Minu mefedroon põletab mu nina nagu kurat

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ma tegin rock 4-MMC ja ma ootasin 1 päeva, et lasta oma lahusel kuivada ja kristalliseeruda 4-MMC, otsustasin seda testida ja kui ma nuusutasin 70mg, mu nina kuradi põletas, eriti minu nahk, ma arvan, et atsetoon on ikka veel minu tootes..mida ma saan teha, et kuivatada oma mefedroon atsetoonist?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Atsetoon aurustub kiiresti. Te peate oma kristallid hästi kuivatama kuivas ja soojas kohas.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Jah, see on põhjus, miks ma kahtlesin... kuid selle kummaline
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
sellest, mida te kommenteerite ja ma saan aimata ja järeldada, et tegemist ei ole atsetooniga, pigem on see, et teie bromoketoon ei ole hästi reageerinud ja bromi jäljed jäävad tootesse, olge väga ettevaatlik ja kui te märkate pärast seda ümberkristalliseerumisest tulenevat sügelust, siis olge ohutu, ilma et tarbiksite kassu
 

casperghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Mis meetodil te seda kristalli ja nalja aega ootate tulemust
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ma võtan 1g 4MMC 1ml vee kohta, panen vee pannile, kuumutan seda, kuni vesi hakkab keema, lisan 4MMC ja pärast seda, kui see oli nagu õli, panin selle klaasi, panin klaasi oma pööningule (selle väga külm ahah) ja ootan 1 päeva, see oli tahke kivi, kuid ma arvan, et ma ei filtreerinud oma 4MMC pulbrit piisavalt enne, sest ma nägin lisandeid pannil, kui ma vett keetsin
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Et järgmine kord,lisage rohkem metüülamiini oma sünteesi on väga võimalik teie keetmismeetodiga metüülamiin ei tõrju bromi tootest hästi välja,ja tulemuseks on see sügelus,mis põletab teie kehas.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
10g 2B4M jaoks panin 20ml metüülamiini 40%, kuid ma lihtsalt mäletan, et minu müüja ütles mulle, et metüülamiini ei olnud 40%, vaid veidi vähem, sest ta tegi seda minu jaoks (kui te seda loete, siis veelkord aitäh !), nii et võib-olla ma pean panema 25ml, ei, mul on ainult silmade põletus (isegi kui ma kannan prille, nagu suusaprillid, kuid keemia jaoks ja mask ka (ABEK1), kuid see ei ole 2 in 1 selle 2 toodet erinevad, ma nutan palju järgmisel päeval ahah, kuid 2 päeva pärast nad on normaalsed) ant see kõik, ma kannan kindaid ja 3M ülikonda

Koht, kus ma teen 4MMC on mu pööningul ja ma lasen akna lahti öösel, nii et see on külm... Võib-olla ei ole reaktsioon piisavalt kuum ..? Mul on kuumutusplaat, nii et ma saan teha kuuma veevanni ja panna oma pudelit, mis sisaldab 2B4M/M40/DCM, et alustada reaktsiooni, kuid ma ei näe temperatuuri, nii et...

Oh ja mul on veel üks küsimus, kui ma panen HCl ja atsetooni oma 4MMC freebase'i, võin ma segada mõned minutid ja filtreerida või pean ma selle sügavkülma panema? Sest kui ma panen atsetooni, siis ma näen 4MMC kivid ja see on väga väga valge, nii et äkki ma saan seda teha?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ok sõber... noh, siis on täiesti kindel, et metüülamiin ei ole teinud oma tööd hästi ja ei ole suutnud bromi tõrjuda, mis tekitab selle pisaratefekti... Metüülamiin, mida sa kasutad, ei ole õiges proportsioonis, seega peaksid sa seda lisama liigselt..ok?? järgmine partii lisage 30ml või 35ml metüülamiini see ei riku teie tööd üldse, vastupidi, metüülamiini ülejääk soodustab üldiselt kodulaboris tehtud bromoketoonide sünteesi, kuna kontrollitud keskkond sünteesiks puudub. proovige teha teine partii ja toatemperatuuril anda rohkem aega, et see hästi reageeriks, ma puhastasin selle aluse hästi vähemalt 3 korda destilleeritud veega ja jah, kui lisate külma hcl tilkhaaval 1:5 jääkülma atsetooniga, pane oma magnetiline segisti täiskiirusel, sest kui hcl lisatakse alusele, peab see olema pidevas liikumises, et toota soola (see võib võtta natuke aega, et mefedroni kristallid hakkaksid tekkima), kui pH jõuab 5 oma klaasist See sade peab olema täis kristalle, lase tal veel pikalt liikuda ja siis pane see paariks tunniks sügavkülma. Kui see on lõppenud, filtreerige kristallid ja kuivatage need hästi, et jätkata nende ümberkristalliseerimist atsetoonis ja vees.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Mul ei ole magnetilist segajat, ma teen 4MMC väikese viina pudeliga nii.. aga ma võin seda osta või äkki te teate DIY, et segada kiiresti lahust selleks ajaks? Ma võin aeglaselt segada lahust klaasis, kui mõned minutid ma arvan, et ei? Ja võib-olla see on põhjus, miks minu saagis ei olnud hea !!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Parim variant oleks, kui te investeeriksite sõltuvalt teie asukohast mõned eurod või dollarid magnetilise segisti, isegi kui see on üks neist odavatest, mis ei kuumuta, see ainult raputab oma alust, kuid ma olen kindel, et te kasutate seda palju ja kui te selle ostate, saate seda ka kasutada. et teha kõik tööd algusest lõpuni. Aga praegu, mida te peaksite tegema, on panna selle alus keeduklaasi ja segada pidevalt vardaga, samal ajal kui lisate hcl, alati meeles pidada, et hoida kõik külmutatud, kui te moodustate kristallid, võite kasutada ämbrit täis purustatud jää ja panna oma klaasi sees jää vahel koos alusega ja lisada hcl aeglaselt
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Okei ma teen seda, idk, kas ma ostan vevori kraami või mitte, ma arvan, et ma teen seda, sest see on odav !
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Teie eelmises teemas kirjutasin teile, et teil on umbes 1,5 grammi metüülamiinvesinikkloriidi lisandit. Õppige hoolikalt lugema - see lahendab paljud probleemid.

Ps. See oli nädal tagasi, ma nägin seda probleemi ette)
 
Top