MINU VIIMAST POSTITUST!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Siin on minu viimane postitus on minu jaoks nii kurb, kuid ma ei suuda taluda mõningaid käitumisviise, kui minu ainus eesmärk on jagada ja aidata.

Ma ei postita midagi muud või aidata kedagi PM või muul viisil, mis on see, mida sa saavutasid, kui sa kohtlesid nagu see altruistlik inimesed ilma igasuguse majandusliku või isikliku huvi lihtsalt julgustust jagada kogemusi. Võiks olla võimalik olukord, mida foorumi administraatorid peavad kaaluma, et püüda vältida tulevasi, kui nad peavad seda asjakohaseks. Igatahes sa elad ilma minuta ärge muretsege kõik on ok.
Palju õnne ja tänu.

Põhjused ja tausta, et info, kui huvitatud:

 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ärge minge niimoodi btcboss, teie postitused on suurepärased ja neid hindavad paljud kasutajad.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Kahju, et nad lahkuvad, sest me kaotame foorumis väga olulise liikme. Tänan teid sünteesi ja abi eest. Teie postitus on alati aidanud mind isiklikult ja töötanud.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
btcboss2022

Tänan teid kõigi hämmastavate postituste eest. Ma arvan, et paljud inimesed on saanud kasu kogu tarkusest, mida te panustasite sellesse foorumisse. On kurb kuulda, et sa lähed. Turvalist reisi. Hurraa.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ei tule siia nagu öelda, et sa oled parim või ronida sinu perse, kuid ma arvan, et on palju inimesi, kes saavad kasu sellest, et sa jagad infot selle asja kohta. Ma lugesin teie viidet. Ma ei mõista, miks inimesed paskavad hästi kedagi iseenesest selle eest, et nad ise sünteesi ei tee. Keda huvitab, kui jagatud info on õige ja kui nad mõistavad reaktsioonimehhanisme ja saavad võib-olla veelgi aidata kedagi sünteesiga, andes selle kohta teadlikke teadmisi.

Mis puutub teie lahkumisse keskkoolist... Parimad inimesed, keda ma tunnen ja keda ma pean tõelisteks sõpradeks, kannatasid kooli tõttu aastaid. See hõlmab ka mind. Enamik neist ei lõpetanud kunagi keskkooli ja mind ei huvitaks see vähem. Kui keegi ütleb sulle, et sa oled loll ainult sellepärast, et sul ei ole kuradi diplomit, siis on nad lollid. Nad kompenseerivad oma igavat elu selle üheainsa asjaga, millega nad üritavad end teistest huvitavamaks teha.

Me kõik õpime iga päev uusi asju ja minu isikliku kogemuse põhjal? Ma ei õppinud koolis mitte kunagi midagi. Põhimõtteliselt kõik, mida ma tean, pidin ma ise õppima. Jah, ma tean, et see kõlab rumalalt, kas pole? Miks me raiskame aastaid oma elust, olles lõksus selles lasteaia vanglas, kus meil ei ole võimalik midagi kaasa rääkida, selle asemel, et tegeleda oma tõeliste huvidega. See on sama loll nagu narkosõda ise.

See on teie otsustada, aga ma arvan, et meil kõigil läheb paremini, kui me üksteist aitame. See hõlmab teid ja kõiki teisi, kes jagavad oma kogemusi ja teavet selle asja kohta. Inimesed, kes tulevad siia lihtsalt selleks, et saada selle kraami kohta õpetlik kokaraamat koos täpsete mõõtmistega kõige kohta, mida nad teevad, on idioodid. Me ei pea neid välja filtreerima. Me ei pea muutuma redditi moderaatoriteks ja keelama igaüht neist. Andke neile lihtsalt aega. Nad saavad ise aru, et nad ei ole võimelised seda tegema, raiskavad hunniku raha klaasi peale, lihtsalt selleks, et seda välja visata.

Kõigile, kes on sellised. Olge hooaja lõpu kangelane ja andke klaastaara kellelegi, kes seda ka tegelikult kasutab. Aitäh!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pärast arvukaid taotlusi (mille eest ma olen väga tänulik) ja olles seda külma peaga läbi mõelnud, otsustasin taas avalikult postitada.
Tegelikult tegin praktiliselt sama asja eraviisiliselt, kuid ma arvan, et ei ole õiglane, et pärast teatud protsesside avaldamist ei vasta ma nende kohta esitatud kahtlustele.
Samuti olen otsustanud eirata negatiivseid kommentaare ja mõttetusi, mis seal võivad olla.
Püüan vähehaaval vastata selle aja jooksul tekkinud lahtistele küsimustele.

Nii et ma olen tagasi, tänan teid kõiki väga!
 
Top