Pillipressid ja templid

topdon223

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, täiesti uus sellel veebisaidil ja loodan, et ma võiksin saada kasulikku abi.

Ma otsin, et alustada oma XTC pillide organisatsiooni, kuid ei tea, kust alustada. Mul on vaja soetada korralik pillipress, mis suudab teha partiisid umbes 2-3k pillidest korraga, tempel (pole aimugi, kust ma neid saaksin) ja pillide köitja. Ma olen teinud uuringuid pressimise kohta ja tundub, et ma saan lihtsalt kasutada maisitärklist ja lõikevahendit, nagu kiirus või bensokaiin, kui täiendavat täitematerjali, et hoida pillid tahked ja kasutada vähem MDMA-d (palun, palun parandage mind, kui ma eksin).
Kui keegi võib näidata mulle õiges suunas, kus ma saan pillipressi, mis on selle operatsiooni jaoks piisav, ilma et see oleks tähistatud või jälgitav föderaalidega töötava ettevõtte poolt ja kuhu ma peaksin tellima ühe. Samuti pillide tempel pillide kuju ja sideaine, et pillid jääksid pillideks (ilmselt).
Ootan huviga teie vastuseid!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Soovitan teil osta pillipressi (TDP5,jne) alibaba. Nad müüvad seda. Lihtsalt saatke see osade kaupa, nagu 2-3 erinevat pakendit, kokkupanemata ja ei ole mingit kahtlust. Hiina müüjad ei tekita teile mingeid probleeme.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
kas on aimu, kuidas valmistatakse selliseid kahevärvilisi tablette, nagu dutchmastersil oli?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Kui soovite anda tablettidele mõlemale küljele erineva värvi, võite lihtsalt kanda tablettidele farmatseutilise glasuuri: šellakilahus etüülalkoholiga koos värvainega.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
mõni põhjus, miks ükski teine tootja ei tooda enam samu Q-tantsupille? need tunduvad olevat kõrgemad hinnad
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ma arvan, et see on turundustrikk, et muuta kaubamärk raskesti võltsitavaks. Igal juhul nõuab kahevärviliste tablettide tootmine rohkem ressursse kui ühevärviliste tablettide tootmine. Kuid see on täiesti võimalik. Kui te selle lahti harutasite, siis kas Q Dance'i sisemine värvus oli ühe- või kahevärviline?
 

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Joined
May 4, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Palju aega ja vaeva, see on kõik, mida ma võin öelda. Te puutute kokku PALJU probleemidega! Aga see kõik on hea õppimine. Te peate oma täiteaineid ja sideaineid ning voolutavaid aineid kohandama, kui te lähete. Ruumi temperatuur ja niiskus mängisid minu puhul suurt rolli. Odavam on, kui teete oma sideaineid koos kõigi koostisosadega ise. Muidu võin kinnitada ja väga garanteerida firmapressi . Seda saab osta lfa-st. Selles on kõik vajalik ja kõik voolutajad ja kõvendid, mida teie tabletid vajavad. Ma olen siin alles uus, aga jah see on midagi, mille kohta mul on üsna palju infot. Julgelt pm mulle hea meelega aidata, kus ma saan.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kaltsiumstearaat kui voolav aine (<3% kogu kogusest). Mikrokristalliline tselluloos kui sideaine. Edu saavutamiseks on peamine, et kõik ained (voolav aine, sideaine, värvaine, põhitoode) olid ühesuguse suurusega graanulite või kristallide kujul. Siis on tabletid kergesti tembeldatavad.
 
Top