Question Looking for a vendor Nemesis market

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Tere kõigile
Kas siin on keegi, kellel on kogemusi Nemesis Marketplace'iga? Eriti ELi müüjatega?

Tänu Theo:)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Olen sealt tellinud hulga asju.
Viimase kolme nädala jooksul olen teinud sealt 5 tellimust, ainult üks ei jõudnud kohale, ainult kaks olid "riigisisesed" ja üks neist oli see, mis ei jõudnud kohale.
Turu tugi ja sipute protsess on päris korralik, pole veel raha kaotanud.
Siiani on suured müüjad seal samad müüjad, mida leiad Black Pyramidist, Tor Marketist ja teistest.
Nende kiirus ei ole fantastiline, kuid nende foorumid on päris korralikud ja teeb kena outing halvasti toimivate müüjate (samuti koht, kus müüjad annavad selgitusi halva tarne jne). See on minu lemmik turg praegu.
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
heyy see shroomz nemesis market on üks minu lemmikuid ma hiljuti tellitud mõned mdma alates Kanada edasimüüja nimega maitse stop nad müüvad koks met ja mdma ja laeva kogu maailmas, et kõik ive tellitud nii kaugele kuigi
 

Mario2121

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇷
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Vabandust viivituse pärast, kuid tean, et nägin teie sõnumit alles nüüd. Mul on bye mitmest müüjast nemesis ja mul ei ole üldse probleemi. Võite tellida "tom ja Jerry ", "breaking bad ", "popay"...Ma olen teinud tellimusi nendega rohkem kui 20 korda ja ainult üks kord saan reshiping kaotatud kirja.
 
Top