PGP võtmebaas

ney10

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere õhtust kõigile.

Otsin praegu teavet PGP kohta, täpsemalt teabe otsimise kohta "võtmepanga" kaudu. Hiljuti pidasin arutelu väga huvitavate inimestega, kes suutsid e-posti aadressi tuvastada üksnes PGP sõrmejälje põhjal. Nad kasutasid oma uurimistöö tegemiseks võtmepanka, mis loetleb PGP sõrmejälgi.

Kuid ma ei ole selle "keybase'i" mõistega väga tuttav. Kas keegi võiks mulle selgitada, kuidas see täpselt toimib? Millised on selle teabe otsimise meetodi eelised ja piirangud?

Kui teil on näiteid "keybase'i" kohta või ressursse, mida saaksin soovitada, et rohkem teada saada, oleksin väga tänulik.

Tänan teid juba ette abi ja nõuannete eest.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
PGP-võtme loomisel võite soovi korral lisada sinna oma e-posti aadressi. Samuti saate oma avalikud võtmed üles laadida avalikku võtmeserverisse.

Teil ei olnud arutelu huvitavate inimestega, kes teostavad "teadusuuringuid". Need on tavalised pgp-funktsioonid. Kas te ei ole GnuPG-d kasutanud? Lugege lihtsalt käsiraamatut.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Väga halb mõte on a) lisada e-kiri PGP-võtmele ja b) laadida see avalikku serverisse.

Ma mõtlen, kas te tahate seda salajaseks või mitte?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Igaüks, kes teab, kuidas pgp töötab cna seda teha.. ja see on tõesti väga loll ide, et lisada teile posti oma võtme...
 
Top