Aromaatsete aldehüüdide lõhnad

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Kas on olemas mingeid asendatud bezaldehüüde või bensaldehüüdi analooge (nagu tiofenekarboksaldehüüd), millel on sama mandlilõhn nagu bensaldehüüdil (ja mida võiks sellega segi ajada)?

Mõni aeg tagasi oli mul see, mida ma pidasin bensaldehüüdiks. Sellel oli tugev mandlilõhn ja see kondenseerus koos nitroetaaniga selliseks, mida ma pidasin P2NP-ks (helekollased nõelataolised kristallid). Nüüd tahaksin teada, kas see ühend võis olla midagi muud kui bensaldehüüd (mõni muu aldehüüd).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
sulamistemperatuur?
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Millest? Kui te mõtlete P2NP, siis ma kasutasin seda kõike ja ei kontrollinud m.p. tollal.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
jah p2np sulamistemperatuur
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Nagu ma ütlesin, mul ei ole sellest p2np enam midagi alles. Mul on ainult sellest valmistatud amfetamiini. Ja igatahes ei ole mul praegu ligipääsu laboriseadmetele ega võimalusi katsete tegemiseks. Amfetamiin on kummaline, mis paneb mind kahtlema, kas see on üldse amfetamiin ja kas seda on ohutu tarbida; sellest ka teema.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Mõõtke amfetamiini soola sulamistemperatuuri. seadmed termomeeter, õhuke klaasist kapillaar ja elektripliit. Kui teil ei ole midagi kontrollida, siis ei saa te paigaldada, milline toode teil on. Kõige tänamatum on arvata.
 
Top