Khati seemnete (Cathinone ja Cathine) hankimise planeerimine. Kuidas te seda kasvataksite?

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Kavatsen mingil hetkel tulevikus Khati seemneid hankida. Kuidas te seda kasvataksite? Mul on ADHD ja ma olen väsinud sellest, et ma ei saa pool aega uurimiskemikaale või halli turu farmaatsiat ja ei saa isegi kogu aeg Monster energiajooki või kohvi. Keegi ei taha mulle tööd anda ja arst ei hooli mu ADHD-st ja ütleb, et jääge kohvi juurde ja siis kui kohv või Monster otsa saab, muutun ma koletiseks. Ma pean kasvatama Khati. Lisaks ei taha keegi mulle tööd anda ja raamatute jaoks pole raha, kui ma tagasi kolledžisse lähen. Ma vajan kindlasti Khati vähemalt isiklikuks kasutamiseks. Ma olen väsinud sellest, et inimesed ei anna mulle tööd. Ma vajan Khati! Võib-olla saan sellega raha teenida, et saaksin endale lubada kolledži õpikuid ja toidulisandeid ja jõusaali ja rohkem toitu. Nii et kellelgi on olnud õnne Khati kasvatamisel?!
 

drN1mbis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Selle emakeelne taim meie riigis.
Niiskus.
Liivane pinnas.
Leeliseline ph
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mul oli aastaid tagasi Kentuckys üks sõber, kellel oli paar taime. mh ta ei käitunud üldse nii, et see oleks kõrge hoolduskoormusega. See võtab palju aega ja tahtejõudu, et saada suur aed käima küll, sest sa tahad iga päev sellest ära noppida, aga sa pead vastu pidama
 

Batwing

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 11, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kui nad on rajatud, kasvavad nad väga kergesti, seemnest võib olla keeruline, mul oli õnn, et mul oli juurdepääs kloonile, nii et ma pole kunagi proovinud seemnest.
 

cybercom24

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
mida teha sellega, kui see on kasvanud?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Rääkige Jeemenist pärit poistele. Kui te ei ole sealt pärit, on parem kaaluda sünteetilist teed.
 
Top