• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Event mitte kustutada teist!

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Ok, see ei olnud peenraha minu teksti kustutamiseks :) Mul on selles osas küsimusi. Ma saan teie tekstist aru Heisenberg.... A litt little idea...germany on......of kindlasti teised countrys väga suuremad, aga teha see sin the countrys to divide? bspw.: berlin, potsdam, dresden, köln, usw.......

Või ma saan su ideest valesti aru?

Kas teine grupp saksa keel kustutada? ei saa keegi vestelda teda emakeeles off topic?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Saite valesti aru :)

Pärast posti teel müügi jaoks mõeldud kaubandusliku jaotise kehtestamist on administratsioon nüüd kehtestanud uue jaotise kohaliku müügi jaoks surnuaukude kaudu
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Tänu Bro ..i aru :) Tänu
Everythink töötab nüüd niimoodi?
Nii gar meie Deals habe eben läheb suur....nearly 😘
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Ma võtan selle wordmwin'i sõbra ')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Härrased. See osa ei ole ainult müügiks. Tehke ettepanekuid, kuidas seda osa saaks parandada. Valige keegi, kes seda sektsiooni modereerib. Moodustage ostjate ja müüjate kohalik kogukond. Te ei saa olla edukas müüja, kui te töötate üle kogu maailma ja saadate ainult jaemüügitellimusi. Kogu jaemüük peab olema kohalik. Klient peaks saama ostetu kiiresti kätte ja mitte ootama oma tellimust nädalaid.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Ma olen sinuga nõus.... korraldus saab olema raske... Ma olen dnetis uus, kuid olen seni teinud vaid mõned tehingud, kuid tean natuke logistikast......
Mis on sinu idee siin?.peab olema mod, kellel on plaan ja kes jagab üleriigiliselt? Mida peaks müüma?

On veel mõned küsimused
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Moderaator peaks säilitama tervisliku õhkkonna, meelitama võimalusel uusi liikmeid, jõustama reegleid ja aitama uustulnukaid.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Ma saan aru...meeskond on sama hea kui mod...., aga kas see on eramüügiks jne. või peaksid tooted tulema foorumist?
Ma pean tegema mõningaid uuringuid:)
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Või peaksid siin kõik riigid olema omavahel seotud?
Kas üksikud klexkerei ei ole teile piisav? Kogemusest lähtuvalt läks see tavaliselt suurepäraselt minu kolleegi gordoniga.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Teema, kuid äärmiselt põnev
 
Top