B-nitrostüreeni ühepotiline redutseerimine fenetüülamiiniks naatriumborohüdriidi ja vask-2-kloriidi abil

jacksprat

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ma sattusin sellele paberile, milles kirjeldatakse üksikasjalikult b-nitro stüreeni (mitte trans b-metüülnitro stüreeni} redutseerimist . see äratas mu huvi, kuna nitroetaani on peaaegu võimatu saada riigis, kus ma elan, kuid nitrometaani on . See paber on üsna uus, kuna see on loetletud ootab kai läbivaatamist.

Kuna mul ei ole formaalset keemiaalast haridust, kuid hinda palju salajane tüüp,, {see on üksildane elukutse üks ei saa täpselt küsida oma naabrile nõu, kes on keemiainsener}.

Nii et minu küsimus neile, kellel on akadeemilise taustaga on see.

Kontseptsioonidokument läheb nii. Henry reduktsioon bensaldehüüdi ja nitrometaani abil = b-nitrostüreen.
redutseerimine fenetüülamiiniks, kasutades naatriumborohüdriidi ja vask-2-kloriidi (ja veel mõned keemilised ained katalüsaatoriks}. Kas oleksvõimalik lisada nitrometaani, et tekitada metüülamiini sama redutseerimisprotsessi käigus nagu al/hg reduktsiooni puhul.

Palun tulistage mind tulle, kui see on unistuseks


link paberile:

https://chemrxiv.org/engage/api-gateway/chemrxiv/assets/orp/resource/item/65088cd1b6ab98a41caea11f/original/one-pot-reduction-of-nitrostyrenes-to-phenethylamines-using-sodium-borohydride-and-copper-ii-chloride.pdf
 
Last edited:

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8

Kahjuks ei, Ch3No2 ei anna AFAIK selle meetodiga M-Ampi. Seda mainiti, et See võiks olla võimalik väga suure teemat arutava teema esimeses postituses mujal. Aga ma ei ole kunagi kohanud kedagi, kes ütleks jah või ei. Nagu ma aru saan, peab MeAm moodustama ketooniga imiini veevabades tingimustes. Samuti olen lugenud mõnedest arhiveeritud wrtieups, imiin ei moodusta nii hästi koos ketooniga vaja MEFF nagu see teeb asendatud ketoonidega (MD Variety).

Selle võimalik, kuid mitte üks pott ja palju rohkem samme, et saavutada oma eesmärk kahjuks...

Ive ei ole siiski kunagi proovinud ennast, kuid nagu alati olin uudishimulik, nii et ma otsustasin õppida reaktsioonide mehaanikat. Keegi teine võib-olla oskab paremini selgitada.[/url]
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Teoreetiliselt on see võimalik, kuid me ei ole seda proovinud. Te võite seda proovida ja oma tulemused siia postitada.
Pöörake tähelepanu, et peate kõigepealt teostama b-nitrosüreeni sünteesi ja seejärel lisama sinna nitrometaani koos täiendava loetud osa NaBH4 katalüsaatoriga.
 

jacksprat

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ok, ma võin seda lihtsalt proovida. Küsimus oleks nitrometaani mahust NaBH4-ks, kas see oleks sarnane hästi dokumenteeritud Al/Ag in situ redutseerimisega?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere, ma ei saa teie küsimusest selgelt aru. Sõnastage see palun õigesti ümber.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
See on jälle Jademyr süntesaator.
Mis viga on P2P + nitrometaan/metüülamiin -> metüülamiin? BMK on odavam kui P2NP ja ka NaBH4 on palju vähem vaja. Miks siis?
 

jacksprat

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
kui te saaksite mulle näidata bmk tarnija suunas, kellel on mõistlikud hinnad ja kes saadab lõuna-afrikasse, oleks see vastus. kuid Hiina ja india tarnijad on põrgulikult dodgey ja need, kes on siin foorumis hinnakirjas, on nii kallid, et ärilisel tasandil ei ole mõtet. Või isegi nitroetaani, nitrometaan on siin vabalt saadaval aga nitroetaani ei ole ja sünteesiks tundub teostatav kui saaks naatriumetüülsalfaati heade hindadega kogustes.
 
Top