MDMA mitme kilogrammi cGMP-süntees

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere,

Mida te arvate sellest sünteesi kohta?

MDMA mitme kilogrammi cGMP-süntees

https://pubs.acs.org/doi/pdf/10.1021/acsomega.1c05520

Tänan.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Ma uurisin seda lühidalt mõni aeg tagasi cGMP tähendab Current Good Manufacturing Process (praegune hea tootmisprotsess). Kui ma olen sellega õigel leheküljel, siis on see artikkel suunatud pigem valitsuslaboritele, kes püüavad kasutada cGMP-ga kinnitatud tootmisprotsessi. See on suunatud kliinilistele uuringutele ja FDA heakskiidetud uuringutele. Ma arvan, et see on liigne, kuid selles artiklis võivad olla mõned head teadmised. Ma olen märganud, et paljud inimesed, kes tegelevad sellise "hobiga", ei hooli elavhõbeda ladestamisest nende vanas lemmikmetsas, mida nad mäletasid lapsena. Ma arvan, et me kõik peaksime heidutama elavhõbeda kasutamist. Merc halb.
 
Last edited:

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
21
Reaction score
22
Points
3
See toimib ja on isiklikult valideeritud väikeses mahus. Kuid mõnede lähteainete omandamine muudab selle enamiku keemikute jaoks mitte-ideaalseks. Ka suuremahuline grignard-reaktsioon on minu jaoks isiklikult lihtsalt õudusunenägu. On palju paremaid meetodeid, mis ei nõua eksootilisi kemikaale ja tundlikke reaktsioonitingimusi.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Täiesti nõus. Ma kasutasin merc ainult 1 kord testimiseks süntesaatorit ja ma toimetasin selle merc jäätmed õigesse kohta "abiga" sõber, kes töötab kohapeal ;-)
 
Top