Paanika ja seziure tunne substitueeritud katinoonide all

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Kõigepealt ma ei kuritarvita stimulante, see on umbes 2 aineid a-PiHP ja NEP, need on minu ajastus ja doseerimise üksikasjad kõik need on umbes 3 kuu jooksul

Mul ei ole mingeid tõsiseid terviseprobleeme või diagnoositud midagi tõsist, kuid minu isa on surnud diabeeti

isiklikult võtan kratomi koos köhasiirupiga, mis sisaldab kas DPH-d või klofeniramiinmelaati, ma tean, et see kõlab kummaliselt, et Kratom võetakse koos köhasiirupiga, kuid nii tarbib minu riik seda, tavalise puuviljasiirupiga annab mulle peavalu ja iiveldust

1. kord a-PiHP 50 mg suukaudne tunne eufooria

2. kord a-PiHP 50 mg suukaudselt tunda eufooria ja, siis redosing saada natuke ebameeldivus, kuid väga kerge see sai halvenenud iga kord.

3. korda NEP 50 mg suukaudselt ja 30 mg rektaalselt tundsin ainult esimest korda ja uuesti manustades tekkis mul rohkem ebameeldivust kui eelmine kord.

4. kord, 5. kord, 6. kord kõik läksid kahe annusega aga pärast 3. korda ei olnud üldse mingit eufooriat ainult need
Sümptomid
ärevus
paanikahood
tunne nagu oleks kohe-kohe krambid
värisev
kerge südamepuudutus
kerge iiveldus
pigistustunne rinnus (harva)
Acy parem õlg ei ole valus, see on nagu siis, kui sa elad raskusi ja see on valus ja väsinud
minestuse tunne ja tunne, nagu pöörleksid ringi ja kukuksid kokku nagu siis, kui noogutad, sest ei ole piisavalt maganud


ükskõik mitu korda ma proovin seda sõltumata ROAs, see ei ole eufooria õnnelikud tunded minu jaoks lihtsalt need sümptomid

Kas keegi teab sellest midagi?

Kas ma peaksin proovima asendatud amfetamiini nagu 3-MMA? Kas see vabaneks probleemidest?

P.S. Ma olen maalik, mitte keemik või üldse midagi teadusega seonduvat
P.S.2 kõik ei olnud bunk ja tuli väga usaldusväärne müüja
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Tervitused. Näidatud annuseid võib pidada kõrgeks ja NEPi puhul isegi raskeks. Arvestades Kratomi kasutamist, võib teil olla mõningane risttolerants, kuid ma ei usu, et see jõuab sellisele tasemele, mille jaoks on vaja selliseid annuseid võtta. Arvestades, et olete märkinud, et te ei kuritarvita stimulante. Proovige vähendada annuseid ja alustage näiteks 10-15 mg-ga.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
dopamiinergilised stimulandid on tuntud ärevuse tekitajana, pürrovaleroonid (mdpv, a-pihp, apvp jne) veelgi enam. Ma soovitaksin ausalt öeldes ümber lülituda teistele stimulantidele.
 
Top