Pentedrone

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Tere, kas keegi tegeleb pentedroni sünteesiga?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Lihtsalt ärge unustage arvestada molaarse massi suurenemist 29 võrra 2-bromopropiofenooni (mitte 4'-metüülitud) suhtes.
 

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Ma mäletan, et olen siin varem näinud pentedrooni sünteesi, kuid ma ei leia seda enam üles🤔
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Lühidalt: Friedel-Craftsi atsüülimine tolueeni või benseeni pentanoüülkloriidiga veevaba AlCl3 pressioonis, mille tulemuseks on arüül-n-pentüül-1-oon, mis on bromitud positsioonil 2. Siin on teil mitu võimalust, lihtsalt olge ettevaatlik, et alfa-halogeenitud ketoonid on kurikuulsad lakriminaatorid, ja see reageeritakse metüülamiiniga eelistatavalt 2-metüülpürrolidoonis, et saada teie vababaas, mis gaasitatakse vesinikkloriidiga mittepolaarses lahustis, millega ekstraheeriti, et moodustada teie lõplik tahke toorprodukt, mis eelistatavalt kristalliseerub enne kasutamist ümber. Jumal õnne ja head kiirust!
 

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Suur tänu!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
pidage meeles, et see on lihtsalt minu mälust välja valatud ja te peaksite alati järgima eksperimenteeritud protseduuride kirjapanekuid ainult siis, kui need on teile selged... kui asi on nii, et bromitud vaheaine olen üsna kindel, et ma nägin siin nimekirjades, nii et isegi kui te saate mürgist kraami, on see juba piisavalt puhas teie jaoks (selle puhastamine on tülikas) ja teil on vaja teha ainult lõplikku sünteesietappi ja selle soola
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Jah on tõsi, nagu u öelda tehtud ravimid ei ole nii lihtne, kui u ei tea, mida u teha
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Olen olemas, et inimesed oleksid motiveeritud molekulaarteadmiste mõistmisel, enne kui nad võtavad ette ettevalmistavaid katseid, mis võivad kujutada endast ohtu neile ja isegi teistele... tegin ka ise palju rumalaid vigu, kuid jäin ellu ja õppisin neist.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Kas keegi teab, kuidas sünteesida NEP (N-Ethylpentedron) ?
 
Top