Question vajavad juhendit kardiotoksilise mürgi sünteesimiseks.

beth814

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 19, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma tahan sünteesida mürki, et ennast tappa, sest ma kannatan liiga palju ja eutanaasia on minu riigis ebaseaduslik (meditsiinilised küsimused) ja kuna ma olen südamega inimene, tahan sünteesida kardiotoksilist mürki

Ma mõtlesin digitaliini peale, kuid ma ei tea, kuidas seda digitalis lanata'st ekstraheerida (igasugune info on teretulnud).

Ja ma mõtlen ka sünteesida mürki kemikaalidest, mida ma saan osta supermarketist ja apteegist,

Ma ei taha piinelda tundide kaupa, ma tahan südameinfarkti, nii et palun aidake mind.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Mitte piisav panus.
Püüdke siin aktiivsemalt tegutseda, tooge rohkem kasulikku teavet ja siis võite oodata, et keegi aitab teil leida mõne pruuni kardiotoksilise jama tänavakaupmehe.
 

Bromoski

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kõlab nagu kohutav viis surra, theres teisi asju, millest räägitakse enesetapu foorumites, mis oleks valutu, kui seda õigesti teha, kuid im ei kavatse siin üksikasjadesse minna.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
oh come on mate thats sad. u do understand tho that u will probably just survive but be crippeled fo the rest of ur life and also end up in a ward. also i dont think that poison wouldent be painfull tldr go change smt i yo life get help or smt and atleast try to be more happy suicide rl aint a solution to anything.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Enesetapp ei ole lahendus, mu sõber. Avaldage oma probleeme, võib-olla saate abi.
 
Top