Labori välisõhu ennetamine?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ma teen palju planeerimist ette ja püüan ette kujutada igasugust probleemi ennetamist tagahoovilabori jaoks, mida ma lõpuks tahaksin luua. See ei oleks mastaapne, vaid ainult isiklikuks kasutamiseks.

Ma oleksin tõenäoliselt saada 10 jala pikkune varjualune, kusagil 100 ruutmeetri ümber. Naabrid on lähedal, kuid mitte otse kõrval, lihtsalt läheduses, võib-olla 20 jalga eemal mõlemal pool, tagumine naaber ei ole probleemiks. Varik on lõpuks juhtmega elektri jaoks, kuid ei saa olla jooksev vesi afaik, ikka veel uurib, et.

Ma mõtlesin, et naabrite läheduse tõttu peaks mul olema söefilter suitsulõõril, mille ma ehitan. Konstruktsioon on see, mis mind häirib.

Kui varjualune on 10 jalga, usun, et see on piisavalt ruumi suitsulõõrile, kuid võib-olla mitte süsiniku filtrile? Ma tahaksin, et see oleks õige suitsulõõride, kuid võib-olla ei pea seda tegema ruumipuuduse tõttu. Mõtteid selles oleks tore.

Samuti on keeruline, kuidas teha suitsutõmburi jaoks auk, millest ventilatsiooni välja lasta. Eelistaksin, et see ei oleks märgatav, varjatud või nähtamatu. Ei ole kindel, kuidas sellele läheneda.

Saab ka mingi heli vähendamise, aa ma eelistaksin, et inimesed vähem kuulda suitsujuure ja küsida, mida see on.

Mõtted selle kohta oleksid toredad.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
f
Mis ravimit u soovite teha ?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Midagi metsikut, lihtsalt nimekiri neist, mida ma tahaksin.

Meth, MDMA, 2cb, ghb, mefedroon, kindlasti. Võib-olla siis, kui ma saan veidi kogemusi, mõned barbituraadid, metakvaloon ja mõned spetsiifilised opiaadid, dekstromoramiid või ketobemidoon.

Aga kindlasti esimesed 5. Mitte midagi väga rasket ja ma tunnen kõiki võimalikke teid, vajalikke lähteaineid, lahusteid, reagente jne kõigi nende jaoks.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Suurim probleem u didnt mainitud on lõhn. ( ja need on väga teravad lõhnad, vinegair, happelised, alkoholid)
Lihtsalt süsiniku filtriga läheb enamik lõhnast ikkagi välja.
U on vaja 2 süsteemi / parda süsteemid.
1, mis imeb suitsu( reaktsioonidest) tõsi, mõni DIY maded õhupuhastaja, ja 1, mis imeb puhastatud õhku DIY kabinetist välja.
u võiks minna nagu süsinikufilter-kanal-mootor-DIY DIY-mootor-lisafilter-väljas.
pidage meeles, et mida rohkem filtreid,puhastusvahendeid,accesoires,... on ühendatud 1 mootoriga, seda rohkem energiat u kaotab ( kuna rohkem vastupanu)
DIY: veepaak, kuhu õhk läheb tõeliselt, karbi, kus on süsi,...
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ma arvan, et saan aru, mida te ütlete.

Põhimõtteliselt peab ventilaator olema piisavalt tugev, et tõmmata läbi nii palju kanalit kui vaja. Ja et vaja on kaheastmelist filtrit, ühte söefiltrit ja ühte, mis jookseb vette.

Kas ma olen seda õigesti mõistnud?
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
ei , aga ma arvan, et u saab aru .(u vaja 2 fännid.)
nagu u mainitud: 2 astmeline filtreerimine ( söefiltri sisselaskmine läheb ventilaatorisse, ventilaator eksisteerib läheb tõelise kasti veega / põhja, nii et õhk läheb vette ,on 1 ventilaator).
+ lisaventilaator: sissevool on puhastatud õhk veekastist, (nii et kastist üle vee lvl) ja väljavool on väljapoole ( +u võib lisada lisafiltri, mis on valmistatud süsinikplaatidest vahetult enne, kui õhk väljapoole läheb).
u võib mängida settup ja lisada extra's vahel, kuid see setup on minu jaoks minimaalne ma peab olema vastuvõetav lõhn. ( see viib lõhn, mis ei ole nii kahtlustatakse, inimesed arvavad, et ma teen midagi keevitus seotud või midagi, sest ma keevitada / lihvida väljaspool).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Võite vooliku ja pikendusjuhtme hoonesse viia, nad ei saa seda lihtsalt takistada. 20 jalga?! On kuradi lähedal on kindlasti müra. Kui te saaksite kanalisatsioonivõrku või septikasse, juhiksite kanalisatsiooni läbi veepüüduri, kaoksid kõik teie lõhnaprobleemid koheselt. Teine idee on põletusahi teie lõhnale, torustage õhk läbi ahju ja katusest välja.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ma olen kindel, et kuna mul saab olema väikesemahuline (tõenäoliselt suurim kolb on 2 liitrine), saan ma välja mõelda, kuidas põhimõtteliselt läbi veepüüdurite seeria suitsu ajada, olen lugenud, et seda on tehtud. Võib-olla on see parim mõte, lihtsalt ajada kõik läbi mõnede lõksude.

Müra poolest olen ma üldiselt peal. Ma vaatan põhimõtteliselt paksud rasked tekid heli summutamiseks, mis tõenäoliselt lähevad üle vahtpaneelide, mis on mõeldud heli summutamiseks. Tõenäoliselt saab olema tohutu valu perse kokku panna, kuid vangla on hullem.

Ma arvan ka, et välja mõelda, kuidas kemikaalide säilitamine seal oleks hea mõte, ja ladustamine üldiselt. Mõtlen saada üks või kaks kirstu jahutuskappi ja seada need üles koos asjaga, mis lülitab kompressori sisse kindlaksmääratud vahemike juures, nii et see hoiab kemikaalid põhimõtteliselt toatemperatuuril. Inimesed teevad seda sama seadistust, kuid külmkapi temperatuuride jaoks, kuna rinnakukülmikud on palju paremini isoleeritud. Seejärel lülitan sisse pistikupesa ac-seadme, kui mul on vaja reaktsiooni jaoks jahutust, või ehk teen enamiku oma sünteese mahedamal ajal, nagu hiliskevadel või varasügisel, või mõned nagu sandmeyer gaba reaktsioon talvel, nii et see jääb jahedaks.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
HÄÄLU saate vähendada munakartongide või püramiidiga Form matid. Stell teil on vaja rohkem kui süsiniku filtri ja vaatlusvõime peate planeerida koos oma hoone.🤷‍♂️ Ja proovige, et saada külmik või sügavkülmik rund umbes alla condesion punkti ja üle külmumise poin kõigist teie inreadients või kasutada muud külmik igaühele.

 
Last edited:
Top