PALUN AITSE ABI! Veevanni ja rotovapi küsimused...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Hei, poisid,
Mul on tulemas süntees (praegu ootan põhireaktiivi) ja süntees nõuab nii vesivanni kui ka rotovap'i.
Nii et minu olukorra õigeks muutmiseks on oluline öelda, et ma õpin keemiat hobi korras ja ma ei tee asju teistele inimestele peale minu enda!
Okei, nii et esiteks veevanniga, kas see on lahustite eemaldamiseks või rxn-i hoidmiseks väga spetsiifilisel temperatuuril? Või mõlemat? Või kumbagi?
Teiseks, siin öeldakse, et RM tuleb panna rotovappi ja eemaldada sellest lahusti - nüüd, hobikemikuna ei ole mul ilmselgelt rotovappi - ja mul oleks vaja PALJU, et seda hankida.
Ma saan aru, miks see oleks uskumatult kasulik, aga mind huvitab, kas ma võin seda lihtsalt vaakumis lahustist eemaldada, et mitte kahjustada väärtuslikku, kuid suhteliselt habrast ühendit, mille ma just lõin.
Ma saan aru, et see ei ole seatud ja unustada, see on lihtsalt tüütu, et ma pean sellel silma peal hoidma.
Kas keegi võiks võtta aega ja selgitada? Vabandan, kui need on tõesti põhiküsimused ja keegi ei võta mind tõsiselt, arvestades, et ma õpin ise ja tegutsen väga piiratud eelarvega!
Oh ka, kas keegi oskab soovitada üsna korralikku pöörlevat veeni vaakumpumpa, mida tasub osta, et käivitada reaktsioone? Ma olen Suurbritannias, kuid see, kuidas me kõik ostame kõik Hiinast niikuinii, tähendab, et soovitusi saab teha. Ostsin enne ühe, aga ei saanud aru, et see on rumal mitteõli ja seda ei saa pikaks ajaks sisse jätta ja nii kasutatakse seda minu filtreerimispumba asemel RXN-i jaoks.
Ma tean, et küsin selle postitusega palju, kuid tõesti igasugune abi oleks SUURELT teretulnud!
Lugupidamisega
RR
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Hei,

Veevanni kasutatakse lihtsalt selleks, et kuumutada oma klaastarbeid ühtlaselt ja teatud temperatuurini. Kindlasti on selleks ka teisi võimalusi, kuid veevanni saab hõlpsasti luua, kui lihtsalt panna pott või kuumakindel klaastoode kuumale plaadile.

Rovap on lihtsalt mugav viis lahustite eemaldamiseks reaktsioonisegust, kuid mitte kunagi vajalik ja vaakumdestillatsiooniseadeldis on mitmel viisil veelgi parem variant. Magnetiline segamine või keetmine laastude abil parandab protsessi ja võib isegi olla täiesti vajalik, sõltuvalt sellest, mida soovite destilleerida.

On olemas odavad ja üsna vaiksed vaakumpumbad ilma õlita, mis võivad töötada pikka aega, kuid need ei tekita väga tugevat vaakumit.

Vaakumpumbad tõesti madala rõhu jaoks on kas üsna kallid või väga kuradi valjud.

Kui teil on hea survega veekraan, siis võib Venturi vaakumadapter olla hea valik ja sellel on palju eeliseid ning vaakum on enamiku vajaduste jaoks piisavalt tugev.

Sõltuvalt ühendist, mida püüate destilleerida, võib aurudestillatsioon olla teine hea valik. Kuigi see on üsna aeglane, võib see sõltuvalt erinevatest teguritest viia palju puhtama tooteni.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Huvitav ja suur tänu vastuse eest. Ma olin põhimõtteliselt, mida ma mõtlesin jah - kahjuks vajan ma pumpa, et destilleerimine, kuna ma pean olema mitte-õli, mis saab töötada ainult aeglaselt.
jah ma kaalusin aspiraatorit, aga ei olnud kindel, kui palju see keemistsentri alla tooks - häda on see, et mul on kas veepump, millega seda kasutada VÕI köögivalamu kraan, millega see ei ühenduks.....
Müra, ma ei pahanda tbh, ma lihtsalt kasutan meetodit vaigistades kasvufännide pumpamiseks, kui keegi viriseb - ausalt öeldes on mu naabrid harjunud, et ma käin elektrisaagidega ja sitt üsna tihti! Ma olen natuke loon palju hobisid!!!
Kas mul on lubatud öelda, mida ma üritan siin teha? Ma ei tahtnud seda pealkirja panna, sest seal , ausalt öeldes, on palju ühendeid, mida ma kavatsen teha, kuid ma võin teile öelda, et minu lähteaine on trüptamiin.
Ei ole kindel, kas vaakumdestillatsioon on vajalik, kuid ma tean, et see oleks eelistatavalt mitte vaakum, kui räägime trüptamiinidest.....
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Aspiraatorit võib kasutada veepumba abil, kui sellel on piisav rõhk, ja te peaksite kasutama suurt veemahutit ja/või vahetama vett aeg-ajalt... Või jahutada seda. Kuna maksimaalne vaakumrõhk sõltub vee temperatuurist. Alati võid ka hankida adapteri oma kraanile. Niikaua kui veesurve on ok, siis on vaakum piisavalt tugev üsna igasuguse destilleerimise jaoks.

