Vajate abi amfetamiini analüüsi mõtestamisel GC/MS-ga

rhubarb

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile.

Ma ei ole mingi keemik, nii et minu arusaam kõigest sellest on äärmiselt algeline. Palun kannatage minuga kaasa.
Mul on juurdepääs laborile, kus ma võin GC/MS-ga proove läbi viia. Kolm erinevat amfetamiini proovi on andnud peaaegu identsed tulemused väikese amfetamiini piigi ja suure kofeiini piigiga. Ma hakkan kahtlustama, et midagi on siin seoses suhetega valesti.
Esiteks: piikide põhjal on suhe alati ligikaudu 20/80% amfetamiini ja kofeiini vahel. Sellise segu 20 mg sissevõtmine ei tohiks anda mingit mõju, kuid siiski annab. Atsetooniga pesemine ei anna samuti tohutut kadu.

Ei tundu olevat oluline, kas proovi süstitakse (eeldatavalt) soolana või esmalt vabapõhisena. Kuidas ma peaksin seda uuesti katsetama? Mul on ka puhas veevaba kofeiin ja ma mõtlen, et seda võiks kuidagi kasutada kalibreerimisreferentsina, enne kui ma teise proovi käivitan, kuid ma tahtsin välistada muid tegureid, näiteks mõlema ühendi teatud eeldatavat käitumist nendes tingimustes. Tänan!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, te peate proovi paigutama kolbi ja lisama sinna mittepolaarset lahustit, nagu DCM või TCM. Seejärel lisage sinna alkiliini lahus, et teha vaba alus. Seejärel eemaldage veekiht ja süstige proovi GC-MS-i injektorisse. Lugege minu postitust GC-MS-i kohta. GC-MS meetodid ravimite jaoks

Soolavorm võib rikkuda teie MS-detektori ja kolonni, ärge süstige seda vormi.

20/80% amf/kofeiin võib põhjustada psühhoaktiivset mõju.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ideaalne juhtum on, kui teil on mõlema ühendi standardid ja te rakendate sisestandardi meetodit (nii et näete erinevust sisestandardiga) ja mõõdate piikide pindala kasvu.
 
Top