Pillide tablettide pressimisjuhend

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
See on mõeldud ainult hariduslikel eesmärkidel.

Pillide pressimise juhend

Koostisosad ja vahendid:
1. MG skaala, mis kaalub 1mg või 0,001g täpsusega
2. Alprasolaam või toimeaine
3. Pressimismasin
4. Sideained
5. Valitud stantsid
6. Blender või Vmixer
7.Sifter või sõel

MATH

Hoiame selle nii lihtsana kui võimalik, et haarata selle küsimuse täielikku mõistmist. 1g alprasolaami on 1000mg. Iga Xanax on 2mg toimeainet. See tähendab, et 1g Alprazolaami kohta peaksite saama 500 Xanaxit. Xanaxi baar kaalub 250mg. vajate 248mg mitteaktiivset koostisosa iga baari kohta oma segus. 500 baari puhul on see 124g sideainet ja 1g alprasolaami.

*1g Alp + 124g sideainet = 125g/500 (baari) = .250 baari kohta.

Segamine

Alp'i segamine ei ole nii raske, kui tundub, et mitte saada kuumad kohad. Seal on palju des-infot, nii et ma olen siin, et pakkuda tõde. Mõned inimesed segavad 20 minutit Tupperware'i raputades, kuigi ma soovitan selle meetodi vastu. Parem meetod POOR MAN on saada poest odav blender, panna oma aktiivne ja mitteaktiivne koos ja segada hea 10-20 minuti jooksul, samal ajal raputades. Seejärel valage oma segatud partii läbi peene sõela, et veenduda, et teie ei jäta mingeid klomppe Alp. Alprasolaam on oma olemuselt klompus. Pärast seda, kui olete seda uuesti läbi sõelunud, segage uuesti, et veenduda, et see on põhjalikult segunenud. RIKAS MEES viis seda teha on kõik sama, kuid kasutab odava blenderi asemel Vmixerit. mis võib teil siiski kuni tuhat kulutada.

Nüüd on teie segatud pulbrid valmis pressimiseks.

TDP-0 (käsikahuriga)
Seal on palju dis-infot, mis ütleb, et selle masina surve teeb baaride tegemise võimatuks. See masin teeb tööd aga palju käsitsitööd on vaja kui sul on suured lihased siis see teeb tööd neid saab kätte paarsada eurot.

TDP-5 (üks mehaaniline)

TDP-5. See masin on ilmselt parim, kui tegemist on pressimine see võib teha umbes 5000 pillid tunnis see on odavam alternatiiv ZP-9 kui kaua, kui die sa saad on hea see masin teeb oma tööd seal on 1 koht Euroopas, kus ma tavaliselt saada die alates, mis on Ldnmetal te poisid võivad googeldada, et

ZP-9 (pöörlev)

See on üks teie parimaid võimalusi, kuid võib mõnikord kuluda teile paarist 1000s kuni kümnetest 1000s. Ja see on suur võrreldes tdp0,tdp 1.5, tdp 5 jne.

Ma olen peamiselt kasutanud tdp0 ja tdp5 kui teil on vaja abi sideaineid mcc magneesiumstearaat lihtsalt postitada siia see on ligikaudne juhend sama põhimõte kehtib teha xtc pillid mdma-st

Pille press masinad leiad alibaba otsides candy making machine või candy machine jne saad selle eraldi osadena ja kokku panna või ise.

Euroopas olevate stantside jaoks oleks parim sait ldnmetal

Unustasin mainida, et kui on vaja valmis sidumislahust firmapress on parim variant.

Jällegi on hea päev lugemine.
 

Anonymous123

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Thx ur juhend väga kasulik
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Kas te oskate selgitada, kuidas seda teha
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Mida on vaja teada, et selgitada mida? Suhtarvud on antud
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ldnmetal on väga hea sureb. Kallimad kui aliexpressi omad, kuid seda väärt.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Kas te saate teha juhendi, kuidas ehitada tablettpressi
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ma teen kuidas, niipea kui ma oma valmis saan!
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ma juba otsisin ja ma ei suutnudˋt leida seda
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kui kaua te lasete V-seguril töötada? Ma lähen firmapressi sideainega, kuna ma olen natuke mures, et minu sideaine on oluliselt erineva tihedusega ja seega ei pruugi 1g alprasolaami ja 124g sideaine suhe anda 2mg baari kohta. Tänan juhendi eest.
 

IntrusiveReaction

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 5, 2022
Messages
6
Reaction score
10
Points
3
TOPTDP-l on palju odavamad stantsid. Neil on isegi lõbusad stantsid, kui sa saad mind;) Nad on väga viisakad. Palju viisakamad kui paljud teised Hiina ettevõtted.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Vajutaks xanaxi, kui see oleks ajasõit 10aastat tagasi
 
Top