Monero - eraelu puutumatust suurendav krüptoraha

Ozzy Osbourne

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
0VhNFWeifa

Sisu:
  • 1) Mis on Monero
  • 2) Monero omadused
  • 3) Binance'i Monero eemaldamine börsilt
  • 4) Kokkuvõte

Mis on Monero

Privaatsusele keskendunud krüptoraha Monero tekkis 2014. aasta aprillis vastusena kasvavale murele Bitcoini tehingute privaatsuse puudumise pärast. Anonüümse üksikisiku või rühma poolt pseudonüümi "thankful_for_today" all loodud Monero põhines CryptoNote-protokollil, mis seab prioriteediks privaatsuse, detsentraliseerimise ja asendatavuse.

Monero arendamist on vedanud pühendunud arendajate ja entusiastide kogukond, kes hindavad rahalist privaatsust. Erinevalt Bitcoinist, kus tehingud on plokiahelas läbipaistvad ja jälgitavad, kasutab Monero selliseid tehnoloogiaid nagu ringallkirjad, varjatud aadressid ja Ring Confidential Transactions (RingCT), et varjata saatja, saaja ja tehingu summa. See tagab, et Monero tehingud ei ole seostatavad ja jälgitavad, pakkudes kasutajatele kõrgetasemelist privaatsust ja asendatavust.

Monero on saavutanud populaarsuse üksikisikute ja ettevõtete seas, kes otsivad rahalist privaatsust ja turvalisust. Tänu oma täiustatud privaatsusomadustele on seda omaks võtnud privaatsuse kaitsjad, investorid ja darknet-turud. Lisaks privaatsusomadustele pakub Monero ka selliseid eeliseid nagu asendatavus, mis tähendab, et kõiki münte peetakse võrdseks ja vahetatavaks, erinevalt Bitcoinist, kus teatud mündid võivad olla oma tehinguajaloo tõttu määrdunud. See muudab Monero eelistatud valikuks neile, kes seavad oma finantstehingutes esikohale privaatsuse ja asendatavuse.
E9bMi7ralz

Siiski on oluline märkida, et Monero privaatsusomadused on tekitanud ka mõningaid vastuolusid, kuna reguleerivad asutused ja õiguskaitseorganid on väljendanud muret selle võimaliku kasutamise üle ebaseaduslikus tegevuses. Nendest probleemidest hoolimata jätkab Monero arengut ja täiustamist. Selle arendamine on kogukonnapõhine ning selle privaatsuse, skaleeritavuse ja turvalisuse suurendamiseks viiakse ellu korrapäraseid uuendusi ja parandusi. Lisaks sellele on Monero elujõuline ökosüsteem, kus erinevad rahakotid, börsid ja teenused toetavad selle kasutamist.

Üldiselt on Monero tõestuseks privaatsuse tähtsusest digitaalajastul. Selle pühendumine privaatsusele, detsentraliseerimisele ja asendatavusele on teeninud sellele ühe juhtiva krüptovaluuta koha turul, millel on pühendunud kogukond ja paljutõotav tulevik.

Monero omadused

M708kdcxw5


Monero eripära tuleneb selle tugevatest privaatsusmeetmetest, mis teeb sellest juhtiva krüptoraha finantsanonüümsuse valdkonnas. Monero privaatsusarhitektuuri keskmes on ringallkirjade, varjatud aadresside ja Ring Confidential Transactions (RingCT) kasutamine. Iga Monero tehingu puhul kasutatakse ringallkirju, mis hägustavad saatja identiteeti, ühendades saatja tehingu mitme teise osaleja tehinguga, muutes raha täpse päritolu jälgimise praktiliselt võimatuks. Varjatud aadressid suurendavad veelgi privaatsust, sest iga tehingu jaoks luuakse ühekordsed aadressid, mis tagab, et saajate identiteet jääb varjatud. Ring Confidential Transactions (RingCT) lisab täiendavat privaatsust, kuna varjab tehingu summa, tagades, et vaatlejad ei saa tuvastada ülekantavat väärtust. Selle tulemusel pakub Monero plokiahelat ainulaadset privaatsust ja asendatavust, soodustades finantsökosüsteemi, kus tehingud on tõeliselt konfidentsiaalsed ja üksteisest eristamatud.

