P2p-destillatsioonitulu murrab mu südame! ! Vajan abi suurest eksperdist! !

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
härrad,

ma kannatasin P2P destilleerimisel kohutavaid kahjusid.

500mlp2p annab 200ml puhast p2p.

Sellised kasumid murravad mu südame!

Ehitasin destilleerija, survepannu, mis keedab kõrgel temperatuuril auru tootmiseks.

Asetage destilleerimispudel elektrilisse kuumutusmantlisse ja lülitage kuumutusmantel sisse umbes 130°C temperatuurini.

Kui aur siseneb kondensaatoritorusse ja hakkab jahtuma, keerake survepliit alla, et reguleerida auru suurust. Kui hoiate seda kõrgel, täidab intensiivne aur kiiresti vastuvõtva pudeli.

Destilleerimisprotsessi käigus saadud destillaadi kaks esimest pudelit sisaldavad suurema osa p2p-st.

Järgnev destillaat sisaldab väga vähe. Pärast naatriumkloriidi lahuse lisamist saadi umbes 2 liitrist destillaadist 20 ml p2p.
Kui vesi destillatsioonikolvis aurustub ja kuumutamine jätkub, saadakse paks karamellimass.

Teist korda proovisin destilleerimise jätkamiseks vett lisada, kuid ainult destilleeritud vesi kondenseerus.

Mul on nüüd mõned küsimused:

1: Kui aur hakkab kondenseeruma, kas survepann peaks jätkama kõrgel kuumusel või keerama kuumust maha?

2: Kas destilleerimispudeli elektriline soojendusmantel peaks olema sisse lülitatud? Või on vaja ainult survepaagist tulevat auru, et kuumutamine lõpule viia?

3: Kui vesi destilleerimispudelis muutub vähemaks, kas ma peaksin destilleeritud vett lisama, et jätkata destilleerimist? Või lisada kaaliumkarbonaadi lahust?

Kas ma teen veel midagi valesti?

Härra, palun aidake mind!

Tänan teid väga! !
 

Attachments

  • yYdHxlzOpP.jpg
    yYdHxlzOpP.jpg
    4 MB · Views: 35

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Pärast destilleerimist näeb segu destilleerimiskolvis endiselt õline välja. Pärast jahutamist ilmuvad põhja mõned kristallid. Kas selline segu sisaldab ka p2p?
Kas on võimalik p2p ekstraheerida ja uuesti destilleerida?

Ma tean, et mu küsimus on rumal! Minu riik ja minu inglise keele tase! Selle tulemusena ei suuda ma rohkem teavet küsida.

Palun aidake mind! !
Tänan teid väga-väga palju! !
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Samuti on võimalik kasutada naatriumkarbonaadi lahust. Pange määrdunud P2P ja naatriumkarbonaat väikesesse kolbi ja kuumutage seda, kuni see keeb. Kui teine aurutransmitteri kolb on suurem kui teie P2P-kolb, peate kasutama destilleeritud vett ja kuumutama seda 105 kraadini (säilitage temperatuur), kuni teate, et välja voolav vedelik ei ole õline. See on väga lihtne, kuid liiga aeganõudev.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
ma võin teile öelda, et punkt koos aeganõudva esimesest käest, ma teen ka hetkel auru destillatsiooni pärast reaktsiooni BMK-st. Ilma vooluallikata.
Nüüd on see kuumutamisel umbes 48h ja umbes 1h tagasi näen hägune valge auruvool kondensaatoris, kogumiskolvis.
see ujub esialgu pinnal ja siis vajub põhja, kus on suur klomp, mis koalestub.
see on kergelt kollane ja neoonrohelise varjundiga, kui sinna taskulambiga valgustada.
Vooluallikas on järgmine kord kena.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
1. jah ja ei reguleerida aurutamiskiirust vastavalt destillatsioonikolvis olevale kogusele.
2.jah see peab olema sisse lülitatud
3. vastus 1
Lisage keedukivid destilleerimiskolbi . naatriumkarbonaadi lahus tuleb lisada P2P, mitte aurutisse
Kui see ei toimi proovige vaakumdestillatsiooni
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Ma arvan, et ma tean probleemi allikat, või õigemini ma kaotasin kunagi kogu oma p2p omaenda rumaluse tõttu. Võib-olla olete te teinud sama rumalust.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Ärge tehke seda nii põnevaks, see oleks ? Tänan teid toetuse eest !
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Vabandan, et ma ei saanud päris hästi aru, mida te silmas pidasite. Murphy seadused toimivad minu jaoks, ma edenesin, tehes ja mõistes kõiki vigu enne, kui ma midagi tegin.
 

Honeymoon302@

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 10, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Kuidas te kaotasite selle?" Ja mida ma saan?
Ma olen Indiast
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Kõrge aururõhu tõttu (rõhu kõikumine jne) hävitasid põhikolb ja vastuvõtja ka kolvis destilleeritud p2p. Selleks, et vältida sama lolluse uuesti tegemist, lisasin paar korda aururõhu reguleerimiseks klapi ja põgenemispudeli. kuni te seda täielikult ära õpite.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ärge lisage P2P-le mingit alust.
Destillatsioonikolvis peab alati olema vesi, ärge kunagi laske sellel kuivada.
 
Top