Piperiini oksüdatiivne lõhustamine piperonaliks osoonolüüsi abil

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
21
Reaction score
22
Points
3
Pärast suurt safroolipuudust ilmusid paljud teised lähteained ja sünteesimeetodid. See on üks neist, alustades piperiinist (mis on ekstraheeritud mustast piprast). Isiklikult pean seda MDMA lähteaine kõige lihtsamaks allikaks. Kuid see sisaldab mõningaid lisandeid ja kasutab oksüdeerija allikana osoonigeneraatorit, mis kulutab palju elektrit.
Üldine protseduur:
1, piperiini lahus valmistatakse piperiini lahustamisel 5%-lises vee lahuses atsetoonis.
2, Osoonigeneraator lülitatakse sisse ja voolu juhitakse läbi lahuse 1.
3, Pärast tundide möödumist lülitatakse osoonigeneraator välja ja lahus ekstraheeritakse eetriga 2 korda.
4, ühendatud eetriekstraktid kuivatatakse veevaba NaSO4 kohal ja eeter eemaldatakse destilleerimise teel.
5, järelejäänud õli tahkestatakse jahutades.

Reaktsiooni kõige olulisem osa on reaktsiooniaeg. Reaktsioonipinna suurendamiseks võiks kasutada suurema efektiivsusega osoonigeneraatorit ja tasase gaasi mullivärskendajat.
Partii suurus on see, mis määrab reaktsiooniaja. Väiksemate partiide puhul, mida ma tegin (umbes 1~2 g piperiini), lasin reaktsioonil jätkuda üleöö - umbes 8~10 tundi ja kogu piperiin oli muundatud (kontrollitud TLC ja GC/MS abil). Ma ei kontrollinud konverteerimise kiirust reaktsiooni keskel, nii et reaktsioon võis lõppeda varem.
Mul ei ole kogemusi suuremate toimingutega, nii et ma ei saa määrata selle reaktsiooniaega. Aga ma olen kindel, et see vajab suurema piperiini koguse tõttu rohkem reaktsiooniaega.

Toote lisandid on erinevad cleavege tooted erinevatel süsiniku sidemetel. Kuid piperonal on kõige domineerivam. - umbes 80%.
Eraldusprotsess on üsna keeruline, kuna lisandite ja piperonaali lahustuvus ja koostis on sarnane. Abiks oleks fraktsionaalne destillatsioon või täpne kolonnkromatograafia.
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Ozonolüüsi piperine to piperonal, thats mida ma m otsin mõnda aega, kuid täielik üksikasjalik, ma lugesin artikli sci im kindel, et sa ka,
Kas sa tegid reaktsiooni? Mitte teooria
Või teine viis piperonal piperiinhappest (oksüdeerimine kmno4-ga ilma kaaliumperioodaatita)?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Kasutage palju elektrit? ehk 100 kg piperiini ümberarvestamiseks.
Ma arvan, et 10 grammi tunnis generaatoriga hapniku süstimine võib viia 50 grammi tunnis osooni. ja võib klavigeerida 500 grammi piperiini 8 tunni jooksul
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Jah, see töötab hästi ja võimas osoonigeneraator on võti, et see rutiiniväärt oleks.
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Ma tahan ainult teada, kas saab teha rohkem concetrade , nagu 100 grm piperine in 500ml sest ..on valus või liiga palju mahtu lahusti kasutada.. või vähem 500 g 10 liitrit atsetooni.
 

arundo

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Kas keegi teist on proovinud ali**pressi osoonigeneraatoreid vee jaoks? Mõned neist väidavad 10 g/h.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
YT-s on video
 

arundo

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Ma ei tea, kas on see, mida ma nägin, ja lõpuks ta ei määranud, millist ühendit ta sai.

 
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
ta kindlasti selgitab, mida ta sai ja kui palju osooni ta peaks kasutama ära
 

arundo

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
ilmselt vajab ta puhast O2 ja võimsamat o3-generaatorit. Nii et sellepärast küsin neid, mis lubavad 10 g/h.

Muide, o3 reageeriks N2-ga ja segaks protsessi?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Kas te üldse mõistsite, mida ta videos ütles?
 

arundo

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Ma arvan, et pärast sünteesida aastate jooksul, 2cb, alküülnitritid, mitu teed p2p, ja succesful tehtud mitut tüüpi alkaloidi ekstraktsioonid, ma olen võimeline mõistma protsessi video. Ma näen, et siin registreerib palju inimesi, kes understant midagi keemia, kuid kui te saate vastata mulle minu konkreetseid oletatavaid põhjusi, miks ta vaevalt saada jälgi piperonal, ma ei pea raisata oma aega, andes selgitusi, mida või ei mida mõista.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Ta ütleb sõna otseses mõttes videos, kus ta whent vale
 

arundo

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Noh, ma pean seda uuesti vaatama, sest ma nägin seda nädalaid tagasi ja mäletan ainult seda, et ta ei teadnud täpset põhjust ja pidi vaatama kellegi poole, kes analüüsib saadud ühendit.
 
Top