phikal thikal

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
mida te arvate thikal ja phikal raamatutest? Keegi kasutas? Huvilistele postitan lingi pdf-ile
https://erowid.org/library/books_online/pihkal/pihkal_print.txt
https://www.thevespiary.org/rhodium/Rhodium/hive/hiveboard/picproxie_docs/000532880-Alexander_Shulgin_and_Ann_Shulgin_-_TiHKAL.pdf
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tänan teid, hea härra.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Need ei ole kindlasti kõige lihtsamad retseptid, kuid igatahes peab lugema iga psüühikakeemik.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Need raamatud on klassikalised. Mul on mõlemad taskuformaadis, samuti Total Synthesis I ja II.
Jah, kõik, kellel on nii kiire, otsivad retsepti, šablooni, otsetee, rikkumist. Lõpuks õnnistab õnne, kuid ei tohiks kunagi loota sellele, et hakkama saada, rääkimata sellest, et tabada elu muutev võimalus ja tõsta jalga elus. Tuleb mõista, et kasulikku õnne saame kasvatada, see juhtub siis, kui ettevalmistus ja võimalus kohtuvad. Igasugused võimalused käivad ringi, kuid kui inimene ei ole valmis, siis ei tee ta sellest midagi, ei tunnista seda isegi ära ja kurtke, et õnn ei vaata kunagi enda poole.

See mõte meenutab mulle Abe Lincolni tsitaati:

"Andke mulle kuus tundi puu raiumiseks ja ma kulutan esimesed neli tundi kirve teritamisele".

Igatahes, kas mõni vana mesilane on veel elus? Siin on uus asi, mis? Võttis kaua aega, kuni nad said selle õigeks, kuid kuna taru kadus õhku, ei tundunud ükski teine sait nagu kodu, mis koondab hea tasemega arutelusid, korralikult korraldatud, tagatud ekspertide poolt, kes toovad ajakohast teavet ja kasvavad.

BB, Me tervitame teid!
("meie" all mõtlen ma ainult seda rahvast, kes on nõus. Mitte inimesed, kes on valesti)
 
Top