Mul on 800-eurone professionaalne labori vaakumpump ja ausalt öeldes kasutan seda vaevalt, sest see on nii naeruväärselt vali. Ma olen pannud selle DIY Silent Boxi ja kasutasin kummirõngaid, et seda üles riputada ja ikkagi .. Ma kasutan Prima Klima väljatõmbeventilaatorit oma fume Hoodile ja see töötab üsna palju 24/7 ja see ei häiri mind üldse...

Vee aspiratsioonil on ka see eelis, et gaasid ei pääse välja nagu madalalt keevad lahustid, ei ole vaja külmalõksu.

Ma olen päris kindel, et siin on üsna kõik ained lubatud, nii et ärge muretsege ;)
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okei, see on siis lahe. Sellisel juhul on mul teile isegi lisaküsimusi.
esiteks, aitäh, et avasite mu silmad sellele, et nii vee temperatuur kui ka vooluhulk mõjutavad vaakumit, mida aspiraator tõmbab - see on tõesti huvitav.
ausalt öeldes, ma lisan alati lõpuks oma pumba potti jääd, kuna see on nii väike veekogus, milles ma seda käivitan - mul on kombeks lihtsalt kas jää või vähemalt jääpurki (mida iv on hakanud nimetama vett täis purgideks, mis pannakse sügavkülma) oh ja ma lisan veele soola 🧂.
Okei, nii et ma üritan teha DMT - teiste primaarsete amiinide hulgas - nüüd, ma tean, et vaakum ei ole VÄLJA, kuid mul on üks küsimus seoses DMT sünteesiga.
Ma vaatan, et järgida "hamiltoni kolme silmaga mehe marsruuti", mis nõuab STABi valmistamist kohapeal.
Ma saan aru, et kõik see rxn ja suur, eksotermiline ja ka tuleb niikuinii hoida ässa vannis, nii et minu vajaduste jaoks on see täiuslik.
mida ma mõtlen, on see, et YouTube'i video lõpus, kui otsite DMT sünteesi ja vaatate tema poisid protsessi, ütleb ta kohe lõpus - ta kasutab siis PH-d, et manipuleerida seda anagoolselt, kui te teeksite MHRB.
Nüüd, kas see tähendab, et ma kasutan naatriumhüdroksiidi, nähes, et pisted, mida te teete Situ on happeline?
Samuti on mul ainult 3a mol seives, kuid nagu ma aru saan, keegi teine siin ütles, et 3a töötab paremini.
Samuti kavatsen teha DET-i (tegelikult olen rohkem huvitatud asjadest MUUDEST kui DMT-st, mida ma saan teha trüptamiinist) ja mul on tulemas alkoholi/atsetaldehüüdi (kuid tõesti väike kogus!). Otsige Redditist DET SYNTH ja taas on Hamilton teinud postituse, kus te põhimõtteliselt asendate formaldehüüdi atseetaldehüüdiga ja saate DETi? Kas see on õige? Päris kindel, et ta ütleb, et kasuta ainult NaBH4 selle kohta küll.....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Man, mõnikord ma lihtsalt tunnen iv võtnud liiga palju ja siis ma lihtsalt mõtlen kõik iv õppinud umbes 5 või 6 kuud ja arvan, et äkki see on väärt kinni hobi.
see on võimalik affford 1kg minimaalne tellimusi Hiinast, mis on minu peamine küsimus!
Ma olen õnnelik, et sain kellegi müüa mulle 500g tryp HK-st korraliku hinnaga võrreldes poole võtmega kas 3,4,5-tmoba või 2,5-dmba, et teha huvitavaid fenetüülamiine, kuid siis on vaja ka nitro...
Jummel see kõik on väga pikk,,..,YET ADDICTIVE AS F.
Ma püüan sõna otseses mõttes loobuda narkootikumidest ja ometi aitab keemia mul seda teha, mis on omamoodi vastukaaluks!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ma hindan seda, et need pumbad võivad olla valju nagu FUCK tho! Ma elan ka korteris!!! Võib-olla on aspiratsioonipumpade kasutamine õige tee. Kas nad teevad mingeid võib-olla kummist muundureid või midagi, mis mähivad ümber valamu tüüpi kraani, erinevalt sellest, mis oli nagu see, mis meil koolis keemialaboris oli... teate, need, mis näevad välja nagu iga gaasi või vee sisselaskeava klaasnõude sissepääs?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ma eeldan, et võimsam veepump = suurem rõhk ka siis, kui ma oma vett jäätan? Ma võin alati leida ka suurema vanni, et hoida nimetatud vett, mis tähendab rohkem vett ja vähem soojust
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kurat, miks ma nii varakult külmalõksu ostsin! Haha ma arvan, et ma võin seda kasutada oma mitte-õlipumbaga 20 minutit korraga! Haha jk
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh ka saate te mulle midagi selgeks teha, sest ma olen veidi segaduses negatiivse rõhu mõõtjate osas.
Vaatasin pootube videot ja seal öeldi, et väiksem number = suurem vaakum, aga IME suurem number (sest see on negatiivne) = suurem vaakum)))
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Fuck....im realiseerimine im läheb vaja rohkem DCE ja minu itaalia teenusepakkuja suletud (kuigi im Ühendkuningriigis)
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh shit yeh, seda ma tahtsin küsida. Kuidas te teate, millist rõhku te tõmbate aspiratoril?
 
Top