Oksümorfoon oksükodoonist?

ShiftingWaterfall

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Põhjus, miks ma seda küsin, on üsna lihtne: Oksükodooni on kuidagi lihtne saada, kuid mitte nii tugev, samas kui oksümorfoon peaks olema vaikselt natuke tugevam ja põhimõtteliselt võimatu saada
Mind huvitab, kas seda saab teha ja kui keeruline on see protseduur.

Tervitused, ShiftingWaterfall
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tere, vabandust pika vastuse eest. Ma leidsin selle meetodi:

3,15 g (10e-2 mooli) oksükodooni, 28,3 g (0,2944 mooli) metaansulfoonhappe ja 2,2 g DL-metioniini segu kuumutatakse 40 °C. Reaktsioonisegu segatakse sellel temperatuuril 12 tundi ja valatakse seejärel jääle. Segu leelistatakse ammoniaagiga pH-ni = 8-9, seejärel ekstraheeritakse diklorometaaniga. Orgaanilised faasid pestakse veega, kuivatatakse naatriumsulfaadi kohal ja aurustatakse vähendatud rõhu all kuivaks. Sel viisil saadud toorprodukt (2,51 g) puhastatakse ränidioksiidikolonnil, elueerides puhta kloroformiga, millele järgneb gradient metanooliga. Nii saadakse 2,17 g oksümorfooni, mille saagis on 72 %.

Tõenäoliselt tahetakse see teisendada hüdrokloriidiks: 5 g eelnevalt saadud puhastatud alust lahustatakse 30 ml soojas atsetoonis. Pärast kontsentreerimist umbes 10 ml-ni lisatakse soojale lahusele 5 ml 6N soolhapet. Segu jahutatakse -10° C-ni ja sade filtreeritakse, pestakse atsetooniga ja kuivatatakse 50° C juures vaakumis. Nii saadakse 4,83 g oksümorfoonvesinikkloriidi. Saagis 87%.

Üldsaagise 63% ja toime suurenemise 15 juures on tegelik võimendustegur umbes 9, s.t. teil on 9 korda rohkem opioidset aktiivsust kui alguses. Ühepäevane annus saab seega konverteerida nädalaseks annuseks.

Köögikeemia kohandused hõlmaksid vähendatud rõhu asemel fööni kasutamist, puhastamisprotsessi vahelejätmist (toorprodukt peaks olema piisavalt puhas ja mürgiseid kemikaale ei ole kasutatud).

Ma juba tean teie järgmist küsimust: kas see toimib kodeiini või teiste kodeiini derivaatidega, nagu dihüdrokodeiin või hüdrokodoon? EI, ei toimi. Saagis oleks kohutavalt väike (~15%) ja moodustub palju lima, nii et tuleb teha tõsine puhastus.
 
Last edited:

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Seal on üks artikkel, kus nad reageerivad morfiini ja kodeiini kolloidse pallaadiumiga, et moodustada hüdromorfooni ja hüdrokodooni heade saagistega, umbes 70% või nii.

Pole halb variant, kui saad otc-kodeiini, aga pallaadium on kallis ja idk, kuidas kolloidset pallaadiumi teha.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Tere G.Patton, aitäh selle pärli eest!

Ma tahan lihtsalt kinnitada mõned asjad selle kohta. Selle reaktsiooni puhul ei ole mainitud lahustit. Kas ma pean järeldama, et metaansulfoonhape on lisaks katalüsaatorile ka lahusti?

Kuidas oleks kõige lihtsam saada oksükodoon*HCl ümber oksükodooni baasiks, et seda saaks selles reaktsioonis kasutada? Kas see on üldse vajalik?

Veel üks asi: 28,3 g metaansulfoonhapet (MW=96,1 g/mol) on 2,9e-1 mol, mitte 3,1e-1 mol. Tõenäoliselt on tegemist autori lihtsa trükivigastusega ja pole midagi muretsemiseks.
Ma ei tea, miks ma seda kontrollisin. Antud juhul ei ole see suur asi, kuid tulevikus kavatsen ma palju sagedamini topelt kontrollida!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tere, vabandust pika vastuse eest
Jah, ma arvan, et nii
Nagu teiste orgaaniliste soolade puhul, leelestage see NaOH aq lahusega ja ekstraheerige orgaanilise lahustiga, millel on sobiv lahustuvus. Jah, ette kindlasti. See ei reageeri korralikult soola kujul.
See on mõistlik =)
 
Top