Question Farmaatsia

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Kas keegi teab mõnda veebiapteeki, kust ma saaksin tavalisi ravimeid? Nagu antibiootikumid jne? Loomulikult ilma Rx-ta
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Neid kohti nimetatakse ", seguaineapteekideks" ja nad võivad müüa teatavaid retseptiravimeid, mis on kokku pandud teiste ravimite või inertsete koostisosadega. Nii et ma tahan öelda, et te võite vaadata, mida ühendapteek võib müüa, ja need on need asjad, mida te saate sel viisil osta. Samuti leiate need ettevõtted, kui otsite "compounding pharmacies".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Või vähemalt nii on mulle öeldud. Ma sain need sinised tabletid ilma retseptita. Ma võin teha proovide läbitöötamise. 😄
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Tänan teid!!! Nii et nende kaudu saab tellida ilma retseptita probleemi? Kas pillid tehakse?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jah. Kuid enamik apteeke on kombineeritud apteegid. CVS on näiteks ühendapteek. Nende kaudu saate tellida ilma retseptita, selle asemel on küsimustik teie tervise aspektide kohta. Ei peaks olema vaja öelda, et kui ütlete, et teil on midagi küsimustikus olevatest asjadest, siis te ei saa seda kraami.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma ei näinud nimekirjas antibiootikume, mida reguleeritakse bakterite resistentsuse ja liigse kasutamise tõttu rohkem kui mõnda muud ravimit. Ma nägin siiski mõningaid väärtuslikke ravimeid
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Tänan teid, härra!
 
Top