Question Uued inimesed, kes sellistes asjades on uued, mõtlesin, kas te kõik saate mulle nõuandeid, nippe ja muud sellist anda?

Goose Shittington

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Lubage mul luua stseen: Mulle on juba mõnda aega välja kirjutatud erinevaid ravimeid. Mõned nädalad tagasi otsustas mu psühhiaater mind Zoloftilt maha võtta, ravimit, mida olen selleks ajaks juba mitu aastat võtnud. Selle tulemusena on mul märkimisväärne kogus alles jäänud.

Mulle tuli mõte, et ma võiksin oma ülejäägid müüa, et saada hädavajalikku raha. Kuid nagu pealkiri ütleb, ei ole ma kunagi varem isegi köhutilkasid müünud, rääkimata nii tugevatest ravimitest kui Zoloft. Seepärast liitusin täna selle foorumiga, et küsida põhitõdesid: kui palju oma varudest peaksin müüma? Kui palju ma peaksin küsima tasu sõltuvalt sellest, kui palju ma otsustan müüa? Milliseid samme saan astuda, et kaitsta oma anonüümsust, et vältida õiguskaitseorganite haardeid? Kas kuradi Zolofti müümine tasub üldse ära?

Väikese lisakonteksti jaoks (kuid mitte iseenda doxximise arvelt) mõtlen ma selle Zolofti müümist väikeses ülikoolilinnas, kus mu ülikool asub Maine'i maapiirkonnas / linnalinnas, kui klassid umbes kuu aja pärast uuesti algavad. Samuti tuleb märkida, et mul ei ole praegu autot, nii et transport minu tehingutesse peab toimuma kas jalgsi või võib-olla ühistranspordiga.

Ma mõtlen, et kui mu esimesed tehingud lähevad hästi, võin müüa veel mõningaid ülejääke ja võib-olla luua sellest täieliku äri, kuid võib-olla mõtlen liiga kaugele ette. Lõppude lõpuks tähendab vangla vältimine mulle palju rohkem kui mõne lisadollari teenimine.

Kõik kommentaarid ja nõuanded on teretulnud.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma kahtlen, kas keegi ostab neid teie käest. Need on SSRI, mida tavaliselt ei kuritarvitata, sest see ei toimi koheselt ja See ei tekita palju eufooriat, stimulatsiooni või kesknärvisüsteemi depressiivset toimet.
Parim asi, mida te saate nendega teha, on midagi, millele järgneb nende andmine kellelegi, kes on depressioonis, kellel on ärevushäired ect. See ei saa neid endale lubada
 

Goose Shittington

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Aitäh nõuande eest, vend. Seega tahad sa sisuliselt öelda, et selle stsenaariumi puhul ei ole võimalik mingit kasumit teenida?
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Õige.

Lugedes teie postitust, isegi kui teil oleks midagi mahlakat nagu Xanax või Oxy, ei soovitaks ma neid müüa. Tavaliselt on sõltlastele väga ilmne, kui keegi on algaja ja oleks lihtne röövida.
 
Top