N-(2-fenüülpropüül)-piperidinoon

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Lugesin postitust fentanüüli sünteesi kohta ja lootsin, et keegi oskab anda natuke infot või juhendit selle kohta, kuidas seda metüülmetüül fentanüüli lähteainet valmistada. See ühend näib olevat hea kandidaat koduseks kasutamiseks, kuna see on just piisavalt tugev, et olla odav, kuid piisavalt kauakestev (väidetavalt kauakestvam kui tavaline fentanüül, ei leia, kui palju), et olla praktilisem.

Ma tean, et fenüül-2-bromopropaani saab vist teha allylbenseenist ja vesinikbroomhappest, aga kas on ka muid teid?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Mida tähendab "koduseks kasutamiseks"? See aine on äärmiselt tugevatoimeline ja võib rumalate eksimuste korral põhjustada surma. BB foorumi meeskond ei soovita teil seda valmistada või kasutada ohutusega seotud põhjustel.
 

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Jah, väga tugev, kuid imo, kui rakendatakse õigeid ettevaatusabinõusid, nagu gaasimask, pikad riided, et vältida naha kaudu imendumist, pühkida pärast sünteesi ja selle ajal kõik maha, et saada kõik ülejäägid, võib-olla isegi natuke naltrexooni/naloksooni enne, et olla eriti ohutu, saab seda teha ilma suurema probleemita imo.

Pealegi peaksite harjumuse toetamiseks tegema ainult väikeseid koguseid. Kui keegi on Fenti valmistamise juures, siis on neil kas harjumus või tekib see varsti.
 

findus78

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Kas te olete kindel selles teabes α-metüülfentanüüli tugevuse kohta, ma olen näinud nagu 6 erinevat allikat, mis kõik ütlevad erinevat tugevust, 50x kuni 200x, 100x, 7000x morfiini, ma arvan, et viimane allikas peab seda eksitama 3-metüül-F-ga. Wikipedia ütleb: α-metüülfentanüülil on fentanüüliga sarnane toime. See on vähem mõjus massi järgi, kuna selle sidumisafiinsus sihtkoha suhtes on vähenenud.
 
Top