Metamfetamiini tootmise kohta

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Olen kindel, et te olete hõivatud ja kümned inimesed küsivad teilt pidevalt metamfetamiini tootmise kohta. Mõnikord võite mõelda, et "foorumis on selle kohta juba teemad olemas, miks on vaja avada uusi teemasid?" Olen teiega nõus.

Ma ei taha foorumis asjatuid teemasid avada, kuid kui ma küsin nende küsimuste kohta professionaalsetelt liikmetelt, siis vastatakse kas väga hilja või ei vastata üldse.

Mulle on jäänud mulje, et siin foorumis on rohkem inglise keelt mitte emakeelena rääkivaid inimesi kui inglise keelt emakeelena rääkivaid. Meil on raskusi keemia keelest arusaamisega. Eriti kui see on inglise keeles. Ma tean, milliseid samme tuleb tootmises teha, aga ma ei ole suutnud seda infot oma peas õigesti kokku panna.

Minu küsimused on lühikesed, kuid need on vist ühed olulisemad. Olen kindel, et teie vastused on väga kasulikud inimestele, kes on huvitatud sellest ettevõttest.

1 - Ma lugesin, et lihtsam ja suurema saagikusega on sünteesida metamfetamiini otse P2P-st kui sünteesida amfetamiini P2P-st ja seejärel muuta see metamfetamiiniks.

Kas metamfetamiinvesinikkloriid reduktiivse aminatsiooni teel P2P-ga on tõhus viis suurte koguste tootmiseks?

2 - Niipalju kui ma aru saan, ei piisa metamfetamiinvesinikkloriidi saamiseks. See tuleb viinhappe abil ümber muundada d-metamfetamiinvesinikkloriidiks. Kas metamfetamiinvesinikkloriidi ei saa kasutada ilma d-metamfetamiinvesinikkloriidiks muundamata?

3 - Kuna inimesed ei leia metüülamiini, kasutavad nad selle tootmiseks erinevaid meetodeid. Kuid see on lihtne kemikaal, mida on lihtne sünteesida. Miks inimesed ei eelista ise sünteesida? Kas on mingi puudus, millest ma ei tea, kuid mis on keemikute seas laialt tuntud?

4 - Kui me tahame suurendada või vähendada, kuidas me peaksime otsustama kasutatavate reaktiivide proportsioonid?

Näiteks kui sünteesi puhul kasutatakse 500 ml ainet X ja 500 ml ainet Y, siis kui me tahame seda vähendada, kas siis ei toimi see, et teeme mõlemast 250 ml?

Tänan teid ette iga vastuse eest.
 

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Pseudoefedriini saab vähendada ka hidrioodhappe/punase fosfori abil.
Võib-olla keegi teine chip in, kuid mul ei ole mingit teadmistepõhja reduktiivse aminatsiooni marsruudi kohta. D-meth on psühhoaktiivne komponent. See, mis paneb sind käima, levo-meth, mida saab osta walmartis nina dekongestandiks, sõna otseses mõttes on toimeaine "levo-metamfetamiin". Trash. Samuti tahaks ma mujale edasi lükata skaalamist. "On parem hoida suu kinni ja lasta inimestel eeldada, et sa oled idioot, kui avada see ja kõrvaldada kõik kahtlused." Minu isa ütleks mulle. Ma olen ise veel väga uus, nii et ma ei tahaks valesti informeerida.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Põhjus, miks te ei saa oma küsimustele vastuseid, on see, et neile on korduvalt vastatud teistes amfetamiini / metamfetamiini käsitlevates teemades.

Nii et vastuseks teie väitele, jah, see teema on mittevajalik.

Parimate soovidega
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Siis peaks igaüks lugema olemasolevaid raamatuid ja saama kirurgiks.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Täpselt see, mida üliõpilased teevad ülikoolides.

Nad õpivad õpikuid ja saavad kirurgideks.

