Bensüülalkoholi oksüdeerimine lahjendatud lämmastikhappega

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Lihtsalt otsin, kas kellelgi on selle reaktsiooniga tegelikku laboriaega. Tundub üks lihtsamaid ja reaktiivi rääkides kättesaadavaid teid bensaldehüüdi saamiseks hea saagisega. BnOH+HNO3+NaNO2
 

Attachments

  • nNxVgRJCSE.pdf
    175.5 KB · Views: 650

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
dude.... wow... see on kuradi hea artikkel... aitäh selle leidmise eest...

Ma ei ole seda veel teinud, ma just nädalavahetusel tegin seda BzOH väävelhappega oksüdeerimist DMSO liinis.... läbi refluksi... ainult tund aega refluksis, aga jumala jumal, DMSO laguneb termiliselt ja jääb hais, mida on raske maha raputada. Ma mõtlen jumala kohutav. Nad ütlevad, et refluks, kuid mitte... ma arvan, et minu mõte on, et ma valisin alternatiivse ja ma kahetsen seda, ma oleksin pigem soovinud minna seda teed... Sest minu toores bensaldehüüd lõhnab nagu mis tahes väävli laguprodukt, mida sa saad, ja selle kohutav..... Isegi pärast ekstraheerimist ja pesemist.... Praegu on selle sees aktiivsüsi.. võibolla ma veits kusagil viga tegin, aga noh, ma kujutan ette, et nii või teisiti pead sa destilleerima ja mis siis..... Väävli marsruudiga on keetmine ainult 1 tund ja nii et just sellepärast ma valisin selle, peaaegu 95% saagisega, aga ma ei saanud ligilähedaseltki...

Selle meetodiga ive näinud, et see on värvitud lõpus jooksu ja sa pead ikka destilleerida. Aga vähemalt selle lihtsalt bensaldehüüdi koos võib-olla mõne reageerimata alkoholiga... Im üsna kindel, et see tee on parem. eriti selle artikli, mis hõlmab üksikasju...
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Olen uurinud paljusid marsruute ja see tundub olevat neist kõigist juhtiv. Võite kasutada ka pleegitusvahendit (naatriumhüpokloriit), et oksüdeerida bensüülalkoholi.
 
Top