Minu praegune vaakumallikas ja väike mõte teemal

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113

  1. Kui tegemist on laboratooriumi vaakumallikatega, siis labf



    Kui tegemist on kodulabori vaakumallikatega, siis kahjuks on odavaid võimalusi raske leida. Kui soovite tegelikult head laboratooriumi vaakumpumpa, oodake 500 dollarit kasutatud tüki eest, mis on minimaalselt hea. Enamikul meist, kes me kodused entusiastid, ei ole sellist raha. Me teeme seda taaskasutatavate seadmetega;
    1. Pöörlevate tiivikute vaakumpumbad, mida kasutatakse kõige sagedamini vee kuivatamiseks kliimaseadmete liinidest ja lekete avastamiseks. Peamine probleem seda tüüpi pumba puhul on see, et kogu õhk ja gaas, mida sa vaakumiga anumast välja saad, liigub läbi pumbaõli ja lagundab tihendid ning rikub õli üsna kiiresti. Teatud kemikaalid lõhkusid õli 1 jooksu jooksul vähem kui 4 tundi. Olen tapnud paar odavat.
    2. On olemas membraanpumbad, mis on sarnased pöörlevate tiivikpumpadega suuruse ja energiatarbimise poolest. Need ei kasuta õli, seega ei ole neil seda probleemi, kuid nad ei tõmba väga tugevat vaakumit. Mitte piisavalt, et olla kasulik
    3. Hiina firmad nagu Vevor teevad väikeseid membraanipumpasid keemia jaoks. Seestpoolt on nad põhimõtteliselt akvaariumipump ja neil on väga väike mahupuhastusvõime, kuid nad suudavad vaevu tekitada kasutatava vaakumi staatilisel koormusel, ja nad algavad umbes 175 dollarist.
    Siin on see, mida ma praegu kasutan, 2-astmeline membraanipump, mis on torustikuga järjestikku ühendatud. See oli umbes 30 dollarit Amazonil, kuid aliexpressil on neid 20 dollari eest. See jooksis välja 24-voldise toiteadapteri, mis mul oli ümber, kuid 15 dollarit Amazonis saab tõesti ülevõimsust, 10 dollarit aliexpressil nii, 30-40 dollarit panin selle vidinale ( mul on mõned) ja see tõmbas -28 "hg. Vesi keeb 100°f asemel 212 (37.8C asemel 100) piisavalt, et töötada kõige tavalisema lahusti destillatsiooni, vaakumfiltreerimise ja kuivatamise jaoks..lihtsalt mõtlesin, et näitan odavat alternatiivi tükile, mis läheb koos põhikomplektiga
    ZyH6Inc27z
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Unustasin venturi vaakumallikad. Mõned on 300 dollarit ja rohkem ning teil peab olema jooksev vesi. Nad teevad odavaid, kuid ma ei ole kindel, kas nad on ülesande täitmiseks sobivad või mitte. Ka see pump tõmbas -23 "hg ühel poolel, nii et seda võiks kasutada 2 allikat üle vaakumi ka teise pumba käivitamine võrgus tegi selle 1/10 ulatuses ühe membraanpumbaga. See on sosinal vaikselt.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ma 3d-printisin asperaatori vaakumpumba ja see on kooskõlas elektrilise veepumba, mis taaskasutab vett ämbris. Mul ei ole veel olnud võimalust seda kasutada. Selle valju. minu väike õli-akumulaator vaakum on päris palju praetud. Lämmastikhape teeb neile numbri
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hcl liiga. Kõik tegelikult. Mul on üks membraanpump, mis on põhimõtteliselt pool sellest ja selle liiga vali, et seda öösel kasutada. See on samuti valju, kui see on ühendatud ainult ühele poole, kuid kui te teise daiphrami kinnitate, muutub see 20 dB vaiksemaks
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
sain vevori kõige odavam,,, naljakas, et see kestis umbes pool aastat kasutades paar korda nädalas. Tavaliselt filtratgion mmc freebase või vaakumdestillatsiooni jaoks. Ilmselt olen õnnelik
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma olen neid elus hoidnud mõnda aega ,ehk 6 kuud ka, see oli 4 tunnine destilleerimine, mis tappis ühe ja vaakumdestilleerimine *millegi, mis oli väga happeline, kui mul oli tõesti hea lõksu või 3, siis kestis see 5 korda kauem
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ma olen leidnud, et kõrge bolinguga ühendite destilleerimiseks ja pumba kasutamiseks korrodeerivate või lahustitega, mis mõjutavad pumba tervist, on parem, puhtam ja üldiselt kuluefektiivsem idee osta kõige odavam AC-vakumõlipump ja kui see sureb (lakkab lülitamast), lihtsalt prügikasti ja osta uus. Ei ole vaja keemiakindlate osadega uhkeid pumbasid, need maksavad liiga palju, vajavad ikkagi hooldust, varuosasid on mõnikord ka raske hankida, kui te ei ole registreeritud isik.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma olen tapnud paar. 60 $ vevor 1/4 hj 3,5 cfm pumba jaoks ei ole varuosasid saadaval. Mis mulle nende väikeste DC-vakumpumpade puhul meeldib, on see, et te ühendate teise poole ja see on kompressor. Ma puhusin eile õhtul selle abil laste täispuhutava cnair'i üles. Kulus igavesti (15 minutit), kuid need ei liiguta suurt mahtu. Ma arvan, et kui ma prooviksin, saaksin oma rehvi õhku lasta.
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kuidas on nende osade mehaaniline töötlemine teflonist? Minu õlipumbaga juhtub see, et sees olev plastist liugklapp imab endasse lahusteid ja paisub ning jääb siis kinni. Seda osa on lihtne koduste tööriistadega teflonist välja töödelda (see on sõna otseses mõttes kaks plaati, mille sees on vedrud), kuid ma ei ole kindel, kui hästi teflon töötab, sest see on palju pehmem kui mis tahes materjal, millest klapp on tehtud.
Ja metallosad - äkki saab neid korrosioonikindluse tagamiseks nikliga katta?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mõlemad minu pöörlevad veenipumbad on teflonlindudega, probleem on see, et õli laguneb ja te kaotate vaakumi ning seal on mõned pisikesed klapikorpuse augud, mis kipuvad ummistuma
 
Top