See, mida te teete, on õpikute hooletusse jätmine ja professoritelt vastuste küsimine igale viktoriinile ilma tööd tegemata.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Mul on väga kahju, kuid selles ei ole kirjas "õpetage mulle, kuidas valmistada metamfetamiini". Ma küsin ilmselgelt konkreetseid küsimusi. Küsimusi, mis esitati mõtte- ja uurimisprotsessi käigus. See ütleb konkreetselt, et ma saan meetoditest aru, ma lihtsalt ei oska neid oma mõtetes kenasti kokku panna. Foorumis ei ole peaaegu mingit teavet skaala vähendamise ja skaala suurendamise kohta. Samuti öeldakse, et ma konkreetselt palusin tagasisidet teistelt keemikutelt metüülamiini kasutamise ja sünteesi kohta. Küsimuse olemus tähendab, et tagasisidet on vaja teistelt keemikutelt. Sest see on küsimus kogemuste kohta.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Kuna ta on seda lugenud, siis ta küsis. Vaadake tema küsimust, kas see tundub rumal küsimus? Kuidas te arvate, kuidas üliõpilane ülikoolis õpib? Pärast seda, kui nad on raamatut lugenud, siis alles nad teavad, mida küsida, kui nad ei saanud aru. Mis nali
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Tere, kallis
Metamfetamiini sünteesi puhul ei ole oluline, kas see pärineb P2P-st või amfetamiinist. See sõltub teie riigis kättesaadavatest reaktiividest.
Teiseks on suures foorumis üks teema, mis selgitab metüülamiinvesinikkloriidi sünteesi ammooniumkloriidist ja formaldehüüdist.
Kolmandaks, te teate teavet ja samme vastuse valmistamiseks
Selleks, et see oleks elegantne ja hea korraldus teie meeles, on vaja praktilist praktikat. Meel ei saa teavet salvestada. Ta võib osa sellest kustutada, kuid praktilise sünteesi praktika sunnib teda teavet säilitama.
Algaja peab tegema lihtsat asja, milleks on vee destilleerimine. See on kasulik temperatuuri kontrollimise ja lihtsa destillatsiooniseadme praktiseerimise seisukohalt.
Neljandaks, laienemise ja skaalamise ulatus on teie otsustada. Kõik, mida peate tegema, on kahekordistada sünteesi käigus kasutatavate reaktiivide ja vahendite kogust, olles samas väga ettevaatlik reaktiivide suhtes.
Parimate soovidega
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Te ei oleks võinud olla rohkem abiks. Tänan teid väga.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Kui lubate lahkesti küsida, siis tahaksin esitada veel mõned küsimused.

Kas sama tehnika on kohaldatav ka vähendamisel? Kas reaktiivide ja töövahendite hulga vähendamine ühe või kahe korra võrra on piisav? Ja kas see kehtib iga keemilise reaktsiooni puhul?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Kui alustatakse P2P-ga, on amfetamiini saagis juba niigi väike ja katse muuta see metamfetamiiniks toob kaasa veelgi suuremaid kaotusi. Kui aga P2NP-d kasutatakse lähtereaktiivina, on see muundamine võimalik. Kristalliseerimist võib üritada, kasutades kuiva HCl gaasi tolueenis või eetris, filtreerides sadestunud pulbri ning seejärel kasutades kristalliseerimiseks vett ja etanooli, kasutades külvamist d- ja l-kristallidega.
 

Attachments

  • QOe0ZJsA8B.png
    QOe0ZJsA8B.png
    1.3 MB · Views: 4
  • Like
Reactions: $!$

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Tere, mu sõber. Ma otsisin midagi väga seletavat või täielikku juhendit nagu teie, kuid ma tahtsin öelda, et ei ole vaja otsida üksikasjalikku teavet. Kui teete seda ja rakendate esitatud teavet järjekorras, hakkate aru saama, mis toimub, ja hakkate uskuma, et see, mis on kirjutatud, on tegelikult piisav teave. Kõigepealt tehke seda, mis on kirjutatud, te leiate vastused kõigile oma küsimustele umbes 80-90%, kui proovite või rakendate neid ise. Ärge tehke asju endale raskeks, otsides üksikasju, nagu mina tegin.

Täiendav oluline nõuanne: hoia suu ja keel kinni. Ärge laske oma vasakul käel teada, mida teie parem käsi teeb.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Sellest on juba kaua aega möödas, kui ma seda kirjutasin. Mul on sellega juba edu olnud, kuid tänan teid väga teie abivalmiduse eest. Teie vastus on kasulik inimestele, kes vajavad abi. Tänan teid. :)
 
Top