Vajate teavet NEPi kohta

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tere kolleegid keemikud ja teadlased.

Ma olen praegu eksperimenteerida ise ja abiga mõned sõbrad ja vabatahtlikud mõned RCS ma ostsin inimestelt sellel veebilehel. Põhjus on see, et ma ihkavad teadmisi ja keegi nagu mina, RCs stseen on absoluutselt põnev.
Kuna ma hakkasin minema kaugemale kui sünteetilised kannabinoidid ja maitsesin mõnda magusat NEP-i, püüdsin koguda teadmisi selle toote kohta (ei retsepti, ei keemilisi sidemete skeemi ega midagi, mida ma ei taha, kuna ma ei kavatse toodet ega müüa, ma saan aru, et inimesed, kellel on need andmed, võivad eelistada seda enda jaoks hoida, ma tahan lihtsalt andmeid).

See oli sel hetkel, et see tabas mind, seal on nii vähe teavet teatud RC (sealhulgas see üks), et idee dokumenteerida seda ise kasvas minu meeles, ja see on see, mida ma hakkasin tegema. Mul on praegu dokument, milles on kõik andmed annuste, taluvuse, lühi- ja pikaajaliste mõjude, ohutuseeskirjade kohta, kõik see 2 ROA, nuusutamise ja suitsetamise (ainult foolium, mul on vaja andmeid vaping nep) kohta. Ma ei pane seda dokumenti siia, sest praegu tahan, et see oleks võimalikult täpne ja täielik. Ja ma tunnen, et i'ts ei ole.

Seepärast palun ma täna teie abi.
Kui teil on mingeid kogemusi selle tootega või teavet, nagu see, kuidas see mõjutab teie keha ja meelt või midagi (jällegi ei ole retsepti ja muud), jagage seda siin või privaatselt, kõike, mida võite mõelda. Isegi kõige tähtsusetuim detail võib aidata. Sama kehtib ka siis, kui te saate esitada reisiaruande, ma oleksin väga tänulik, sest need on tõeline kulla kaevandus informatsiooni.
Kõik see on loomulikult hariduslikel eesmärkidel.

Ma loodan saada mõned vastused ja ma kindlasti postitada dokumendi, kui ma olen rahul sellega. Kui see on veenev ma plaanin teha seda teiste mitte väga hästi teada RCs liiga, see on esimene.

Ilusat päeva :)
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Minu viimane tarbimine oli paar aastat tagasi, kuid ma mäletan seda ainet üsna eredalt:
  • Mõju: Füüsiline ja vaimne stimulatsioon (võrreldav amfetamiinidega) , tõhustatud muusikahuvi, ego suurendamine ja tugev eufooria, mis on oma olemuselt sarnane kokaiiniga, kuid ka väga kerge empatogeenne mõju, omab omamoodi "sõbralikumat" ja vähem agressiivset vibe'i kui kokaiin ja enamik teisi pürovaleroneid,
  • See mõjutab subjektiivselt nii dopamiini kui ka serotoniini taset üsna drastiliselt, kuigi ei ole täheldatud tegelikku kokkuvarisemist nagu teiste tugevalt eufooriliste upperite puhul.
  • Kõrvaltoimed: südamepekslemine, vererõhu tõus, paranoia, segasus, ärevus, hallutsinatsioonid, raskused magamise ja söömisega, bruksism, kõrgenenud temperatuur, kompulsiivne uuesti tarvitamine/söömine/mentaalne sõltuvus.
  • Kindlasti tekib iha, kuid see on nõrgem/vähem ekstreemne ja kurioosne võrreldes teiste selle aineklassi uimastitega, teisisõnu: seda saab kuidagi kontrollida
  • Annustamine (ebapiisav): 10-30 mg ilma tolerantsuseta
  • elamuse kestus ilma korduvdoseerimiseta: umbes 1 1/2 - 2 tundi, comedown palju pikem, kui kasutatakse suure annustamise/ korduvdoseerimise korral
  • Erinevalt väga lähedase ja keemiliselt peaaegu identse NEH-i ja mõnede teiste tugevate pürovaleroonide puhul toob redoseerimine tõepoolest tagasi esialgse kiiruse ja mõju, ilma et see lõppeks vaimse ja füüsilise rümbana, ilma värisemiseta, äärmiselt kahvatu või sinise nahaga kohutavast vasokonstriktsioonist ja ilma vaimse seisundita ajusurma ja äärmise paranoia vahel pärast esimest või teist redoseerimist.
  • drastilised erinevused toimete vahel müüjate ja ka partiide vahel.

Loodan, et saan teid aidata oma uurimistööga! :)
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Suur tänu ma olen tõesti thanksfull.
Seal on palju asju, mida sa ütlesid, mida ma ei teadnud ega tundnud / kogenud ise, see aitab kindlasti palju kaasa (eriti iha osa ma arvasin, et see oli ainult mulle. Minu sõbrad ei saa võidelda iha vastu). Mis puutub värisemisse (sama kehtib ka värisemise kohta), siis ma ei ole seda kunagi näinud. Alates 3. tabamusest minu keha väriseb pidevalt on see normaalne ? Kui see ei ole liiga palju küsida, siis tahaksin teada, kas teil on meeles mõni meeldejääv kogemus selle tootega ja kui jah, siis kas te olete nõus seda jagama ?
 
Top