metamfetamiini segamine marihuaanaga

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
kas on olemas viis, kuidas segada metamarihuaanat ja seejärel suitsetada seda. Kas jahvatada see pulbriks ja vabalt baasil nagu koks ja rohi töötab või kas ma saan lihtsalt teha seda liqiud ja panna rohi sisse, et see imbuks ja kuivaks rohu peal
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Seal on õpetused selle kohta, kuidas sünteetilisi kannabinoide rohu peale pihustada.

Kui eesmärk on teha oma rohtu tugevamaks, siis on see viis, kuidas seda teha. Mõned nioidid tekitavad rohkem sõltuvust kui amfetamiin ise (vaadake 5CL-ADB-A).

Met vajab suuremaid annuseid, et sind pilveks teha ja inimesed haistavad seda (sa vajad vähemalt 10mg, et seda isegi veidi tunda), see lõhnab suitsetades nagu ammoniaak (kassipiss).

Samas kui 5cladba vajab ainult 0,1mg, et seda tunda ja 1-2mg lööb sind kuhugi. Selle 1mg ei ole võimalik lõhna tunda. Ja see on sama retseptor sinu ajus aka. sama narkootikumikategooria, nii et see annab enam-vähem sama "tüüpi kõrguse". Meth fuck up with your sleep nii et kasutaja märkab seda.

Kuidas on sünteetiline kannabinoid pihustatud cbd budz?

Alusta umbes 0,5mg/budziga, et saada tugevat high'i. Sa ei saa lihtsalt "panna pulbrit budzile", sa pead selle lahustama etanoolis. Kontsentratsioon (mg/ml 5cladba/etanool) sõltub sellest, kui õhukest/kuipalju etanooli korraga pihustatakse. Teie pihustuspudel peaks suutma pihustada väikest ala ja see peaks olema väga õhuke. Parfüümipudelid on selleks ideaalsed. Kui kasutate liiga tihti plastikust pihustuspudeleid, siis pihustavad need lõpuks palju rohkem vedelikku kui tavaliselt.

Igatahes praktiline näide: Sa tahad pihustada ainult üks kord ühe ala kohta*. Ütleme, et teie pihustuspudel pihustab 10cm^2 suuruse ringikujulise ala ja ütleme, et sellele alale mahub umbes 10g lasti, kui teie eesmärk on 1mg/g umbrohtu, siis viimane samm on välja selgitada, kui palju ml pihustate ühe pihustuse kohta. Nii et te täidate oma pudelit nt. 10ml etanooliga ja te loete, kui tihti pidite selle tühjendamiseks pihustada. Teeme asja lihtsaks ja ütleme, et teil oli vaja 5 pihustamist, et tühjendada 10 ml etanooli. Sel juhul peab üks pihustus sisaldama umbes 10mg sünteetilisi kannabinoide, et täita meie 10g cbd pungi 10cm^2 pinnal. Teil on vaja 5mg/ml 5cladba/etanool segu ja pihustada seda üks kord.

Kuivatage see pärast seda (ei võta nii kaua aega) ja suitsetage seda, nautige. 0,5mg 5cladba/bud on umbes keskmine annus ja umbes sama tugev kui tavaline umbrohi.

* Sa tahad pihustada üks kord ala kohta, sest etanool kuivatab umbrohu ja potentsiaalselt muudab lõhna. Võite sellest üle saada, kasutades aroomi nagu terpiinide tõelistest rohtudest, mis on väga kallid, odavam on kasutada sidruni aroomi (ja müüa seda kui sidruni haze). Obv. kui te kasutate aroomi, peate uuesti arvestama, "kui tihti ma pean pihustama, et tühjendada 10ml" sama kontsentratsiooni juures. Te ei saa vedelikke segada, sest 10ml vett vajab tühjendamiseks võib-olla rohkem või vähem pihustusi kui 10ml etanooli. Sama kehtib ka 8ml etanooli+2ml aroomi puhul, mis vajab tühjendamiseks rohkem või vähem pihustusi kui 9ml etanooli+1ml aroomi.
 
Last edited:

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Stimulandi ja rahusti segamine on umbes sama, mis unetableti ja lahtisti segamine. Kui soovite suurendada marihuaana tarbimist, uurige selle mõju mehhanismi organismile.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18

Olen nõus. Põhimõtteliselt ütlevad metamfetamiinitarbijad, et selle suitsetamine on ohutu, kuid mõju ei ole sama.

Ma arvan, et ta tahab suurendada oma rohu tugevust odavama lisandiga, siis on sünteetilised kannabinoidid.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Marihuaana mõju sõltub suuresti taimesordist ja kasutuskogemusest. Varem või hiljem on kõik sordid konkreetse keha jaoks liiga nõrgad. Pärast seda ei ole tavaliselt midagi head.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Ma tegin kogemuse, et Ritalin suurendab kõrge ebanormaalset.

Ritalin aint meth, kuid kes teab, võib-olla on mõju sarnane.

Ma kasutasin Ritalinit umbes 5 nädala jooksul oma eksamite ettevalmistamise ajal (võtsin 20mg pilli igal hommikul). Ja pärast umbes 1d oli minu suitsetatud rohi palju palju tugevam kui tavaliselt ja mul oli mitu inimest, kes teatasid samast kogemusest ritalin+rohi.
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Marihuaana ja metamfetamiini segamine üheks komponendiks on irratsionaalne tegevus. Palju lihtsam on teha iga uimastiga soolokombinatsiooni. Kuid te peate meeles pidama, et stimulantide ja kanepi kombinatsioon põhjustab paranoilisi seisundeid ning rohu mõju muutub. Halvade psüühiliste seisundite vältimiseks on parem rohtu suitsetada 3-4 tundi pärast metamfetamiini põhiefektide lõppemist.
 
Last edited by a moderator:

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Peaaegu kõik norepinefriini / dopamiinergilised stimulandid suurendavad marihuaana mõju. Kanepi taluvus suureneb sellise kasutamise korral märkimisväärselt, seega on parem vältida stimulantide ja marihuaana kroonilist kombineerimist. Kui te segate kanepiga stimulanti, mis mõjutab ka serotonergilist ülekannet, siis on 5-HT retseptorite suurenenud stimulatsiooni tõttu võimalikud psüühilised kõrvaltoimed.
 

CapeDave

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 2, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
rohi on klassifitseeritud stimulantide hulka
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Millises liigituses? Kanepi aktiivsed komponendid on pigem psühhedeelsed ained kui stimulandid.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Psühhoaktiivsete ainete üldtunnustatud klassifikatsioon puudub endiselt, kuid umbrohi ei ole kindlasti psühhostimuleeriv aine
 
Top