Monero plokiahela toimib sarnaselt teiste krüptovaluutadega, kuigi privaatsust ja asendatavust on märkimisväärselt parandatud. Tehingud Monero plokiahelas on rühmitatud plokkidesse, kusjuures iga plokk sisaldab tehingute nimekirja, ajatemplite ja viiteid eelmisele plokile, moodustades pideva plokkide ahela. Erinevalt läbipaistvatest plokiahelatest, nagu näiteks Bitcoini plokiahelad, kus tehingu üksikasjad on avalikult nähtavad, varjab Monero plokiahel tundlikku teavet krüptograafiliste tehnikate kasutamise abil.

Binance'i Monero börsilt eemaldamine

NC7QWKcFwT

Binance'i hiljutine otsus kustutada Monero (XMR) börsilt, saatis krüptovaluutaturul vapustusi. Monero nimekirjast kustutamise kohene mõju oli selle turuhinna järsk langus, see kauples alla 115 dollari ja tähistas oma madalaimat punkti alates septembrist 2023. Otsus vallandas sotsiaalmeedia platvormidel tagasilöögi laine, kus kasutajad, mõjutajad ja institutsioonid kritiseerisid Binance'i sammu kui allaandmist regulatiivsele survele. peegeldades investorite ebakindlust ja muret privaatsusmüntide tulevase kättesaadavuse pärast.

Peamine põhjus, miks Binance Monero nimekirjast kustutas, tuleneb konfliktist Monero privaatsusele keskendunud funktsioonide ja Binance'i rangete nõuetele vastavuse nõuete vahel. Monero varjatud aadresside kasutamine tehingute privaatsuse tagamiseks on vastuolus Binance'i vajadusega läbipaistvuse järele avalikult nähtavate aadresside hoiuste jälgimisel. Lisaks on noteeringust eemaldamise põhjustena nimetatud suurenenud regulatiivset survet ja muret ebaeetilise või petturliku käitumise pärast.

Monero nimekirjast väljajätmine rõhutab jätkuvat regulatiivset kontrolli privaatsusega seotud müntide üle, mis seavad prioriteediks anonüümsuse, varjates tehingu üksikasju. Selline läbipaistmatus muudab reguleerivate asutuste ja õiguskaitseorganite jaoks ebaseadusliku tegevuse jälgimise keeruliseks, mis toob kaasa suurema kontrolli ja suuremate börside tegevuse lõpetamise. Binance'i samm järgneb teiste börside sarnastele meetmetele: OKX teatas Monero ja teiste privaatsusele keskendunud müntide, nagu Dash (DASH) ja Zcash (ZCH ), nimekirjast kustutamisest 2023. aasta lõpus.

Vaatamata nendele väljakutsetele on Monero jätkuvalt laialdaselt kasutusel krüptovaluutaturul. Selle väärtus on juba põrganud tagasi 140 dollarini, näidates vastupidavust regulatiivse surve suhtes ja kinnitades taas oma kohta digitaalsete valuutade areneval maastikul.

Kokkuvõte
YKmGlkuiHX

Monero osutub üheks kõige turvalisemaks krüptovaluutaks digitaalses maailmas, eelkõige tänu oma tugevatele privaatsusomadustele ja pühendumisele finantsanonüümsusele. Selle uuenduslikud tehnoloogiad, sealhulgas ringallkirjad, varjatud aadressid ja Ring Confidential Transactions (RingCT), tagavad, et tehingud on jälgimatud ja seostamatud, pakkudes kasutajatele võrratut privaatsust ja asendatavust. Kuigi regulatiivne surve on viinud suuremate börside, nagu Binance, börsilt eemaldamiseni, rõhutab Monero vastupidavus nendele väljakutsetele, et ta on krüptovaluutaturul püsivalt väärtuslik ja oluline.

