amfetamiini vaba aluse neutraliseerimine amfetamiini sulfaadiks. küsimused ja vastused, mis võivad teid vaevata.

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Tere kõigile . lõng loodi tänu sellele, et mul on mõned vastamata küsimused.

küsimused :
1.kas amfetamiini vaba alus (õli) tuleks enne neutraliseerimist segada lahustiga tolueen / dcm jne?
kui jah siis mis proportsioonis? 20-30% õli mahust on OK?

2. millises vahekorras lahjendada väävelhapet IPAga? kas see mõjutab tulemuslikkust?
Ma kasutan suhet 1: 4 hape / IPA , olen kasutanud ka suhet 1:10 hape / IPA

3. Mis võib olla jõudluse languse põhjus? Ma lähen alla pH 5-6. lahjendatud hapet lisan aeglaselt 50-100 ml portsjonite kaupa. segisti tuligi kogu aeg. hiljuti lisasin IPA õlile (kas see võib põhjustada efektiivsuse langust?) liitrist õlist tuli pärast kuivatamist välja 700-800g. õli kaal oli 960g pH 12. saan aru, et umbes 960g amfetamiinsulfaati peaks välja tulema, eks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere. Kõigile neile küsimustele on juba varem vastatud või kirjeldatud. Vaadake siit.
jah, ~50/50% on okei
Ei ole õige. 960 g amf-õli on 7,1 mool, seega tuleb saada 3,55 mool amf-sulfaati 1308 g.
Mida sa mõtled? Segaja?
Pesemise ajal võib amfisulfaat kaduma minna.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Suur tänu vastuse eest, see tähendab, et 1l õli segatakse 1l lahustiga. hape atsetooni või IPAga vahekorras 1:10

milline lahusti on parim? Mina läheksin dcm poole, see aurustub kiiremini
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
kuidas arvutada kontsentreeritud väävelhappe suhet sellise mahu kohta. Ma tean, et hapet tuleb aeglaselt lisada, kuid oleks tore teada, kui palju lahust on vaja valmistada selles suhtarvus 1:10
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Leidsin kuskilt, et 1 liitri amfetamiiniõli kohta on 180 ml väävelhapet. Huvitav, kas see suhe 180ml: 720ml IPA annab pH 5-6. Eeldades, et 1:10, peate lisama palju seda lahust. kas see ei mõjuta tulemuslikkust?

aaa ja mul on küsimus võimsuse kohta. kas pH-l on midagi pistmist toote tugevusega. mida arvate 50-100g L-fenüülalaniini lisamisest valmistootele, et suurendada efekti?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pärast pesemist saate IPA-d aurustada ja saada pesulahusest amfisulfaati.
no
mõttetuid kuulujutte
 

dazrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
mis määrab tugevuse g patton my good sir?
või kaotab see lihtsalt jõudu, mida rohkem sa reaktsioonietappe segi ajad, mis tähendab, et kui kõik läheb just õigesti, on see kõrge tugevus, kuid ütleme, et kui see läheb liiga kuumaks, kaotab see tugevuse või on see yeild, mis kaotab hoopis?
teisisõnu, mida te ütleksite, mis on võti parima tugevuse saavutamiseks?
Vabandust, kui see on vales kohas või selle on kirjeldatud kusagil mujal, ma ei leia seda, kui see on.
 
Top