Roosa NASA 2C-B FUD Ühendkuningriigis

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Redditis on mõningaid FUDi kohta, et UK 2C-B on sitt kvaliteediga, kuna 6 miljonit tabletti segati halvasti, nii et 2C-B ei ole tablettides ühtlaselt jaotunud.

Täielik jama.

Väide on, et 6-7 miljonit pilli valmistati vaid 1 tunni pikkuse segamisprotsessiga, kui see oleks pidanud olema 24 tundi, ja see tähendab, et lihtsalt ei ole mingit garantiid, et teie pillides on mingit toodet.

7 miljonit tabletti nõuaks 140 kg puhast 2C-B-d ja ~1500 kg firmapressi või täiteaineid/sideaineid jne.

Seda ei saaks MITTE kunagi ühe korraga valmistada, ehitada, kokku panna ja pressida.
Kurat, ma tahaksin näha laborit, mis toodab sellise koguse 2C-B-d ühe partiiga... Jah, keegi võiks osta sellise koguse puhast toodet pressimiseks, kuid isegi pillipress ja segisti, mis suudaks sellist kogust vastu võtta, on äärmiselt kallis ja tõenäoliselt oleks seotud laboriga, mis toodab käiku. Tõenäolisem on palju väiksemad partiid, mida tehakse väiksemate seadmetega teatud aja jooksul, mis tähendab, et see probleem ei oleks kogu Ühendkuningriigis isoleeritud 6-7 miljoni pilli ulatuses.

Seega, kui te toodate roosat NASA 2C-B ja imestate, miks müük on aeglasem (ma kahtlen, et sellel on tegelik mõju), olge sellest lihtsalt teadlik.

DsBMmrQWXZ


Kui soovite naerda, minge lugege mõnda kommentaari reddit'is aadressil
  • /r/2cb/comments/15zkyeg/dangerous_nasa_rockets/
  • /r/2cb/comments/15zns2p/uk_pink_nasas/
Inimesed ütlevad lollusi nagu "ma kaalusin oma pilli ja see oli 19mg, nii et ilmselt ainult 12mg sellest oli 2C-B"
Inimesed on lollid.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
See on hästi põhjendatud postitus. Ma hindan seda, et te võtate aega, et lammutada mõttetust lihtsa loogikaga.

Oli kuldne aeg, kui RC-d olid lihtsalt mis tahes kemikaalid, mida nad pidid olema, ja tulid kaalutud vakuumiga suletud kotis hollandi clearnet-müüjate kaudu. Siis võisite minna darkwebi ja olla kindel, et teie LSD oli just see. Kelmid, odavad, hingetud koorikud, keda toidab vaid ahnus, on kõik uimastiteedid asetanud samale tasemele tänavapäi.... tänavanarkootikumidega. Ja isegi need on hullemad kui kunagi varem!

Kurat, sa võisid tänavalt osta metat ja olla kindel, et see oli metat, sest see oli kõige odavam asi, mis see olla võis. Nbomes, fentalogues, amfetamiiniga lõigatud kokaiin! Miks me ei saa lihtsalt teha narkootikume, mida me tahame?

Ja nüüd leegionid valeinformatsiooni? Korruptsioon on sügavalt juurdunud ja haige. Ainus tee minu jaoks on olnud enesepädevus. Kus on usaldus.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Mulle isiklikult ei meeldi midagi pillide kujul ma tean, et see on turunduslikel põhjustel ja raha teenimiseks ma arvan, et lihtsalt vana fart ütleb inimestele, et nad jääksid mu muru, kui ma ütlen, et ma ei usalda pillid ma mäletan teda pressitud mikropunktid võib-olla ma olen ikka veel relvade häbelik, kuid teie info bro
 
Top