Palun aidake, kas kristallisatsiooni ajal on võimalik asendada atsetooni?

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Meie riigis ei ole võimalik saada atsetooni, kuid te saate osta atsetooni degummi eemaldamise ainet, mille puhtus on 80-85. Kas atsetooni degrimmimisvahend võib asendada atsetooni kristalliseerumise ajal? Või võivad teised lahustid asendada atsetooni?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
isopropüül- või etüülalkohol. Vajate rohkem andmeid, mis eesmärgil on teie küsimus?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Lugupeetud härra: Kui ma saan 100 ml D-metüülbaasi, mida ma peaksin tegema, et kristallida see kristallideks? Reguleerisin pH-3 kuumutilainel ja kuumutasin seda 130°-ni. Valasin need isopropüülalkoholi.
1: Milline on isopropüülalkoholi maht?
2: Kas isopropüülalkoholi peab eelnevalt jahutama?
3: Kas pärast vaba metüülaluse valamist isopropüülalkoholi tuleb see enne kristalliseerumist külmkapis külmutada?
4: Kui kaua võtab kristalliseerumine aega?

Ootan teie vastust, ma siiralt tänan teid
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Lugupeetud härra: Kui ma saan 100 ml D-metüülbaasi, mida ma peaksin tegema, et kristallida see kristallideks? Reguleerisin pH-3 kuumutilainel ja kuumutasin seda 130°-ni. Valasin need isopropüülalkoholi.
1: Milline on isopropüülalkoholi maht?
2: Kas isopropüülalkoholi peab eelnevalt jahutama?
3: Kas pärast vaba metüülaluse valamist isopropüülalkoholi tuleb see enne kristalliseerumist külmkapis külmutada?
4: Kui kaua võtab kristalliseerumine aega?

Ootan teie vastust, ma siiralt tänan teid
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Vaadake teisi teemasid kristalliseerumise kohta, näiteks siin (klõpsake), ei pea dubleerima.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Dcm etüülatsetaat ipa alkohol atsetoon
 
Top