• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Buy [OT] Konkreetsed Deutsche Banki avaldused või siseringi

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

opdeu

Don't buy from me
New Member
Joined
May 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mul on vaja täielikku tehingulugu ja viimase aasta pangakonto väljavõtet kahe konkreetse pangakonto kohta Deutsche Bankis, mille IBANi ma esitaksin.

Konkreetselt loetakse tehing sooritatuks, kui ma saan kahe eespool nimetatud IBANi kohta järgmised dokumendid:
- Täielik tehingute ajalugu (alates konto loomisest kuni tänaseni).
- viimase aasta pangakonto väljavõte

Mul on vaja tegelikke tehinguid, mitte võltsitud väljavõtet.

Vabatahtlik: Ma maksan lisatasu, kui te suudate esitada mulle kõik Deutsche Banki kontod (ainult IBAN), mis on seotud nende kahe IBANi samade omanikega.

Selleks, et kinnitada teie võimet saada juurdepääs pangale, peate esitama mõned andmed, mida ma olen võimeline kontrollima:
- Mõlema pangakonto omaniku eesnimi (kui nime ei ole esitatud, ei ole tegemist).
- Võin kontrollida mõningaid varasemaid tehinguid, et saaksin kinnitada, et töö on tehtud õigesti. Ma ütlen teile rohkem üksikasju, kui te võtate töö vastu.

Võtke minuga ühendust oma hinnaga, kui saate seda teha. Escrow võib kasutada.
 
Top