Soovitame kaaluda Monero kasutamist, eriti tehingute puhul, mis nõuavad suuremat privaatsust, nagu need, mis toimuvad darknetis. Selle pühendumus privaatsusele, detsentraliseerimisele ja asendatavusele muudab selle eelistatud valikuks üksikisikutele ja ettevõtetele, kes soovivad kaitsta oma finantsteavet üha enam digitaalses maailmas. Hoolimata regulatiivsetest takistustest jätkab Monero arengut ja täiustamist, mida ajendab pühendunud kogukond ja visioon privaatsema ja turvalisema finantstuleviku kohta.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Väga hea kirjutis. See imeb mõned paljud börsid on delisting see ( ma arvan, et on mõned positiivsed põhineb perspektiivi). Ma arvan, et see on meie kogukond, mis hoiab seda elus
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Igaüks dn peaks kasutama ainult monero, ikka saing see, kuna palju aega
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Selle liiga halb on, et seda on päevast päeva raskem saada. Ei saa uskuda, et localmonero sulgeb
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 bro lihtsalt töötada koos kellegagi kohapeal, ma ei usalda tõesti palju localmonero või agordesk, liiga palju politseid seal, kuulnud liiga palju inimesi kinni püütud, ilmselt saab kasutada seda turvaliselt, kuid miks üritab teha asja kõige raskemal viisil
 

A1maL3igH3939

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@Mr. Fox -- kuidas te "töötate kellegagi kohapeal"? Minu jaoks isiklikult on see olnud absoluutselt kõige raskem kanal.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma teeksin seda, kuid ma ei tea, kuidas leida kedagi kohapeal. XMR on niimoodi nišš, nagu ta on
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ma ei tea, mis on raskem....making MDMA või Monero rahakoti tegemine. Ma olen hetkel vähemalt üks kahest.
; )
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma võin olla abiks. Kus teil on probleeme?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Noh, jättes MDMA sünteesi raskused hetkel kõrvale, pidin Monero rahakoti seadistamiseks õppima mitmeid uusi asju. See tähendab, et inimesed getmonero.org tegid tõesti hea samm-sammult juhendi, mille tegemiseks kulus mul umbes 6 tundi. Tegin kogu verifitseerimise asja koos hashide, Kleopatra jne. Pole kunagi elus midagi sellist teinud. Oli motiveeritud seda tegema pärast seda, kui mind eelmisel aastal üsna keerulise Tor-peegli saidi poolt päris korralikult ära peteti. Sellest ajast peale ei ole ma enam internetist narkootikume ostnud ja otsustasin ise teha.

Ma olen nüüd valmis ja hea.

Minu jaoks on lihtne minna paranoia.......anonüümsete e-kirjade, VPN-i, jälgimisvõimaluseta krüptoraha jänesele. Ma olen väike kartul ja kavatsen selleks jääda. Ma lihtsalt ei näe, et õiguskaitseorganid võtaksid aega, et keskenduda kellelegi nagu mina, kui ma ei tee seda neile uskumatult lihtsaks. Sellest hoolimata on need suhteliselt lihtsad asjad. See on umbes nagu uste lukustamine. Kui keegi tõesti tõesti üritab, siis nad pääsevad sisse, kuid kui palju vaeva olete valmis tegema pärast seda, kui näete, et terasuks on terasraamis kahe surnud poldiga tihedalt lukustatud?

