Palun aidake A-OILi sünteesi puhul

diminutoelfo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile. Mul on kahtlus, ma olen leidnud kiiruse, mis tuleb väga vedel. Ma tahan teada, kas ülejääk on A-OlL, kuna mul on märkimisväärne kogus vedelikku.
Sellel on tugev "kalalõhn" ja ph on võrdne või suurem kui 10.
 
Last edited:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
proovige seda väävelhappega neutraliseerida ja vaadake, kas see kukub välja
 

diminutoelfo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
See on vedelikupilt. kuidas ma pean väävelhapet lisama? Kui palju?
 

Attachments

  • 1ASHQZ6ILy.jpg
    1ASHQZ6ILy.jpg
    336.8 KB · Views: 363
  • 6yhbtC2epU.jpg
    6yhbtC2epU.jpg
    1.2 MB · Views: 392

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Amfetamiini freebaasi soolamine toimub tavaliselt väävelhappe ja isopropanooli seguga 1:5, kuni lahuse pH on 6-7, samuti tuleks freebaas segada isopropanooliga. Kasutage süstalt, et lisada hape tilkhaaval lõpu poole.
Segage lahust, amfetamiinsulfaat peaks olema nähtav esimesest tilgast lahuses, kui lahus on liiga paks, lisage paremaks segamiseks veel isopropanooli. Loodan, et see aitab teid.
 

diminutoelfo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Siis pean ma seda tegema:
1º Valmistada väävelhappe ja isopropanooli lahus 1/5 100ml väävelhapet + 400ml isopropanooliga
2º Lisan eelmise segu tilkhaaval pildil olevale vedelikule (võimalik A-OIL)
Kuidas ma tean, kas olen lisanud piisavalt? Kui PH on 6 või 7? Kas isopropanooli ja väävelhappe segamisel on mingi oht?
Vabandust, et nii palju küsimusi, aga minu inglise keele tase on natuke algeline ja ma tahan 100% protsessist aru saada.
Tervitused ja suured tänud vennas
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Esiteks: Kontsentreeritud väävelhape ei ole täiesti kahjutu, kandke tegevuse ajal kindlasti kaitseprille ja kindaid.

Väävelhape ja isopropanool peavad olema võimalikult veevabad.

Kui kasutate pH-paberit, niisutage pH-paberit enne vabalahuse testimist destilleeritud veega, see tagab täpse tulemuse.

Mina võtaksin testimiseks väiksema koguse.
Näiteks segage 10 ml oma võimalikku freebase'i (A-õli) 30 ml isopropanooliga.

Seejärel segage happelahus 2ml väävelhappega ja 10ml isopropanooliga. Siin lisage väävelhapet aeglaselt isopropanoolile, olge ettevaatlik, et see läheb kuumaks. Kasutage süstalt. Kui kogus ei ole piisav, segage lihtsalt uus happelahus ja jätkake.

Vaba alus (A-õli) on aluseline, mille pH on suurem või võrdne 10, happega neutraliseerime aluse maksimaalselt pH6-ni (neutraalne), kõik, mis jääb sellest allapoole, vähendaks saagist ja sulfaat muutub punaseks.

Nii et kui saavutate pH 7-8, jätkake ettevaatlikult ja segage alati vabalahust pärast happe lisamist hästi, nagu ma juba ütlesin, kui see muutub liiga paksuks, lisage veel isopropanooli, isegi kui see peaks olema 100ml :D

Eraldage saadud sulfaat filtriga ja kuivatage hästi.

Ma teeksin veel kaks puhastusetappi sõltuvalt olukorrast, kui sulfaat on puhas, siis võib selle kohe ära tarbida. Ettevaatust väga puhas :D
 
Top