Raseemilisest 4-fluoroamfetamiinist ei teki eufooriat

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Sünteesisin hiljuti nii amfetamiini kui ka 4-fluoroamfetamiini. Olin põnevil tavalise amfetamiini pärast, et aidata mul keskenduda oma tööle, ja 4-FA puhul ootasin "eufooria" mõju, millest ma pidevalt kuulsin (nagu Rhodium ja SpicyBrowni Erowidi lehekülgedel).

Vaatasin Psychonauti veebisaidil 4-FA lehte, kus öeldi, et "tavaline" annus on 100-130 mg. Nii et ma läksin edasi ja proovisin 115 mg. Ma tundsin kindlasti amfetamiini sarnaseid mõjusid, kuid absoluutselt mitte mingit eufooriat. Mõtlesin, et kuna tegemist on raseemilise seguga, siis võib-olla vajan ma rohkem, nii et läksin 200 mg-ni ja tundsin rohkem "võimendatud" tunnet, kuid jällegi ei olnud mingit eufooriat.

Mul ei ole ka ülisuur tolerantsus amfetamiinide suhtes. Ma ei ole kunagi teinud metamfetamiini, mul on olnud Vyvanse'i skript ja ma tegin mõned Adderallid, mida mulle andis sõber kaua aega tagasi. Aga üldiselt on see olnud nagu 4 aastat, kuna igasugune amfetamiin oli minu kehas, nii et ma ei usu, et tolerantsus on probleem.

Kas ma peaksin võib-olla proovima Dextroamfetamiini sünteesi teemas kirjeldatud optilist eraldamist, et saada dextro 4-FA isomeer?

Aitäh.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Tere. Tõepoolest, teie mainitud allikates on teave, et 4FA annab "eufooria" efekti, kuid ma selgitan, miks seda peetakse veaks.
Fakt on see, et 4FA farmakodünaamilised omadused erinevad klassilisest amfetamiinist. 4FA põhjustab mitte ainult NE ja DA, vaid ka 5-HT vabanemist, seejärel inhibeerib nende tagasihaarde. Esialgu vabaneb NE, seejärel DA ja 5-HT. Võrreldes amfetamiiniga on meie ainel tugevam serotoninergiline transpordiefekt. Täpsemalt, mõju 5-HT-le teeb selle aine lähedaseks MDMA-le, kuid ei ole piisav eufooria tekkimiseks. Kõigi kättesaadavate kliiniliste uuringute kohaselt inimestel on 4FA oma toime poolest lähedane D-amfetamiinile ja "kergele MDMA-le" ning põhjustab EMPATHIA, kuid mitte eufooriat (vähemalt ei teki eufooriat, mis tekib MDMA kasutamisel).

Pealegi on veel üks tegur, mis mõjutab 4FA "euforogeensuse" taset - see on maksa mikrosomaalsete ensüümide bioloogiline profiil. Kui te olete tugev metaboliseerija, siis on väike võimalus moodustada hüdroksüülitud 4-fluorofenüüljääke, mis samuti mõjutab "euforogeensete" mõjude indutseerimist. On veel üks tegur, mis on teie jaoks üsna ebaoluline, mis on seotud dopamiini transpordi "põhijoonega", kuid see ei mängi sel juhul olulist rolli. Isegi kui te sünteesite 4FA D-enantiomeeri ja kasutate seda, ei saa te eufooriat, mida võite kogeda MDMA kasutamisel. Siiski on D-enantiomeeri eufooria tase 10-30% kõrgem kui +-4FA puhul.

Juhul, kui soovite suurendada annust 200-ni või rohkem, on suur tõenäosus soovimatute kardiovaskulaarsete mõjude, kuid mitte eufooria tekkeks.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Millise soolavormi valisite 4FA puhul? Või mis on vist kõige tavalisem? Ma lugesin @Aju vastust, seal öeldakse, et see ei ole hüdroskoopiline. See, et kõik soolavormid?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Minu katsetes põhjustas 4-FA-sulfaat väga tugevat eufooriat annuses 250-300mg suu kaudu. Intranasaalselt peaaegu ei toiminud.
 
Top