Question Pls Help.. Ma panin persse (amfetamiin)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Niisiis, konteksti jaoks. Ma valasin 550ml oma õli ja 1100ml metanooli polüetüleenist ämbrisse. Pärast seda, kui ma valasin kõik sinna tgere lisasin puhast kofeiini (umbes 400g) ja pistsin selle ka kohe sinna sisse. Siis võtsin visket ja hakkasin koostisosad nagu hullult keerutama. Ma tean, et kõik oli päris clandestin (mul on hea setup minu juures koos keeduklaasi magnetilise swirler jne. Aga mitte seal)

Pärast seda ma valasin väävelhapet 50% sisse (ma sain ainult Luke 100ml max) ma panin kõik im.seal, sest midagi ei juhtunud Ph langes 10,40-st nagu 9,8 ja ma olin tühja happega..
Nii et ma otsustasin panna lahuse pudelitesse ja hoida seda külmikus, kuni ma saan Uus hape (seekord õnnestus mul saada 98 protsenti, ikka im tarne).

Minu küsimus on nüüd. Kas ma fucked up nii kõvasti, et ma habe seda ära visata või on võimalik päästa minu lahendus lihtsalt rohkem happe tuua see alla n kuni 6,7-7 ph.

Kas võib olla, et kofeiin aeglustab reaktsiooni happe ja peamiste koostisosade vahel? Sest esimest korda tegin seda ilma kofeiinita ja see töötas päris hästi (väike partii 50ml ja sain 30ml oft acid).

Oleks tore, kui keegi oskaks minu viga selgitada.

Tänud palju poisid !
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ärge tehke nii, võtke kõigepealt oma õli ja lahustage see 1:1 metanoolis või atsetoonis ja tilgutage väävelhapet, mis on samuti lahustatud 1:5 proportsioonis atsetoonis, tilgutage tilkhaaval ja pideva segamisega, kuni tekib sulfaat ph5-6 juures, kui see filtreerida ja seejärel lisada teie valitud kofeiin. Kui see on kuiv, võite lisada metanooli kuni sobiva konsistentsi saavutamiseni.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Bro tundub, et igaühel on erinev retsept nad ütlesid, et selle Vetter panna kofeiini enne happe lol minu küsimus on, kas ma saan oma partii uuesti või on see perses. Minu mõte oli osta 98 protsenti väävelhapet ja proovida tuua ph alla... Kas see toimib?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ja palju poisid kuld mulle, et ph peaks olema 6,8-7 Alla 5 amfetamiini lahustab nad ütlesid, et
 
Top