N-metüülhüdroksüülamiinist metüülamiiniks

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nii et seda arutatakse leebelt vesipiiri kohta.

Ilmselt arutatakse, kas seda saab sarnaselt nitrometaanile redutseerida metüülamiiniks. Ilmselt on see osa nitrometaani enda reaktsioonist.

Tahtsin lihtsalt näha, mida te sellest arvate. See oleks suurepärane salakeemikutele, võib-olla neile, kes ei ole just suures mahus, võib-olla mastaabis ja oleks hea potentsiaalne metüülamiini allikas, mis on seaduslik ja vähem jälgitav kui nitrometaan või metüülamiin.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kuidas oleks n-metüülhüdroksüülamiini asemel nitrometaaniks kaaliumferraat(IV)-lahuse kaudu?

(Ka metüülamiini süntees on triviaalne ja täiesti OTC käest kätte saadav jaemüügipoodides niikuinii)
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
See on huvitav, kuid samas tundub, et vähemalt metüülamiini puhul läheb üks samm edasi, kaks tagasi.

Ütleme, et see toimib, nüüd tuleb NM metüülamiiniks redutseerida. Kaks reaktsiooni, võrreldes *kui* metüülhüdroksüülamiini saab redutseerida sarnaste meetodite abil nagu NM-i redutseerimine, see on üks reaktsioon.

Sellest hoolimata on see hea mõte, sest võib-olla on kellelgi vaja ka nitrostüreeni teha. Tegelikult päris hea idee salakeemikutele. Ma vaatan, mida ma saan kaevata sellise reaktsiooni kohta, et saada NM

Ma vaataks vespiaryst, et kas on arenguid sarnases teemas, natuke tundub, et see on maha.
 
Top