Patenteeritud protsess bensaldehüüdist BMK glütsidüülestrist P2P-ks

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Selles artiklis esitatakse teile patenteeritud sünteesiprotsess bensaldehüüdist BMK glütsidüülestrist P2P-ks.
See protsess pärineb 2009. aastal avaldatud patendist. Originaaltekstis kasutati 4-metoksübensaldehüüdi 4-metoksüfenüülatsetooni sünteesimiseks. Ma asendasin selle bensaldehüüdiga, et sünteesida fenüülatsetooni.
Selles protsessis ei eraldata BMK glütsidüülestrit.
Kirjanduse kohaselt on selle protsessi saagis bensaldehüüdist destilleeritud fenüülatsetooniks 82,9%.
Hr G. Patton esitas varem foorumis selle protsessi jaoks teise lahenduse ja ma olen teinud mõned kommentaarid selle postituse all(https://bbgate.com/threads/bmk-glyc...p2p-synthesis-from-bmk-glycidate-ethers.4307/).


Kuna minu inglise keele tase ei ole väga hea, on see artikkel pärast kirjutamist Google'iga tõlgitud, palun andestage mulle, kui on grammatilisi arusaamatusi.

Praktika sammud:
-Reaator 2000ml, mida hoitakse puhtana ja kuivana, peab olema täiesti veevaba.
-Lisatakse 280g 30% naatriummetoksiidi-metanooli lahust. (Kui kasutate 28% naatriummetoksiid-metanoolilahust, vajate 300g).
-Käivitage kondensatsioonitoru, paigaldage kuivatustoru kondensatsioonitoru kohale, et isoleerida väline vesi.
Lisage segatud 104g bensaldehüüdi ja 232g metüül-2-kloropropionaadi lahust, kasutades pideva rõhu all tilgutuslehtrit, segades.
Pärast lisamist kuumeneb kolvi sisemus spontaanselt umbes 60 °C-ni. Sel ajal reguleerige kuumutamistemperatuuri, et hoida kolvi sisemus 60 °C juures.
-Reguleerige ja tagasilöögi temperatuuril 60°C 2 tundi.
-Lisage segades 1160 ml 3mol/L soolhapet.
-Pärast lisamist kuumutatakse kiirel segamisel temperatuurini 90°C, segatakse ja refluksitakse sellel temperatuuril 4 tundi, tagades pideva segamise.
-Jahutage temperatuurini 20°C.
-Kasutage eraldussahtel, et eraldada õlikiht.
-Kasutage 3 × 100 ml diklorometaani, et ekstraheerida vesikiht ja ühendage kõik ekstraktid ja õlikihid.
-Organilise kihi pesemiseks kasutage 200 g 5% vesialuselist naatriumbisulfitit (NaHSO ).
-Organilise kihi pesemiseks kasutatakse 2 × 200 ml 1%-lise naatriumhüdroksiidi lahust, et tagada, et vesikihi pH väärtus oleks suurem või võrdne 7.
-Filtreerige õlikiht läbi 1,5 cm paksuse veevaba magneesiumsulfaadiga kaetud liivasüdamikuga varustatud lehtri, et see põhjalikult kuivaks, loputage liivasüdamikuga varustatud lehtrit väikese koguse diklorometaaniga ja ühendage.
-Kasutatakse pöörlev aurusti, et eemaldada madala keemistemperatuuriga lahustid 70 °C juures vähendatud rõhu all.
-Atmosfäärilise destillatsiooniseadme abil koguda põhifraktsioon 210 °C kuni 240 °C ja saada kollane 1-fenüül-2-propanoon.
-Kui toodetakse suurtes kogustes, saab värvitut fenüülatsetooni saada veel ühe vaakumdestillatsiooni teel.

