P2P bensaldehüüdi ja MEKi kaudu

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
on kiirem viis parem suures mahus samw nagu kasutada mexico poisid
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Vabandan, kuid selles sõnumis ei ole mõtet
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Leidsin ka selle töö ja see tundub väga paljulubav. Kõlab, nagu oleks see tee kohtuekspertiisi keemikute poolt kontrollitud. Aga ma ei ole kunagi kuulnud mingitest reaalsetest tulemustest. Loodan, et see protseduur võib aidata saada sõltumatuks P2NP Fe/HCl või nitroetaanist üldiselt.
Kas keegi on sellega edu saavutanud?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Siin on link kogu 1. osa dokumendi juurde. See on veidi tüütu, kuna iga lehekülg tuleb avada, oodates ära 10-sekundilise reklaami loendamise või registreerumise. Ma märkasin oma nutitelefonis kord, kui lehekülje lukud ilmusid kogemata iga lehekülje vahele. Nii et nutitelefon võib pakkuda võimalust vaadata ilma 10 sekundit iga lehe eest ootamata. Aga pidage meeles, et seal on 2. osa

 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
ameerika gopnik lisas selle paberi. kuid lihtne viis teadusartiklitele ligipääsu saamiseks on sci-hub.wf, mida enamik teist peaks teadma.
lihtsalt copy paste artikli DOI number ja pdf peaks avanema.
nagu see link siin. https://sci-hub.wf/10.1016/j.forsciint.2016.03.034

Kui see töötaks nagu paberil, siis võib oodata ca. 75g P2P 100g bensaldehüüdist.
MEK on rõve odav ja ma arvan, et sa saad 6-10x molaarse ülejäägi, mida sa kasutad pärast reaktsiooni välja destilleerida ja taaskasutada järgmises partiis samuti. Kõik peale bensaldehüüdi on OTC, mis mulle kõige rohkem meeldis.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Kas keegi on märganud, et igas varasemas etapis viskavad kohtuekspertiisi tüübid bensaldehüüdi sisse mitte ainult esimese kondensatsioonireaktsiooni, vaid ka teiste puhul, mis on loetelus edasi? Igasugused kirjutised, mida ma olen leidnud selle reaktsiooni kohta, mis ei ole pärit spetsialistidelt, ei sisalda kunagi bensaldehüüdi mitmes etapis, kuid saagis on ka palju väiksem. Kohtueksperdid said palju parema saagise, nagu tundub. Ma arvan, et kui järgida seda kohtuekspertiisi dokumenti täpselt, oleks saagis palju parem, kuigi te põletate läbi bensaldehüüdi.
 
Top