PCPy probleemid

fuckdissos

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma olen selle postitanud vespiary ja reddit ja ei ole saanud abi. See on copy and paste redditi postitusest. Ma ei tea, kas mul on midagi puudu, kuid ma maksan abi eest praegusel hetkel.

PyCC vaheaine on tehtud bisulfiidi meetodil, kristalliseerub üleöö külmkapis ja sulab umbes 27c, mis on piisavalt lähedal kirjanduse väärtusele.

Grignardi reaktiivi valmistatakse reaktiivikvaliteediga bromobenseeni ja kuivatatud thf-ga, see laguneb ka vee lisamisel.

PyCC thf-is lisatakse tilgakesi grignard-reaktiivile thf-is, mis tekitab mõningaid mullikaid, ja seejärel refluksitakse 3 tundi. Kõik tundub sel hetkel korras olevat, aga olen seda jama nüüd 3 korda proovinud ja ei saa mingit toodet.

Ammoniumkloriidist ja veest on tehtud kustutussegu, reaktsioonisegu on lisatud tilgakalt, mis tekitab klimbid, mis on eeldatavasti magneesiumsoolad, mis lahustuvad pärast edasist ammooniumkloriidi ja vee lisamist.

Selge, kergelt aluseline segu ekstraheeritakse kaks korda tolueeniga ja seejärel lisatakse kontsentreeritud hcl-i kogus, mis on võrdne prognoositava toote kogusega. Aseotroopne destillatsioon viiakse läbi, kuni alles jääb ainult kollane tolueenimass ja see vähene kogus, mis kristalliseerub atsetooni lisamisel, on inaktiivne.

Kus ma töötluses eksin? Kas ma pean enne aseotroopset destillatsiooni tegema happelise aluse? Ma olen 99% kindel, et probleem on selles tööprotsessis, sest kõik eelnevad sammud ja reaktiivid toimivad ootuspäraselt. Mul ei ole hbr ja sõna otseses mõttes ainus asi, mida ma suudan veel proovida, on segu kustutamine hcl-ga, mitte ammooniumkloriidiga.

Edit: ei ole kindel, kui oluline see on, kuid midagi sellest ei tehtud jääl, PyCC lisamine lisati grignardile pärast seda, kui magneesium oli kõik lahustunud ja kuumusest maha võetud. Selle lisamine kustutuslahusele tehti pärast seda, kui see oli pärast 3-tunnist tagasivoolu 15 minutit toatemperatuuril. Kuid kummalgi korral ei toimunud mingit hullu reaktsiooni, nii et ma ei näe vajadust seda jääl teha

Edit edit: järgmine sõit läheb, pannakse sügavkülma tunniks enne kustutamist, mis tehti ainult jää ja ammooniumkloriidiga. Tegin veel põhilisemaks lahjendatud naohiga ja ekstraheerisin tolueeniga. Dean Stark asemel destillatsioon nüüd, thf tuli esimesena maha ja nüüd ootab hcl ära. Ikka avatud kõikidele soovitustele

Edit edit edit: ei ole midagi pistmist jää temp. Ikka kuradi midagi
 

fuckdissos

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pärast nädal aega kestnud igapäevaseid ebaõnnestumisi ja kõigi allikate läbitöötamist, mida ma leian, jääb mulle silma see üks tsitaat vespiraatorist: "Märkasin eelmises reaktsioonis kristallilist kõrvalprodukti (mis oli tegelikult põhiprodukt), mis lahustub vesihappes, kuid halvasti eetris ja sulab puhtalt 204-206 °C juures. Võib-olla on see toode grignardi liitumisel nitriilrühmaga, bensoüültsükloheksüülpürrolidiin, kuid mul puudub viitesulamistemperatuur." Seega see viib mind selleni, et on mingid erilised reaktsioonitingimused, mida ma ei järgi, kuid ma ei ole suutnud leida midagi selle nitriilist ja grignardist moodustunud liitumisprodukti kohta. Samuti ei mainita mingit liitumisühendit, kui otsin brüüneri reaktsiooni. Ma olen küll kehv kirjanduse otsimises, keegi oskab anda selle kohta mingitki ülevaadet, oleks väga tänulik.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Kuidas me saame aidata, kui te ei täpsustanud, milliseid meetodeid te täpselt järgite, sealhulgas nitriili puhul.
Niipalju kui ma tean, et bisulfiidi meetod on tihtipeale kehv, peaksite kasutama kvaliteetset tsüaniidsoola.
Kas te võtsite vähemalt 3 molaarset ülejääki grignardi? Kas oled kindel, et see ei ole enne rxn "surnud"?
Kustutamine tuleks teha purustatud jääga, ammooniumkloriidiga JA AMMONIUMHÜDROKSIIDIGA (ammoniaagilahus vees).
Peaksite ka teadma, et osa HCN-i eraldub niikuinii. Kas sa tundsid selle lõhna?
Alternatiivina võib hüdrobromiidsoola kristalliseerida sügavkülmikus, kuid sel juhul eraldub veelgi rohkem HCNi.
Hüdrokloriidsool tõenäoliselt ei kristalliseeru välja, sest see on liiga lahustuv.
Liiga palju küsimusi jäänud niikuinii, et sulle head vastust anda.
Ma loodan, et sa ei ole algaja keemik, et selliste sünteesidega alustada.
 

fuckdissos

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ma arvasin, et bisulfitimeetod on üldtuntud, sest seda meetodit kasutas Maddox oma 1965. aasta töös. Aga igatahes on see võetud siit


Kõik tehti samamoodi, välja arvatud väiksemas mahus, see oli ainult 2-kordne grignardi ülejääk PyCC-le.

Ühtegi hcn ei lõhnastatud, sest kõik on tehtud suitsulõõris.

Miks te ütlete, et bisulfiitmeetod ei ole nii hea? Nüüd kui ma järele mõtlen, siis ainus kord, kui ma olen saanud toote sellest, on kui ma kasutasin NaCN-i...
 

fuckdissos

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ei saa aru, kuidas redigeerida, seega vabandust topeltpostituse eest.

Mis puutub surnud grignardi, siis ma ei usu, et see on surnud, sest selle ja PyCC thf lahuse vahel toimub alati reaktsioon. PyCC lahustamiseks on kasutatud ka tolueeni. Kui see oleks surnud, siis ei tohiks reaktsiooni tekkida ja selle lisamine veega annab samuti reaktsiooni.

Proovisin paar korda ammooniumilahusega, aga see ei aidanud midagi. Proovisin lahjendatud hbr-ga, millega üleöö sügavkülmikus ja ei saanud setteid. Aga ma ei leidnud mingeid lahustuvusandmeid selle hbr-soola kohta ja väikese koguse lahuse aurustamine annab sama mitteaktiivse pulbri nagu varemgi
 
Top