Ettevaatusabinõud:
-Kui reaktsiooniseadmes on enne soolhappe lisamist niiskust, väheneb saagis oluliselt või isegi reaktsioon ei toimu.
-Kui soolhappe lisamise järel tuleb reaktsioonilahuse täielikuks segamiseks kasutada tugevat segamist. Kuna tegemist on õli-vee ristfaasireaktsiooniga, sõltub reaktsioon suuresti kokkupuutepinnast. Pärast arvutusi võib segamise ja mittesegamise vaheline kontaktpindala erinevus ulatuda sadade või isegi tuhandete kordadeni!
-Palun pöörake tähelepanu sellele, kas temperatuur on enne ekstraheerimist madalam kui 20 °C. Kui temperatuur on liiga kõrge, paisutab diklorometaan eraldussahtel ja avab eraldussahtel.
-Pesu naatriumbisulfitiga võib lisada, et eemaldada väike kogus reageerimata jäänud bensaldehüüdi, et parandada puhtust. Bensaldehüüdi ei ole lihtne destilleerimise käigus eemaldada. Palun ärge kustutage seda sammu suvaliselt.
-Naatriumbisulfitiga pesemise ja esimese naatriumhüdroksiidiga pesemise protsess on raskem eraldada ja see võtab kaua aega seista, palun oodake kannatlikult.
-Palun veenduge, et vedelik on enne destilleerimist kuiv, muidu on destilleerimine kalduvus põrutada.
-30% naatriummetoksiidi/metanooli lahus proovige osta valmistoodangut otse, ärge kasutage tahke naatriummetoksiidi ja veevaba metanooli valmistamiseks.


Kogemused:

Bensaldehüüdi esimese astme reaktsioon metüül-2-kloropropionaadi ja naatriummetoksiidiga tagasilöögi all 60 °C juures on näidatud alljärgneval joonisel. Bensaldehüüdi ja metüül-2-kloropropionaadi lisamise protsess naatriummetoksiidi lahusesse keeb, palun kontrollige lisamiskiirust mõistlikult.
98P4Sc0LVv
IyFGWkVZJh
HAgZjTyoEr


Soolhappe lisamise järel 90 °C juures toimuv tagasivooluprotsess on näidatud alljärgneval joonisel.
7BDLMSRuht


Õlikiht pärast ekstraheerimist ja pesemist on näidatud alljärgneval joonisel.
TaX6ScQdpT
CaudlVeS1g


Madalalt keeva lahusti aurustamiseks kasutatakse pöörlev aurusti 70 °C juures, nagu on näidatud allpool oleval joonisel.
PEkq1TWo87


Destilleerimisaparaat on näidatud alljärgneval joonisel.
Kogumaht enne destilleerimist on umbes 250-300 ml. See on kahe toimingu tulemusena saadud üldkogus. Destilleerimise käigus voolab alla 110 °C umbes 70 ml värvitut destillaati. See sisaldab orgaanilisi lahusteid ja mõningaid teravaid lõhnu. See peaks olema madala keemistemperatuuriga lahusti.
Alates 110°C kuni 160°C voolab välja umbes 20 ml värvitut destillaati, millel on terav lõhn. Võimalik, et metüül-2-kloropropionaat ja mõned tooteestrid sellel keemistemperatuuril.
Alates 160°C kuni 210°C voolab välja vähem kui 5ml värvitut destillaati, millel on bensaldehüüdi lõhn, mis võib olla bensaldehüüd.
Kui temperatuur on 210°C lähedal, hakkab destillaat muutuma kollaseks ja temperatuur kõigub 210°C ja 240°C vahel. Välja voolab 120 ml destillaati, mis on oliivikollane ja mille konsistents sarnaneb oliiviõli konsistentsiga normaaltemperatuuril. Peamine fraktsioon koos P2P-ga.
Kui kolvis hakkab punakaspruun aur aurustuma, on destilleerimine lõppenud ja kolbi jääb umbes 25 ml jääki.
WO3oVyamqA


P2P-fraktsioon on näidatud alljärgneval joonisel.
QBlUshpdf2
NGOIMV93db
RvU0kB8efx
VtAgkQFi7c


Destilleeritud P2P ja bensaldehüüdi TLC võrdlus on näidatud alljärgneval joonisel.
WFeNi25B8o



