Uus (ICE) õpetus! Super lihtne ja super odav

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Olen isiklikult selle retseptiga lugematuid kordi eksperimenteerinud ja arvan, et see on kõige lihtsam ja odavam retsept! aga! Saagist ja puhtust ei ole kunagi mõõdetud (väga madal), kuid vaba amfetamiin lisatakse tilguti abil klaaskuulile ja põletatakse. Suitsetades lõhnab ikka hästi!
1. Materjalid:
- PMP (1-fenüül-1-propanoon): 100 g
- MA-HCl (metüülamiinvesinikkloriid): 50 g
- MeOH (metanool): 300 ml
- NaBH₄ (naatriumborhüdriid): 30 g
2. Reaktsiooniprotseduur:
- etapp: imiini vaheühendi moodustamine:
- Lahustada 100 g PMP ja 50 g MA-HCl 300 ml MeOH-s.
- Reaktsioonisegu segatakse toatemperatuuril (~25 °C) 2 tundi, et moodustada imiini vaheühendust.
- Samm 2:
- Pärast imiini vaheühendi moodustumist lisatakse 30 g NaBH₄.
- Hoidke reaktsioonitemperatuur 10°C juures ja segage segu veel 6 tundi, et tagada imiini redutseerumine amfetamiiniks.
- Samm 3:
- Reaktsioonisegu (RM) viiakse üle eraldussahtrisse.
- Lisatakse 500 ml destilleeritud vett ning eraldatakse vesine ja orgaaniline kiht.
- Orgaanilist kihti pestakse 3 korda veega, et eemaldada lisandid.
- Lõpuks aurustatakse orgaanilise kihi lahusti, et saada puhas vaba aluse amfetamiin.
 

chewie12321

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 25, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
oli küsimus teile esimene keemik või lihtsalt õppida protsessi reaktsiooni ja arvutada meth recipets. kui saate võiksite leida cero ck pot reciept I bellieve 1gal nitrometaani gaasi Hops number 9 gun sinine keevituspulkade line alt ja ma usun acivated charchole kui im ei eksi keeta 12 kõrge laske istuda 12 ja ülemine kiht buschet on pur? on see õige
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Teie kirjeldatud meetodil on mõned potentsiaalselt teostatavad elemendid, kuid olulised probleemid jäävad alles:

1. Nitrometaani** saab kasutada lahustina või kütusena, kuid see on väga lenduv ja ohtlik.
2. Hopsi number 9** sisaldab kemikaale, mis võivad olla nõrgad katalüsaatorid, kuid see on sünteesi jaoks ebatraditsiooniline.
3. Keevituspulgad** võiksid pakkuda metalliioone, kuid nende mõju reaktsioonile on ebakindel.
4. Aktiivsüsi** on kasulik filtreerimiseks, kuid ei vii reaktsiooni edasi.

Probleemid:
Täpse kontrolli puudumine : Protsessil puuduvad üksikasjalikud tingimused, mis muudab tulemuse ettearvamatuks ja potentsiaalselt ohtlikuks.
- Keemiline ühilduvus : Kemikaalide kombinatsioon ei ole standardne ja võib põhjustada ohtlikke kõrvalsaadusi.

Kokkuvõttes võib öelda, et kuigi mõned aspektid võivad teoreetiliselt toimida, on protsess ilma nõuetekohase kontrollita ebaturvaline ja ebapraktiline.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Tere, härra, kas olete kindel, et ICE on edukalt sünteesitud? MA.HCI on sool. Ja see reaktsioon nõuab vaba MA. Võib-olla on teil veel mingeid samme?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Polümetüülpenteen (PMP) ? Kas te mõtlete P2P (fenüül-2-propanoon)
CH3NH2. HCl. = metüülamiini hüdrokloriid.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tere, P2P ei reageeri Ma*HCl-ga. Amiinisoolal on juba stabiilne vesinikside HCl-ga ja lämmastiku aatomi elektronidel ei ole vaja rünnata karbonüül =C=O aatomi. Sa pead HCl lämmastiku aatomilt eemaldama, et muuta see reaktiivseks. Sellepärast on vaja kasutada metüülamiini vaba baasi.
 
Top