N,n-DET reduktiivse aminatsiooni teel trüptamiinist atseetaldehüüdi abil?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Okei ma olen proovinud seda sünteesi, iv ebaõnnestus üks kord ja ma arvan, et ma tean, mida ma tegin valesti, kuid kas keegi on seda edukalt teinud? Mul on tegelikult juurdepääs TLC-le nüüd, nii et peaksin suutma näha, mis toimub natuke paremini ja kas see tegelikult taandub ühele ainele.....

Ma ei näe, kuidas see võiks erineda teistest külmadest reduktiivsetest aminatsioonidest triptamiini kuigi....stöhhiomeetria kõik toimib...noh niipalju kui ma näen...ma pole kindlasti meister - või vaevalt isegi amatöör!

im teeb märkmeid kõigest, mida ma teen ja ma tean, et minu reaktiivid on head, nii et kui see on lihtsalt juhtum, et keegi ei ole seda proovinud, sest nad ei taha DET, siis ma jätkan proovimist, kuid ilmselt, kui keegi on seda teinud, näitab mulle õiget suunda?

im ei ole kindel, et ma hoidsin seda viimasel korral piisavalt külmana....
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Jah, seda saab kindlasti teha.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Okei, purustamine...

im eeldades, et ma ei hoidnud seda viimasel korral piisavalt külmana ja sain hoopis b-karboliini kõrvalprodukti või midagi.

See on reaktsioon, mille juurde ma olen tahtnud tegelikult tagasi tulla...

Ma jooksin reaktsiooni ja olen põhimõtteliselt olnud nii, töötades vahepeal teise reaktsiooni kallal (Henry/nitroaldooli reaktsioon 2,5-DMOBA-l) kui ka õppides, kuidas TLC-d käivitada, enne kui ma seda uuesti proovisin.

Atseetaldehüüdi on kunagi veidi tüütum saada, kuid on ilmselt umbes sama kulukas (võib-olla veidi rohkem) kui formaliini lahus - ma sain kiiresti aru, et seda on parem lisada metanooli lahusele, arvestades selle keemistemperatuuri!

Kas ma võin küsida, kas te ajate seda täpselt samamoodi nagu formaldehüüdi / reduktiivset animatsiooni - nagu te ikka teete mitu "vooru" atseetaldehüüdi ja seejärel NaBH4 lisamist? Tore, et lõpuks ometi on keegi seda teinud... kui sa saaksid üldse mingeid detaile lisada, oleks see TÕSINULT kasulik.

Minu jaoks; n,n-DMT on lahe ja kõik ja see oli põhjus, miks ma hakkasin keemiaga tegelema - KUIDAS, see ei olnud kaugeltki ainus põhjus ja ma ütleksin ilmselt, et DETi valmistamise viisi otsimine äratas mu huvi palju rohkem kui DMT, arvestades selle ekstraheerimise lihtsust mimoosast...

Nii et jah, arvestades, et see on põhimõtteliselt kogu põhjus, miks ma keemiasse "sattusin" - kui te saaksite lisada mingeid üksikasju oma kogemustest, siis see aitaks mind TÕSISELT...

Tänan, et kinnitasid, et seda on võimalik teha - need teadmised koos minu DMT-sünteesi kogemusega ja sellega, mida ma olen õppinud mõne sünteesi proovimisel ja ka lugedes palju, peaksid mind minu otsingutel aitama!

Ma olen SO ÕNNELIK, et ma leidsin välja trüptamiini reduktiivse animatsiooni aldehüüdide / ketoonide abil.
Enne kui ma lugesin sellest viisist, vaatasin seda sünteesi, mille Hamilton Morris lisas oma DMT episoodi, kus mees tegelikult teeb omamoodi reduktiivset animatsiooni, kuid iv on sellest ajast alates kuulnud, et see isegi ei tööta ja nad pidid "võltsima" viimase kristalliseerumise sammu.
Ma isegi sain kõik RANDOM lahustid, mida ta kasutas (ma arvan, et ta alustas seda DCM-is ja kasutas siis DCE-d? Ühes etapis - igatahes järgib ta omamoodi seda meetodit siiski, ma ei usu, et ta isegi kasutas jäävanni (võib olla vale, sest iv ei ole seda vaadanud umbes aasta jooksul, kuna ma alustasin seda otsingut)

Nii et vabandust pika postituse eest; see on põnev, kui keegi kinnitab midagi, mida sa oled tahtnud teha umbes aasta või nii!

Teisisõnu, kuigi ma harjutasin DMT tegemisega, tahan ma tõesti DETi.

Oh ka on töö üles sama nagu n,n-DMT-ga?

Kas te lihtsalt lõpetate RXN-i ja seejärel kustutate seda veevannis, seejärel basifitseerite ja ekstraheerite DCM-iga, seejärel RE-x n-heptaaniga?

Või peate te tegema DETi A/B-tüüpi ekstraheerimise?
Kõik üksikasjad selle kohta oleksid suurepärased...
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ma ei viitsi sünteesi märkmeid jagada, kuid foorum ei lase mul seda teha. Iga kord, kui ma üritan postitada, tuleb viga. DM, kui olete endiselt huvitatud.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Mul on kaks küsimust.... teie DM-ist.

1. Kas te tegite metanooli/atsetaldehüüdi lahust, mida lisati liitmissahtelisse, et muuta see vähem reaktiivseks, mis tähendab paremat temperatuurikontrolli ja väiksemat aurustumist?

2. Eeldan, et teie töötluses kasutasite K2CO3, et muuta lahus enne ekstraheerimist aluseliseks? Kas te võiksite selle sama lihtsalt asendada KOH või NaOH-ga ja seejärel kuivatada seda kas MgSO4 või isegi CaCl2 või millegi muuga? Kui te kasutasite seda lihtsalt sellepärast, et teil oli see olemas ja see tegi mitu asja korraga, mitte et see peaks olema spetsiaalselt K2CO3, siis teavitage mind sellest, sest ma kavatsesin seda lihtsalt töödelda, kasutades kas NaOH või MgSO4 - sisuliselt täpselt sama töömeetod DMT jaoks... teisisõnu, tundub rumal osta baasi, mida mul ei ole, kui mul on asendusained...
 
Top