemalt 6 korda.
6. Seejärel lisatakse 100 ml IPA-d, reaktsioonisegu segatakse ja pannakse 12 tunniks sügavkülma. 1-Fenüül-2-nitropeen(P2NP) kristalliseerub.
7. Toode P2NP filtreeritakse Buchneri nõelas(imufiltreerimismenetlus), pestakse väikese koguse külma IPAga ja kuivatatakse õhu käes (või vaakumkambris, valikuliselt).
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Tegin selle meetodi abil mikrolaineahjus väikeseid koguseid (kuni 100g), kõik tuleb üsna lihtsalt välja.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
25ml GAA kuni 20ml amiini on see parim? Minu kalkulaator ütles 40ml GAA 20ml amiini kohta. Ma jään 25ml juurde, kui ei soovitata teisiti. ✌️
 

bigrob

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
kavatsen seda proovida, kui tarvikud on siin
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Asi on selles, et ma arvan, et ma pigem säästaksin oma nitroetaani selleks, kui minu 3,4,5-TMOBA tuleb ja ma ei taha p2np nii väga, et vaeva näha n-butüülamiini hankimisega....muuda iv kuulsin, et ka teised mahukad amiinid töötavad... kas trietüülamiin töötaks?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ooo see on huvitav...

Ma kavatsen tegelikult proovida ja teha tsükloheksüülamiini...

Ma tahtsin proovida teha video sellest, arvestades, et YouTube'is ei ole ühtegi - ma olin sellest üllatunud tbh... kui ma saan selle tegelikult tööle, mis on lol

Vaatame, aga kui mitte, siis võin lihtsalt osta seda sisse, kui minu 3,4,5-TMOBA tuleb.
Ma õppisin, kui ma tegin nitro ka reaktsiooni 2,5-DMOBA, et see tasub ära nitroalkaani koguse osas, et on õige katalüsaator!

Kas keegi teab, kas ma saaksin kasutada tsükloheksüülamiini katalüsaatorina 3,4,5-TMOBA Henry reaktsiooni nitroetaani abil, et saaksin redutseerida vastavaks TMA-ks ja ka b-nitrostüreeni vaheühenduseks meskaliini jaoks?
 
Last edited:

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Nüüd on see külmutuskapis. Värskendatakse varsti tulemustega. Minu segu muutub alati tumepunaseks, ei jää helekollaseks. Võimalik, et bensaldehüüd on madalama puhtusastmega? Või ülekuumenemine? Või mõlemat?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
BRc7tmdp5k
Ei ole selle tulemusega rahul.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Ma ei tea @handle, ma arvan, et teie lõpptulemus näeb päris hea välja. See ei ole täpselt sama kollane, kuid ma ütleksin, et see on normaalse kõrvalekalde piires.
Üks asi, mida ma justkui vaatasin, oli kristalliseerumine. Pildil näevad nad välja nagu väikesed ruudud ja ei ole klaaskiudse välimusega. Aga hei... omatehtud mikrolaineahju abil???? Tundub päris hea.

Samuti näevad esimesed paar välja nagu minu saksa ämma kodune õlu 😉
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Jah, need saagid olid kohutavad ! 10g. 80ml NE-st + 80ml B + 20ml GAA + 18ml A
Päris kindel, et ma kuumutasin RM-i kolmandal kiirgusel üle, sest see kees ja muutus heledamast värvist selle "tumeda polü tõrva värvi" peale.
Ei aidanud ka see, et mikrolaineahi oli 1100W.....
Esmalt proovisin 70% 1 minuti jooksul @ 770W, see oli liiga pikk ja liiga kuum.
Järgmine kiiritus tegin 60% 30sek @ 660W, mis oli liiga lühike ja liiga külm.
Kolmas kiiritus oli 60% 1 minutiks @ 660W, mis oli natuke liiga pikk.
45 sekundit @ 660W oli umbes õige, kuid siis oli juba liiga hilja, oluline hoida RM 60c juures või veidi alla selle.
Järgmine kord tean alustada 60% 45 sekundit @ 660W, ahhh teadus.
 
Top