Fenüülatsetooni (P2P) süntees BMK etüülglütsidaadi kaudu

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
E6r9ND8StG

See fenüülatsetooni (P2P) sünteesi lähenemisviis on lihtne viis, kuidas saada fenüülatsetooni BMK etüülglütsidaadist ja selle süntees bensaldehüüdist. PMK etüülglütsidaati saab hüdrolüüsida P2P-ks. See reaktsioon ei ole tundlik vee suhtes, nagu BMK metüülglütsidaadi süntees. On olemas selline eelis nagu üsna suur saagise muundumine (82% bensaldehüüdist P2P-ks). Lisaks sellele ei ole reaktsiooniks vaja mingeid keerulisi seadmeid ja seda saab hõlpsasti läbi viia.

Seadmed ja klaastooted.


Reaktiivid.

  • Dimetüülformamiid 900 ml.
  • Etüül-2-kloropropionaat 540 g.
  • Bensüültrieetüülammooniumkloriid (TEBAC) 32 g.
  • kaaliumkarbonaat 780 g.
  • Naatriumhüdroksiid (NaOH) 135 g.
  • Destilleeritud vesi ~1,9 l.
  • Kontsentreeritud (37%) vesialuseline soolhape (HCl) ~250 mL.

..

BMK etüülglitsidaadi süntees bensaldehüüdist

5nkNswEyzA
1. Dimetüülformamiid 900 ml valatakse 3 l neljakaelasesse ümarpõhjalisse reaktsioonikolbi, mis on varustatud tagasivoolukondensaatori, ülemise segisti ja tilgutusotsakuga.
2. Seejärel lisatakse 300 ml bensaldehüüdi. Sisse lülitatakse ülemine segisti.
3. Reaktorisse valatakse 540 g etüül-2-kloropropionaati. Lisatakse bensüültrieetüülammooniumkloriidi (TEBAC) katalüsaator 32 g. Seejärel lisatakse reaktsioonisegule kaaliumkarbonaat 780 g.
4. Vee- või õlivanni kuumutatakse 40 °C juures.
5. Reaktsioonisegu segatakse 48 tundi soojal vannil.
6. Eelnevalt valmistatakse naatriumhüdroksiidi (NaOH) 30 % vesilahus 450 ml.
7. Pärast 48 tundi lülitatakse segisti välja. Reaktsioonisegu (vedel kiht ilma sademeteta) dekanteeritakse suurde keeduklaasi.
8. Puhas destilleeritud vesi 1 l valatakse keeduklaasi ja segatakse põhjalikult.
9. Glütsidaatesterkiht eraldatakse alla. Kihid eraldatakse eraldussahvri abil.


Märkus: glütsidaatestrit kasutatakse järgmistes reaktsioonides ilma puhastamata. Kui keemik soovib seda kasutada tootena, peab ta seda etüül-2-kloropropionaadi ülejäägi tõttu kõrvalreaktsiooniproduktidest destilleerima.

BMK glütsidhappe (naatriumsoola) süntees BMK etüülglütsidaat

EfnEY7VRJ1
10. Glütsiinhappeester lastakse tagasi puhtasse reaktsioonikolbi.
11. Eelnevalt valmistatud ja jahutatud NaOH sln. valatakse tilgakesesse.
12. Segur lülitatakse sisse. Reaktsioonisegule lisatakse aeglaselt NaOH 30% aq. lahust 450 ml. Reaktsioonisegu temperatuur peab jääma alla <30 °C.
13. Seejärel segatakse reaktsioonisegu 12 tundi toatemperatuuril.
14. Mõne aja pärast lisatakse 500 ml destilleeritud vett ja segu kuumutatakse veidi (mitte üle 60 °C).
15. Kuumutatud reaktsioonisegusse valatakse 500 ml benseeni, tolueeni või muud sarnast lahustit.
16. Segisti lülitatakse välja. Tekivad kihid.
17. Eralduslehtri abil ekstraheeritakse reaktsiooni kõrvalsaadused (mitte eelnevalt destilleeritud estrite kõrvalsaadused). Veekiht koos lahustunud BMK glütsiinhappega (naatriumsoolaga) eraldatakse tagasi kolbi.

Fenüülatsetooni (P2P) süntees BMK glütsiinhappest (naatriumsoolast)

QNSTpmXl76
18. Kolbi valatakse ettevaatlikult tilgutuslehtrit kasutades kontsentreeritud (37%) vesialuselist soolhapet (HCl), et saavutada pH1.
19. Segu kuumutatakse 60 °C-ni ja dekarboksüülitakse pideva segamise korral 5 h jooksul.
20. Seejärel lülitatakse segisti välja ja segu eraldatakse kaheks kihiks. BMK kiht on ülemine kiht.


Märkus: Kui segu jahutatakse, on BMK kiht põhjas.

21. BMK kiht eraldatakse keeduklaasi, kasutades eraldussahurit edasiste sünteeside jaoks.

Märkus: Mõne aja pärast eraldub keeduklaasi jäänud vesi täielikult BMK-õlist.

BMK saagis on ~300 ml (82%).
 

senior

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ilmselt on parim beema (telliskivi), ilmselt kõige mugavam osta vett ja suurendada väärtust vähemalt 2 korda rohkem, ja laske ülejäänud eest hoolitseda ekspertidel ;)
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Täname teid teie jõupingutuste eest
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Tänan teid selle teema üksikasjaliku kirjutamise eest ja eriti selle eest, et aitate meid alati edule, ma tõesti soovin, et meil oleks video bensaldehüüdi ja metüüleetüülketooni (MEK) P2P-sünteesi kohta.