Äärmiselt vähe ma tean cryptocurrency (nagu ma just paar päeva tagasi õppinud, et BTC on jälgitav) see ei kõlab nagu XMR on piisavalt hea isegi kõige äärmiselt paranoiline (mina), kuid ainult põhi- kuni keskastme arvutioskused. Minu põhiline plaan on hetkel järgmine: Tavaline inimene KYC arvelduskonto, mis on ühendatud peavoolu KYC krüptovahetusega, mis võib konverteerida fiat/BTC-d XMR-iks. XMR saadetakse Monero rahakotti getmonero.org . (Ma ei ole kindel, kas see rahakott asub täielikult minu arvutis või mõnes serveris kusagil. ) Praegu uurib riistvara rahakott (avatud ettepanekutele!) Saada XMR sellest rahakotist BB turu rahakotti.

Kui ma hakkan müüma asju, ma arvan, et paljud inimesed tahavad ikkagi kasutada BTC vaatamata (või teadmatuses) jälgitavuse murede aspekte. Nii et minu plaan on võtta teenitud BTC BB turul rahakoti, teisendada see P2P no-KYC vahetada (avatud ettepanekud!) BTC et XMR. Seejärel saata see XMR minu KYC peavoolu krüptovahetusele. Sealt oma tagasi Fiat, kui ma tahan.
Mida te arvate? Kas see on liiga palju? Kas näete mingeid lünki?
Researching P2P no-KYC vahetada BTC et XMR nüüd. Andke mulle teada, kui mingeid soovitusi. Ma tean, et Paxful ei tee XMR...

Vabandan, et olen nii pikaldane......Ma olen aasta aega olnud täiesti üksi sellel teekonnal ja ei ole kellegagi sellest rääkinud. On tore, et lihtsalt saab avalikult rääkida............
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nii et pidage meeles, et kui te saate fait XMR-i, on teie üsna turvaline enamasti. Isiklikult ma saan mündi odavate tasude, nagu litecoin saata see kook rahakott ja teisendada xmr seal (teadlik olen kuulnud vahetada kook rahakott kasutab on küsinud kyc kui teha suur vahetus. Inimene ma räägin üritasin konverteerida $4000 et xmr. Võite soovite vahetada tükkides) Siis kooki rahakott ma saadan selle feather rahakott. Lihtsalt veenduge, et mis iganes rahakoti kasutate, teil on oma privaatne võtmed, et. See kindlustab mündid arent hoitakse kuskil mujal.

Nagu väljamaksmine, mis ei ole minu ekspertiis. See on olnud inimesed on püütud. Nagu vahetada kõik sularahaks kyc-vahetuses. Ma arvan, et meetod, mida mõned inimesed kasutavad, on ahelahüplemine. Nii et vahetada oma peamine mündi mitme teise krüptovaluuta ja raha välja mitmel börsil. Ma arvan, et seal võib olla mõned up and coming asendused localmonero on sa vaatad ringi natuke.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Kasutan ametlikku Monero GUI rahakotti. Usun, et see saavutab sama asja nagu Feather Wallet. Kas Feather Wallet võimaldab teil hoida muud valuutat kui XMR?
Huvitav, millised on erinevused Cake Walleti ja näiteks Krakeni vahel?
Ma kavatsen lohutada end arvamusega (faktiga), et kui XMR on saavutanud anonüümsuse. Nii et igasugune "pesemine"/Shuffling kord XMR-is on tõesti mõttetu tundub. Minu peamine järeldus siin on see, et minu üleminek KYC maailmast "BB" (ebaseaduslik sitt) maailma ja vastupidi peab olema XMR-is.
Ma lihtsalt soovin, et narkootikumid oleksid legaalsed......kõik mis oleks lihtsam. LOL

Tänud raha välja nõuannete ja nõuannete eest üldiselt. See on nii tore, et saab peaaegu reaalajas rääkida asjadest.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tundub, et te olete sellega hästi hakkama saanud.

Feather rahakott on ainult XMR rahakott, nii et te ei vaja seda.

Kooki rahakott ei ole tegelikult vahetus. See on rahakott, mis kasutab müntide vahetamiseks erinevat teenust. Ma lihtsalt soovitan seda, sest see on mitmekülgne. See võtab mitu münti ja saate rahakotis vahetada.
 
Top