vajate abi bmk/pmk glyga seoses

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Hei kõik,
Minu sõbral on raskusi kogu Al/Hg sünteesi tegemisega bmk ja pmk gliga. Kas sammud on õiged järgmiselt:
hüdrolüüs; orgaanilise kihi säilitamine sellisena; reduktiivne aminatsioon; lahusti destillatsioon; ekstraheerimine ja kristalliseerimine?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Umbes nii. Mis on probleem? (redigeeritud: vastatud PM-is)
 

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Pärast 3h tagasivoolu @ umbes 85, jääb üks faas väga tumedast peaaegu lillast lahusest @ pH 1. Mdp2p õli ei ole silmapiiril, arvab ta.
 
Last edited:

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
PMK ja BMK glütsidaadi vahel on erinevus. Mdp2p saamiseks on vaja P glükidaati. Kas te kasutate (kindlasti) PMK-d?
Samuti on praegu turul erinevaid P-tüüpe, seega oleks oluline teada, milline neist teil on.
 

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
PMK glütsidaat, mis on toatemperatuuril nagu vaha. Umbes 30C juures sulab see õliks.
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Kahjuks ma seda vormi ei tunne. Mul on see olnud ainult pulbrina. Miks te ei küsi müüjalt, et ta annaks teile ümberarvestusretsepti?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Võib-olla on teil täielik eeter (ei ole naatriumsoola) ja teil on vaja + üheastmelist reaktsiooni leeliselahusega, enne happe
 
Last edited by a moderator:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
William on täpne :)
 
Last edited:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
vee, leelise ja hcl.
 

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Täname. BMK pulber näib kristalliseeruvat tagasi vahaks pärast 1h segamist leeliselise seadistuses, seejärel happes minu sõbra jaoks.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
üsna kindel, et pulbriga teete hcl+vesi.l
 
Last edited:

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Mõistlik, tänu
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
kas teil oli sellega kunagi edu? Ma ei saanud kunagi midagi gaasitamisetapis.
 

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Võib-olla ei ole teie orgaaniline lahusti mullimisel veevaba? Võimalikke põhjusi on palju, võite proovida soolade välja kukkumist, kui teie lahus on happeline, atsetooniga. Kui see tuleb välja, siis teate, et see on kristalliseerumise etapp, mis vajab tööd
 

krillin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Optimaalselt soovite oma mgso4 pulbrina, lihtsalt eelsegage see kord veevaba. näete, et see tegi oma töö, kui keerutate ja see liigub vabalt ilma kokku klompimata, ja kui lasete sellel settida, on lahus selge. Need 2 näitajat koos on tavaliselt päris kindlad minu sõbra jaoks. Atsetooni välja kukkumise meetod on lihtsalt selleks, et näha, kas teie eelmised sammud olid edukad, sest pärast suure hulga atsetooni lisamist ja jahutisse panemist näete, et mõned mdma hcl kukkuvad välja. Kui kõik töötas hästi, ei peaks te kõigepealt pH-d kontrollima, siis näete, et teie mdma hcl kristalliseerub kõigepealt. pH on peamiselt selleks, et olla kindel, et olete kogu vababaasi kristalliseerinud.

Võite lisada Hcl aq, kuid siis jah, peate hcl-i aurustama, kui kasutate gaasitajat, jätate aurustamissammu vahele. Lihtsalt lisage hcl aq soolale, ma usun, et siin foorumis on selle kohta üksikasjalik ja selge protseduur.
 
Top