Nagu te teate, võib igaüks tarnida metüületüülketooni (MEK ) kauplustest ja seal on ka video teile bensaldehüüdi sünteesi kohta
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Bensaldehüüdi ei ole raske sünteesida ja sellel saidil on selle kohta paar asja
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere,
Mitu ml on aprox viimases veekihis enne HCL-i hüdrolüüsi?Ja gr naatriumsoola kohta teoreetiliselt? Tänan.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, vabandust pika vastuse eest, ei ole teie küsimust näinud. Umbes 1 kg glütsidaati 1 kg vee kohta. Kui tegemist on 15% HCl-happega, ei pea üldse vees lahustuma. Ära kuumuta reaktsiooni üle, see on oluline.
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton Ethyl 2-chloropropionate 540 g või 540 ml nagu see on saadaval vedelal kujul kaubanduses.ja ka video on vedelal kujul valatud.So plz advice.thanks in advance
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Mis mind segab, on visuaalsed kujundused. Olen näinud etüülglütsidaati ainult valge pulbrina. Seega kui ma püüan mõelda, kuidas ma seda protsessi selle valge pulbri (cas# 28578 16 7) suhtes rakendaksin, satun tõesti segadusse. Kõige hullem on see, et mulle tundub, et ma peaksin vastust teadma (arvestades minu kogemusi). Ma näen, et pulber sulab kuumutamisel õliseks aineks (nagu videol näha), kuid ma usun, et 30% naatriumhüdroksiidi lahuse lisamine toimub alla 30 C... mis minu arvates ei ole piisavalt kuum, et nimetatud pulbrit sulatada. Niisiis, kuidas (minu puhul) lisada PMK Ethyl Glycidate (pulber) cas# 28578 16 7) sellesse protsessi? Võib-olla ma vaatan seda probleemi lihtsalt kõrvalt, kuid ma arvan, et on parem, kui ma lihtsalt alandan ennast ja küsin siinkohal juhiseid. Nii et kas keegi tahab mind panna tundma end täieliku persesena, osutades (tõenäoliselt) ilmselgele asjale, mida ma siinkohal ei märka?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, see on PMK etüülglütsidaat, mitte BMK. BMK glütsidiinhappe naatriumsool on pulbrilisel kujul cas 5449-12-7.

Jah, te peate oma PMK kuumutama kuni 80*C. Vaadake palun vastavat teemat ja jätkake oma küsimusi seal, kui te ei leia vastuseid:
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
See oli kiire vastus. Tänan teid selle eest: see on väga teretulnud. Jah, ma tean erinevust BMK ja PMK vahel. Ma tean, et neid võib kasutada samades reaktsioonides, et saada erinevaid lõpptooteid (MDMA, Meth, MDA, amphet). Ma kasutasin ainult safrooli lähtepunktina, kuid kaalusin PMK Ethyl Glycidate'i. Teades sarnasusi, mõtlesin, et võin kasutada osa sellest (BMK) protsessist PMK E.G. saamiseks PMK. Ma mõtlesin veidi väljaspool kasti, see on kõik. Ma loen teie pakutud linki. Tänan veelkord.
 

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Tere, härra, kuidas ma saan teisendada BMK 5449-12-7 pulbrit vedelaks ja kust ma saan protsessi jälgida?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton
kas te saaksite pls selgitada, et sammus 14 "(14. Mõne aja pärast lisatakse 500 ml destilleeritud vett ja segu kuumutatakse veidi (mitte rohkem kui 60 °C).".

Minu küsimus on see, kui kaua seda tuleb kuumutada. (Aja kestus) või mingi märk.
Tänud ette.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Tere ja on see sellest sammust, et te stqrt, kui teil on BMK 5449-12-7 pulber või uus bmk pulber turul nüüd?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Alustasin dimetüülformamiidist, bensaldehüüdist täpselt nii nagu videos.
 

bobbrown1488

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
võiksite koos 5449-12-7 pulbriga 12. sammu juures ?


12. Segaja on sisse lülitatud. Reaktsioonisegule lisatakse aeglaselt NaOH 30% aq. lahust 450 ml. Reaktsioonisegu temperatuur peab jääma alla <30°C.
13. Seejärel segatakse reaktsioonisegu 12 h toatemperatuuril.
14. Mõne aja pärast lisatakse 500 ml destilleeritud vett ja segu kuumutatakse veidi (mitte üle 60 °C).
15. Kuumutatud reaktsioonisegule valatakse 500 ml benseeni, tolueeni või muud sarnast lahustit.
16. Segisti lülitatakse välja. Tekivad kihid.
17. Eralduslehtri abil ekstraheeritakse reaktsiooni kõrvalsaadused (mitte eelnevalt destilleeritud estrite kõrvalsaadused). Veekiht koos lahustunud BMK glütsiinhappega (naatriumsoolaga) eraldatakse tagasi kolbi.
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Tahaksin küsida: Kas kontsentreeritud (37%) vesialuselist soolhapet (HCl) saab asendada millegi muuga? Sest ma ei saa seda siin osta
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Väävelhape ja ortofosforhape. Kui ei ole, võite võtta mõnda muud hapet. Ei ole vaja kasutada 37% happeid, võite võtta 15% ja mitte kasutada lisavett.
 
Top