Question ühe poti gaas välja

cnasty1988

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ma olen üsna uus tegelik käsi on ive teinud uurimistööd aastaid see on minu 3. reaktsioon ja kui ma lõin oma gaasi eraldada met lahustist seal oli pruun õli botom ma eraldatud, kuid ei saa seda kristalliseeruda saab keegi aidata
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ma ei tea, millist tüüpi lahustit te kasutate, ja seega ei tea, kas see on veest raskem või kergem, kuid mulle tundub, et on suur tõenäosus, et te saastasite oma lahustit gaasipudelist pärit niiskusega! Eriti kui kasutate oma vesiniksulfiidigaasi tekitamiseks mürriaathapet & alumiiniumfooliumi, tekib ka palju soojust. See kuumutab teie gaasipudelis oleva happelahuse kiiresti üles, põhjustades selle liikumist vooliku kaudu koos gaasiga ülespoole auru kujul. Kui see niiskus jõuab teie lahustisse, imeb see juba välja sadestatud metamfetamiini. TEIE LAHUSTI PÕHJAS EI TOHIKS GAASITAMISEL, ENNE EGA PÄRAST GAASITAMIST, KUNAGI MIDAGI OLLA!!! Võite aidata tagada, et lahustiga ei satuks eraldamisel kogemata veetilku, valades lahusti läbi mitme kohvifiltri virna. Pärast seda, kui olete veendunud, et lahusti peal või põhjas ei ole tilkasid, olete valmis gaasitamiseks. Üks viis, kuidas aidata tagada, et teie voolikule ei tule niiskust, on 1. Kasutage gaasi tekitamiseks väävelhapet ja kivisoola, kuna reaktsioon ei ole nii äärmuslik ja tekitab palju vähem soojust, või kui kasutate mürrihapet (soolhapet) ja alumiiniumfooliumi, võite täita suure laia
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Muriatiinhape ja alumiiniumfoolium ei tööta 😑 Al+HCL --->AlCl+2H vesinikgaas, mitte vesinikkloriid, kui alumiinium ei võtaks üles kloriidiooni, siis ei toimuks reaktsiooni. Tõenäoliselt on tegemist siiski veega
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Milline oli teie lahusti? Kas te kuivatasite gaasi? Millega tegite gaasi? Tõenäoliselt oli see vesi, sest kui te ei kuivata gaasi, siis on selles veidi niiskust ja sõltuvalt lahustist vajub see põhja. Te peate suurema osa sellest aurustama, et see kristalliseeruks, sest metamfetamiin on vees väga hästi lahustuv.
 

fcx13

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Abi Mul on sama probleem.
Kuna ma lõpetasin gaasistamise, siis pulber sulas jälle. Mida ma peaksin tegema? See on nüüd külmas atsetoonis.
 

Attachments

  • vmHPdCUcOn.jpg
    vmHPdCUcOn.jpg
    1.1 MB · Views: 22
  • gFP5UXbmAd.jpg
    gFP5UXbmAd.jpg
    985.4 KB · Views: 27

abbalabba

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Im wondering Milline on parim ja kõige naturaly kuiv viis tekitada DRY vesinikkloriidigaasi peale väävli asid kohta NaCi

Kas elavhõbedasoolad teevad HCI gaasi, kui amalgamatsioon on alumiiniumiga prossess Ja mis on NaOH + H2O ja alumiinium annus, et protsess relice kloriidiooni
 
Top