PH of bmk ??? Basify???

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Tere kõigile:D
Ma tahaksin küsida, milline ph peaks olema Bmk pärast basifikatsiooni...???? Kas see suurendab YELD???? mõned inimesed jätavad selle sammu lihtsalt vahele. Mis vahet see teeb??? Ma kasutan leuckart wallach meetodit:( ilma suurejoonelise yelds:(
Kas kõrge ph bmk suurendaks minu tulemusi????
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
BMK 5449 on juba seebistatud öelda, et see on juba naatriumsoola ja see peaks testida väga leeliseline vees tõttu jääk aluse olemas. Seega on igasuguse aluse nagu NaOH lisamine sellele täielik mõttetus.
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ma olen aru saanud, et ma ei ole täpsustanud, mida bmk.. bmk sünteesitakse ühest lähteainest nagu apaan. Nii et mis vahet teha, et kasutada nagu otse leuckart-wallach või basify ja siis leuckart-wallach. Kui Basify on vaja siis mis ph bmk peaks basif poolt?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Kõigile kümnetele erinevatele "BMK" variatsioonidele ei ole universaalselt kehtivat vastust. BMK, mis oli varem fenüülatsetooni teine nimetus P2P, tähendab uues Hiina keeles lihtsalt "otsest P2P lähteainet". Ja võimalusi on palju
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ok :D proovime teistmoodi...
Ma valmistan oma ketooni apaanist... ph pärast seda sammu on madal. SELLES PUNKTIS MÕNED KEEMIKUD BASEERIVAD BMK, ET TÕSTA PH JA MÕNED KASUTAVAD SEDA KOHE.
[Kui vaadata seda pdf tehtud nl politsei umbes apaan muundamise leiad seda mainiti]
Minu queation oli, mis mõju on leuckart wallachi reaktsioonile on bmk ph???? Ma ei ole basifaying minu üks ja enne kui ma raisata ühtegi kaustiline ma pigem küsida on see väärt.
 
Top