Võib-olla on tootmispersonalil tehtud vigade tõttu saagis palju väiksem kui kirjanduses esitatud saagis. Ma jätkan järelkasvu saagise ajakohastamist. Lisaks näeme TLC abil, et bensaldehüüdi olemasolu ei ole destilleeritud P2P-s enam näha, kuid see on endiselt ebapuhas, kusjuures kaks väga ilmset komponenti on endiselt olemas. Lisandid on tundmatud ja on ilmne, et destilleerimine ei suuda neid eemaldada.
Praegu kavatsen ma komponendid eraldada ja saata need katseasutusele tuumamagnetresonantsi testimiseks, et teha kindlaks toote komponendid ja lisandite struktuur, kuid ebapiisavate rahaliste vahendite tõttu olen siin, et algatada BB foorumi netikodanikele ühisrahastamist. Allpool on minu krüptoraha kogumine Hinnanguliselt on selle protsessi täiustamiseks vaja umbes 10 kuni 12 NMR-testi ja mõningaid tarbekaupu ning kogukulu on umbes 1500 kuni 1800 USA dollarit. Kui vahendid on piisavad, kasutan toote komponentide eraldamiseks ja NMR-detekteerimiseks vedelikkromatograafiat ning seejärel postitan avastamistulemused BB-foorumisse. Seejärel teen katsetulemuste põhjal protsessi sihipäraseid parandusi, eesmärgiga saada lihtsa ja korratava protsessi abil kõrge puhtusastmega P2P, ning seejärel jätkan nende edusammude ajakohastamist BB foorumis, aitäh.

Minu BTC vastuvõtu aadress:
bc1qq48254h6zx89hwguppwkp3kct5xg93uvkf3vdr
Minu LTC vastuvõtu aadress:
ltc1q9535jld422uq63p4ycwvr6g0l2p3fj8e9rfzy5
Minu ETH vastuvõtu aadress:
0x9e24bC2DC0873b49bEfe5807Bb489E6BE2759eAd
Ülaltoodud vastuvõtuaadress võib vastu võtta vastavat krüptoraha ja kõiki sellega seotud märke.
Ma uuendan ühisrahastuse olukorda kommentaariumis kord nädalas.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Suurepärane töö ja kodune õhkkond =)
Sa said 0,8955 mol p2p koos 0,98 mol bensaldehüüdi lisandiga, kas ma saan õigesti aru?
p2p sinu õli on tõesti väga kollane, minu oma on pigem värvitu (aurudestillatsioon), fotod ereda valguse all.
 

Attachments

  • mUpnukcKQY.jpg
    mUpnukcKQY.jpg
    565.4 KB · Views: 227
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Ei, see ei tohiks olla bensaldehüüd, sest ma tegin TLC-võrdluse bensaldehüüdi ja esimese astme reaktsiooni lõpust pärit proovi vahel, mis näitas, et bensaldehüüd oli põhimõtteliselt ära tarbitud. Seejärel näitas destilleeritud P2P ja bensaldehüüdi TLC-võrdlus, et bensaldehüüd oli veidi vähem polaarne kui mõlemad komponendid destilleeritud P2Ps, seega oli see tundmatu lisand. Kollane värvus on tingitud atmosfäärilise destillatsiooni tõttu õhus. Kui ma kasutan vaakumdestillatsiooni, saan värvitut ja läbipaistvat vedelikku, kuid see ei suuda olemasoleva seadme tingimustes fraktsioone täpselt eraldada
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kokku on lisand, mis lendab atseotroopse seguga koos p2p-ga. on huvitav kontrollida, kas bisulfiit kõrvaldab selle, läbi adukti isoleerimise / puhastamise ja edasise lagundamise soola p2p-ks.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
17
Points
8
Kas saite 104 g bensaldehüüdist 120 ml ebapuhast p2p-d.
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Ei, see on kaks kombineeritud kogust, nii et ma sain 120 g ebapuhast P2P-d 208 g bensaldehüüdist
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Seega on võimalik p2p destilleerida 1 atm juures tavalise destillatsiooniga? Ma arvasin, et see laguneb enne BP-temperatuuri saavutamist?
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Ei, saate kasutada ainult aurudestillatsiooni või vaakumdestillatsiooni. Tavaline surveline destilleerimine hävitab koostisained tõsiselt. Kui on vaja tavarõhu destilleerimist, arvan, et nõrga lämmastiku- või argoonivoo pidev juhtimine destillatsiooniseadmesse võib P2P-d kahjustuste eest kaitsta. kuid ei ole eksperimentaalselt katsetatud.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kas naatriummetoksiidi metanoolilahus 30% metanooliga
 
Top