Question Pfizer xanax 2mg pudel ja karp

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Otsin oma võltsitud pillid pitseeritud xanax 50 count pudelisse ja trükin ka kasti. Kas keegi teab karbi mõõtmeid ja/või pudeli suurust milliliitrites?

Tänan teid
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hankige lihtsalt tõelist xanaxit, kutt o_O Ma loodan, et neid ei ole tehtud halva kraamiga, mida nad võtavad võltsitud xannide jaoks
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Farmaklassi alprasolaam suurelt farmaatsiatootjalt, mis nõuab neilt ostmiseks litsentsi. Ka korralikud seadmed. Lihtsalt mitteaktiivsed koostisosad ei ole täpselt samad
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hea :) Palun tehke vähemalt võltsinguid tõelise Alprazolaamiga. :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Sellisel juhul soovitan hankida täpne kastikujundus Hiinast.
On palju Aliexpressi müüjaid, kes müüvad sildid ja pudelid võltsitud lahjadele kaubamärkidele, nagu Tris, Wockhardt või muud.
Kui leiate need müüjad, saavad nad teid kindlasti ka teie sooviga aidata.
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Tänan teid nõuannete eest! Ei ole kunagi isegi mõelnud siltide ja karpide hankimisele. Ma lihtsalt ostan alibaba'st hulgi ravimipudeleid, trükin kleebise ja lisan mingi plommi. Ma lihtsalt ei osanud kasti lisada püstkirjatähist. Ma vaatan ringi!

Mitte kõige eetilisem asi, kuid ma näen pidevalt xan-baaride müüki kohapeal, mis ei ole deffinitely mitte tehtud alprasolaamiga ja deffinitely ei ole hangitud farmaatsiatootjalt. Arvasin, et pakun paremat alternatiivi
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Mine seda nii kaua, kui vajutate ainult xannies koos tõelise Alpra..see võltsimisest pitsitatud pillid peavad lõppema
 
Top